A Komanda vs Sporto manija (64:67)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 06 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „Sporto Manijos“ krepšininkai

2015 gegužės 06 d., Trečiadienis, 22:45 val., peržiūros: 1049

Gegužės 6 dieną, 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 komandos „A“ Komanda (šeimininkai) ir „Sporto Manija“ (svečiai). Rungtynės buvo labai atkaklios, nors didžiąją laiko dalį priekyje buvo „Sporto Manija“ ir vienu metu jų pranašumas siekė ir 10 taškų ribą, tačiau „A“ Komanda sugebėjo atkurti intrigą ir visai nedaug trūko, jog jie pasiektų pratęsimą. Tačiau paskutinėmis akimirkomis „Sporto Manija“ sužaidė tiksliau, o ir sėkmė šį kartą buvo jų pusėje. Atkakli kova baigėsi „Sporto Manijos“ pergale, rezultatu 64:67.

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė labai dideliu tempu, atakos dažnai truko vos keletą sekundžių, bet krepšininkams labai trūko stabilumo. Nors „Sporto Manija“ vis atrasdavo neblogų progų atakuoti iš toli ir tai darė labai dažnai, bet pataikyti ne itin sekėsi, o arčiau krepšio žaidę šeimininkai taškus stengėsi rinkti vien tik dvitaškiais metimais. Tačiau abi komandos negalėjo pasigirti geru pataikymu, o prie to aišku, prisidėjo ir neblogai veikianti žaidėjų gynyba. Rungtynėms įsibėgėjus nedidelį pranašumą pavyko pasiekti „Sporto Manija“ ekipai, bet skirtumas nebuvo didelis, o žaidimas ir toliau vyko atkakliai. Abi komandos demonstravo panašų, atletišką ir greičiu paremtą krepšinį, tad nieko nuostabaus, jog po dviejų kėlinukų „Sporto Manija“ pirmavo tik nedideliu pranašumu, rezultatu 33:38.

Po ilgosios pertraukos didelių permainų neįvyko. Kurį laiką žaidimas vyko panašiai, gal tik žaidėjų taikiklis metant iš toli dar labiau nusimušė. „Sporto Manija“ praktiškai visą laiką išliko priekyje, o jų pranašumas netgi dar šiek tiek išaugo. Rungtynėms artėjant į pabaigą komandas pirmą kartą skyrė dviženklis skirtumas ir jau atrodė, jog svečiai artėja pergalės link, bet „A“ Komanda rado jėgų atsitiesti. Paskutinės susitikimo minutės buvo labai atkaklios, skirtumas sumažėjo iki 2 taškelių ir intriga sugrįžo. Vis tik „Sporto Manija“ sugebėjo pataikyti labai svarbius metimus, o šeimininkai buvo priversti skubėti. „A“ Komanda pačioje rungtynių pabaigoje turėjo teorinį šansą išsigelbėti, bet sudėtingas perdavimas buvo perimtas varžovų, o tuo pačiu baigėsi ir rungtynių laikas. „Sporto Manija“ atsilaikė ir laimėjo susitikimą rezultatu 64:67.

„A“ Komanda:

„komanda tik dabar susirinko, tad nerodėm savo žaidimo, o šansų kovoti „Laikinosios sostinės“ taurėje tikrai turim visas galimybes“.

„Sporto Manija“:

„žaidėjai turėjo 2 savaičių pertrauka be krepšinio, po visų turnyrų pabaigos dabar vėl susirinkome pabaigti sezoną, tad žaidėjai demonstravo tikrai ne visas savo galimybes, dažnai klydome, turėjom problemų su perdavimais, prastai pataikėme“.

„A“ Komanda: Giedrius Bartkus – 14 tšk., Giedrius Purauskas – 13 tšk., Ugnius Drulia – 12 tšk.

Sporto manija: Paulius Žalys – 17 tšk., Mantas Kudirka – 13 tšk., Deividas Rinkūnas – 10 tšk. (5 rezult. perd.), Mantas Kvedaras – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2015 gegužės 07 d., 00:47 val.
Akomanda cia nors rungtynes valanda 10min truko, o ne 45min kaip kad kkml'e buna :)
Akomanda2015 gegužės 06 d., 23:51 val.
Tai kad neiki paskutiniu sekundziu, nes 4-tam kelinyje buvo zaista tik 8 minutes.
„BK Centre“ gavo skaudžią krepšinio pamoką nuo „Sporto Manijos“ (2015 gegužės 16 d., šeštadienis, 18:28 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi „Sporto manija“ pasiekė finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai perlipo „Vieningo Kauno“ barjerą (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:17 val.)Dviženklį pranašumą iššvaisčiusi „A Komanda“ išnešė sveiką kailį ir žengė į pusfinalį (2015 gegužės 29 d., penktadienis, 22:03 val.)„A Komanda“ užtikrintai įveikė aštuntfinalio barjerą (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:26 val.)„A komanda“ lengvai peržengė BK „Centre“ (2015 gegužės 09 d., šeštadienis, 17:11 val.)Sporto manija lengvai pasiekė antrąją pergalę. (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:16 val.)Po nervingos kovos „A Komanda“ prasibrovė į „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Sporto Manija“ papildė savo trofėjų kolekciją „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės auksu (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)A Komanda šventė iškovojo 2 pergalę. (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 04:25 val.)