TOPO CENTRAS 2011 vs BC GAZUOTAS PIENAS (52:62)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 kovo 14 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ VRM sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas LT-44330

BC Gazuotas Pienas susitvarkė su Topo Centro pasipriešinimu

2012 kovo 14 d., Trečiadienis, 23:23 val., peržiūros: 3781

2012 kovo 14 dieną, VRM sporto salėje C lygos dvikovoje susitiko Topo Centras (šeimininkai) ir BC Gazuotas Pienas (svečiai). Ketvirtąjame kėlinyje sutvarkę visus formalumus pergalę iškovojo svečiai rezultatu – 62:52 (8:15, 20:9, 13:18, 21:10).

Rungtynes geriau pradėjo Topo Centras ir pirmavo 5:0. Pienas sužaidė geresnę atkarpą ir sušvelnino skirtumą iki minimumo. Kėlinio pabaigą 7:1 užbaigė šeimininkai ir po pirmo ketvirčio 15:8 priekyje Topo Centras.

Antrasis ketvirtis jau geriau prasidėjo BC Gazuotas Pienas ekipai ir netrukus jie jau išsiveržė į priekį 21:18. Kitos 4 minutės buvo labai nerezultatyvios ir po jų 25:21 priekyje svečiai. Kėlinį komandos pabaigė lygiai ir po dviejų kėlinių – 24:28 priekyje Gazuotas Pienas.

Po didžiosios pertraukos komandos apsikeitė po keturis taškus, o tuomet atkarpa 6:0 atsakė Topo Centras po ilgokos pertrakos vėl persverdamas rezultatą. Dar viena geresnė šeimininkų atkarpa šįkart 6:3 ir skirtumas jau paaugo iki penkių taškų. Du baudų metimus pataikė Valius Fominas, dvitaškiu atsakė Domas Juknevičius, o GAzuotas Pienas kėlinį užbaigė keturiais taškais be atsako ir po trijų ketvirčių – 42:41.

Ketvirtąjį kėlinį labai aktyviai ir galingai pradėjo Gazuotas Pienas, jų atkarpa 7:0 leido susikrauti šešių taškų persvarą. Dar sėkmingesnės 3 minutės svečiams ir skirtumas jau išaugo iki 9 taškų. Kai skirtumas išaugo iki dviženklio visiems tapo aišku kas šiose rungtynėse nugalėjo, tad galutinis runtynių rezultatas užfiksavo sunkią BC Gazuotas Pienas ekipos pergalę rezultatu – 62:52.

Po rungtynių nugalėtojų treneris J.Eibukas teigė – šiandien pergalė buvo labai, labai, labai reikalinga. Pagaliau pradėjom demonstruot tą žaidimą kurio tikėjaus jau senokai. Jei būtume pralaimėję, būtų tekę stot į žutbūtinę kovą su patiekalais. šiandien mes užsitikrinom vietą atkrintamosiose ir tiesiog noriu pasveikint komandą kad sukovojom kaip galim.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Mantvydas Balčiūnas (19, 6 išpr. pr.), Tomas Bumbulevičius (13), Valius Fominas (12) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Eimantas Daunora (16, 6 išpr. pr.), Domas Juknevičius (14, 10 atk. kam.), Mindaugas Drėzas (10) taškų.

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

LinasJ2012 kovo 15 d., 09:21 val.

Tiek Gazuotas, tiek Lietuviški (jei būtų surinkę visus pagrindo žaidėjus) būtų kaip reikiant pagadinę nervus AV aukštesnį reitingą turinčioms komandoms. Išėjo Gazuotas pienas. Nuo to C lygos AV bus tik įdomesnės

Sveikinu BC "Jomantą ir Co"   su pelnytu patekimu į AV

Tadas142012 kovo 15 d., 08:15 val.

Šaunuoliai BC Gazuotas pienas, ištraukė sezoną :) MAnau, dar pagadinsit nervus kita etape kažkam tikrai :)

zalias_kraujas2012 kovo 15 d., 00:30 val.

Mldc Pienas, su pergale ir su bileteliu i atkrintamasias. Lietuviski Patiekalai out... siek tiek keista, bet cia sportas :)

BC "Gazuotas Pienas" svečiuose nesunkiai nugalėjo BC "Liukso" krepšininkus (2011 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:24 val.)BC "Gazuotas pienas" nušlavė "Simple" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:03 val.)Permainingoje ir atkaklioje kovoje BC "Gazuotas pienas" įveikė "Sporto maniją & Amici pizza" (2012 kovo 30 d., penktadienis, 22:50 val.)Pirmajame kėlinyje susikrautą persvarą "BC Gazuotas Pienas" išlaikė iki finalinio švilpuko (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 19:50 val.)"Dumblas" netikėtai lengvai įveikė "TopoCentras 2011" ekipą (2012 kovo 18 d., sekmadienis, 20:41 val.)BC "Gazuotas pienas" po atkaklios kovos išsaugojo viltis patekti į kitą etapą (2012 kovo 07 d., trečiadienis, 21:26 val.)Nesunkiai pasiekta "BC Gazuotas pienas" komandos pergalė (2011 lapkričio 12 d., šeštadienis, 16:33 val.)Gazuotas Pienas net ir audringai palaikomas žiūrovų nesugebėjo įveikti Sporto Manijos (2011 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 00:44 val.)"Kaunas" užtikrinati nugalėjo "BC Gazuotas pienas" ekipą (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 01:15 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse "Topo centras 2011" nesunkiai įveikė "Spartos" ekipą (2012 balandžio 18 d., trečiadienis, 22:46 val.)