Kauno oro uostas & KAMS vs Ryterna (61:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 13 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Ryterna“ po permainingos kovos palaužė „Kauno oro uostas & KAMS“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą.

2016 kovo 13 d., Sekmadienis, 21:11 val., peržiūros: 1426

Sekmadienį, kovo 13 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio įmonių lygos, „RIND“ pirmenybių antrosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "Kauno oro uosto & KAMS" ir svečių teisėmis žaidę "Ryterna" krepšininkai. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Kauno oro uosto & KAMS" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (19:10). Antrame kėlinyje "Ryterna" ekipai pavyko šiek tiek atsitiesti ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau tik 2 taškai – (39:37). Trečiame kėlinyje svečiams pavyko persverti rezultatą – (49:53). Ketvirtame kėlinyje aikštelėje toliau vyko atkakli kova, rungtynėms baiginėjantis "Ryterna" ekipai pavyko atitrūkti ir rungtynės baigėsi rezultatu – (61:69).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Kauno oro uostas & KAMS" ekipos pelnytais 2 taškais, vėliau sekė tolimas "Ryternos" ekipos metimas ir sužaidus apie minutę rezultatas buvo – (2:3). Sužaidus dar apie 4 minutes ir kėliniui įpusėjus šeimininkams pavyko pelnyti 10 sausų taškų ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (12:3). Antroje kėlinio dalyje komandos apsikeitė po kelias rezultatyvias atakas ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (19:10).

Antrasis kėlinys geriau prasidėjo "Kauno oro uostas & KAMS" ekipai, kuriai sužaidus 2 minutes pavyko surengti spurtą – (8:2), po kurio skirtumas tarp komandų pirmą kartą rungtynėse išaugo iki 15 taškų – (27:12). Vėliau sužaidus dar 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Ryternos" ekipai pavyko laimėti atkarpą – (2:13), po kurios skirtumas tarp komandų sumažėjo iki 4 taškų – (29:25). Antroje kėlinio dalyje komandų žaidimas išsilygino, svečiams pavyko sumažinti skirtumą iki 2 taškų ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (39:37).

Trečio kėlinio pradžia geriau susiklostė "Ryternos" ekipai, kuriai pavyko sužaidus pirmas 5 kėlinio minutes įsiveržti į priekį rezultatu – (41:48). Vėliau antroje kėlinio dalyje komandos ėmė žaisti atkarpomis. Sužaidus 2 minutes "Kauno oro uostas & KAMS" pelnė 6 taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų sumažėjo iki minimumo – (47:48). Per likusį kėlinio laiką svečiai laimėjo vieną atkarpą – (2:5) ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (49:53).

Ketvirto kėlinio pradžia kiek dėkingesnė buvo "Ryternos" ekipai, kuriai sužaidus 4 minutes pavyko atitrūkti 7 tašais – (53:60). Sužaidus dar 3 kėlinio minutes "Kauno oro uostas & KAMS" ekipai pavyko pelnyti 6 taškus iš eilės ir skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo – (59:60). Per likusį laiką svečiai sužaidė dar vieną rezultatyvią atkarpą – (2:9) ir rungtynės baigėsi rezultatu – (61:69).

Po laimėtų rungtynių "Ryternos" ekipos treneris kalbėjo: "Rungtynes vyrukai pradėjo įsitempę, nes tai buvo jau antros rungtynės ir pralaimėjimas šiandieną būtų uždaręs bet kokius kelius žengti toliau. Jautėsi šioks toks jaudulys, gal išsigandome varžovų aukštaūgių, vėliau antrame kėlinyje įsižaidėme, pradėjome pataikyti, žaidėme protingesni žaidimą. Labai gerai sujudėjome gynyboje, puikiai kovojome dėl atšokusių kamuolių, manau dėl to ir lėmė mūsų pergalę. šiandieną."

Kauno oro uostas & KAMS: Laimonas Alionis – 15 tšk., Justinas Pavlavičius – 12 tšk., Darius Kuzmickas – 12 tšk., Tautvydas Žioba – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Ryterna: Paulius Lekečinskas – 15 tšk., Kęstutis Dmitrijevas – 14 tšk. (7 rezult. perd., 6 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Marius Giedraitis – 14 tšk., Darius Špakauskas – 14 tšk.

„Legama“ po atkaklios kovos turėjo pripažinti „Kauno oro uosto ‒ KAMS“ ekipos pranašumą. (2016 vasario 27 d., šeštadienis, 20:51 val.)LSMU ‒ „Statybų vizija“ įtikinamai nugalėjo „Kauno oro uosto & KAMS“ ekipą (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 21:51 val.)T. Žiobos vedamas „Kauno oro uostas & KAMS“ įveikė „Ryterną“ ir žengė į pusfinalį (2016 kovo 15 d., antradienis, 22:30 val.)Penki prieš penkis žaidusių „Kauno oro uosto& KAMS“ ir „Baubilo & Verslo pasaulio“ akistatoje eilinė pastarųjų nesėkmė (2016 vasario 02 d., antradienis, 00:18 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ neturėjo vargo su „Lenora“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 02:45 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po gražios kovos žengė į finalą (2016 kovo 24 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)„Legamos“ puolimo banga nušlavė negausiai susirinkusius „Kauno oro uostą ‒ KAMS“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 19:07 val.)„Kauno oro uostas & KAMS“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kauno tiltais“. (2015 lapkričio 24 d., antradienis, 21:43 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių pergalę pasiekė „Kauno oro uostas & KAMS“ (2016 kovo 08 d., antradienis, 22:50 val.)„Kauno Oro Uostas & KAMS“eliminavo „Legamą“ ir pravėrė ketvirtfinalio duris (2016 kovo 06 d., sekmadienis, 21:50 val.)