VU KHF vs Krepsininkas.net (49:69)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ J. Jablonskio gimnazija, Aušros g. 3, Kaunas, LT-44173

„Krepšininkas.net“ solidžiu žaidimu nugalėjo „VU KHF“ komandą

2013 spalio 24 d., Ketvirtadienis, 22:52 val., peržiūros: 1667

Šiandien (10.24d.) J.Jablonskio gimnazijoje įvyko "C" lygos rungtynės tarp šeimininkų "VU KHF" ir svečių "Krepšininkas.net" ekipų. Visose rungtynėse svečių komanda tolygiai bėgo nuo varžovų neleisdami pastariesiams pagalvoti apie pergalę. Todėl antroje rungtynių pusėje "Krepšininkas.net" komandai liko mažiau darbo, tačiau jie vistiek dar kilstelėjo pranašumą keliais taškais ir laimėjo rungtynes (49:69).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo taiklia "VU KHF" bauda, po kurios sekė solidi "Krepšininkas.net" ekipos atkarpa (0:13). Po kurios šeimininkai buvo pasiųsti į tam tikrą duobę. Kiek vėliau žaidimas išsilygino, tačiau po kėlinuko vistiek svečiai turėjo solidų pranašumą (10:20).

Antrasis ketvirtis taip pat priklausė svečiams. Jų žaidimas atrodė geriau, atakos greitesnės, taiklesnės. Tuo tarpu "VU KHF" nerasdavo savo žaidimo, nors pastarieji akcentavo žaidimą po krepšiu, bet kartas nuo karto leisdavo ir tritaškius, kurių mažai buvo taiklūs. Matėsi, kad "Krepšininkas.net" nesiruošia atsipalaiduoti, ir nori išspręsti viską greičiau, negu nuskambės paskutinis švilpukas, taigi kėliniys baigės (12:19).

Po ilgosios pertraukos žaidimas stipriai nesikeitė. Tik tiek, kad "VU KHF" neleido dar labiau tolti svečiams. Atrodė, kad šeimininkai tikrai gali kovoti su savo varžovais, bet tai įvyko tik antroje rungtynių pusėje, todėl jiems reikėjo ne tik kovoti apylygiai, bet ir mažinti deficitą, o to padaryti nepavyko. Ilgas "Krepšininkas.net" žaidėjų suolelis neleido jiems pervargti, todėl žaidimas visada vyko dideliu tempu, ir vienus keisdavo nauji žaidėjai, su naujomis jėgomis. Taip klostantis žaidimui svečių komanda šventė nesunkią pergalę rezultatu (49:69).

Po rungtynių nugalėtojų treneris, Laisvydas Gudaitis, kalbėjo : "Džiaugiamės, kad iškovojome pergalę, smagu pradėti sezoną tokiu būdu, tačiau reikia pažymėti, kad sekėsi ne viskas, trūksta tarpusavio supratimo, keli žaidėjai visiškai nauji yra, todėl to trūksta. Varžovai ir buvo gan pajėgūs, jų pirmąjį numerį buvo sunku stabdyti visų rungtynių metu, tačiau kaip sakyti vienas lauke ne karys, o mes šiandien individualiai galėjome žaisti prieš visus varžovus, tai ir padarėm, nors kaip ir sakiau komandinio žaidimo dar mažokai"

"VU KHF" : statistika nepateikiama dėl sudėties neregistravimo sistemoje.

"Krepsininkas.net": Lukas Šukutis – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Osvaldas Sarpalius – 12 tšk., Aurimas Stanevičius – 10 tšk.

„Krepšininkas.net“ nusileido ryžtingai žaidusios „J.Dobkevičiaus mokyklos“ ekipai (2014 sausio 04 d., šeštadienis, 22:30 val.)„Krepsininkas.net“ be gailesčio nušlavė „Aoną“ (2013 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 20:58 val.)„Kolegos“ nugalėjo „VU KHF“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 21:10 val.)Krepšininkas.net nugalėjo Atletą (2013 lapkričio 16 d., šeštadienis, 23:55 val.)„Krepsininkas.net“ pasiekė solidų revanšą (2014 vasario 28 d., penktadienis, 00:51 val.)„Atletas“ be didesnio vargo įveikė „VU KHF“ penketuką (2013 lapkričio 09 d., šeštadienis, 22:07 val.)„Krepsininkas.net“ prikėlė intrigą, tačiau pergale džiaugėsi SK „Mattas“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Krepsininkas.net“ rungtynių pabaigoje palaužė „Partizaną“ (2014 kovo 03 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Krepsininkas.net“ atsirevanšavo „J. Dobkevičiaus mokykla“ ekipai (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 21:59 val.)BC „Straight“ tik dvikovos pabaigoje nukovė „VU KHF“ (2013 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:34 val.)