Enerstena vs Elmova (39:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 26 d., Antradienis, 18:45 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Elmovos“ penketukas nesunkiai susitvarkė su „Enerstena“

2016 sausio 26 d., Antradienis, 22:13 val., peržiūros: 986

Sausio 26 dieną, 18:45 val., Kauno technikos kolegijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Enerstena“ (šeimininkai) ir „Elmova“ (svečiai). Nors šiose rungtynėse „Elmovos“ komanda susirinko vos penkiese, o jų varžovai registravo visus 12 krepšininkų, tačiau tai nesutrugdė svečiams pirmauti kone viso susitikimo metu. Negana to rungtynių pabaigoje „Elmova“ jau visiškai dominavo aikštelėje ir pasiekė netikėtai lengvą pergalę, rezultatu 39:64.

Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi abiems komandos, žaidėjai rengė gana ilgas, tačiau netiksliais metimais pasibaigiančias atakas ir nei vienai ekipai nepavyko nors kiek nutolti. Net ir susitikimui įpusėjus komandų rezultatyvumas išliko labai menkas, o „Elmovos“ žaidėjai, vedami puikiai runtyniavusio P. Juchnevičiaus šiek tiek nutolo. „Enerstena“ niekaip nesugebėjo išnaudoti pagrindinio savo turimo ginklo – ilgo suolelio. Taigi po dviejų kėlinukų priekyje vis dar buvo „Elmova“ 22:28.

Po ilgosios pertraukos „Enerstena“ komandos bėdos tęsėsi, žaidėjai ir toliau sunkiai rinko taškus, o klaidų skaičius augo su kiekviena minute. Šeimininkams nedidelė viltis atsirado tik tuomet kai varžovai prisirinko pražangų ir neturėdami nei vieno keitimo galėjo stipriai nudegti, bet atsitiko priešingai. „Elmova“ kaip tik dar labiau padidino savo tempą ir varžovų klaidas vertė greitais taškais. Skirtumas nuo ketvirtojo kėlinuko pradžios staigiai išaugo, kol galiausiai „Enerstena“ visiškai kapituliavo. Rungtynes „Elmova“ baigė labai galingai ir pasiekė puikią pergalę, laimėdami rezultatu 39:64.

Audrius Vaivada („Elmova“):

„tikėjomės pergalės, nes šiems varžovams buvome pralaimėję anksčiau ir tada mus jie įveikė tolimais metimais, į tai šiandien ir koncentravomės. Smagu, kad pavyko atsirevanšuoti“.

Enerstena: Andrius Rimavičius – 13 tšk., Rytis Sadauskas – 6 tšk., Tadas Rimavičius – 6 tšk.

Elmova: Paulius Juchnevičius – 32 tšk. (11 išpr. praž.), Kęstutis Petkevičius – 15 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Butkus – 9 tšk.

„Kauno Švara“ turėjo vargo su kovingai nusiteikusia „Enerstena“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:43 val.)„Vilmista“ nugalėjo „Enerstenos“ ekipą (2016 sausio 12 d., antradienis, 22:48 val.)„Vieningas Kaunas“ nesunkiai įveikė „Elmovą“ (2015 lapkričio 30 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Vilmista“ įrodė pranašumą prieš „Enersteną“ (2016 vasario 09 d., antradienis, 22:12 val.)ASU & Co „AgroVIS“įveikė „Enersteną“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 18:01 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai nugalėjo „Enerstenos“ krepšininkus (2015 gruodžio 06 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Elmova“ nepasipriešino „Legamai“ (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 22:18 val.)„ASS & Endress H“ paskutiniu metimu išplėšė pergalę prieš „Enerstena“ ekipą. (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 20:29 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ palaužė „Enersteną“ (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 19:33 val.)Detas ‒ Hoptrans & BRGroup parklupdė Enerstena (2016 sausio 05 d., antradienis, 03:38 val.)