Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija vs Druskininkų "Ryto" gimnazija (82:77)"Basketnews.lt 2013" taurė 10-12 klasės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 balandžio 09 d., Antradienis, 14:00 val. @ Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazija, Vytauto g. 13, Lazdijai, LT-67122

Po įnirtingos kovos Lazdijų Motiejaus Gustaičio krepšininkai palaužė varžovus iš Druskininkų „Ryto“ gimnazijos

2013 balandžio 09 d., Antradienis, 17:23 val., peržiūros: 1174

Antradienį Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos sporto salėje įvyko ''Basketnews'' taurės rungtynės, kuriose susitiko „gustaičiukai“ ir svečiai iš Druskininkų „Ryto“ gimnazijos. Varžybos buvo tikras nervų karas abejoms komandoms, tačiau sėkmė nusišypsojo Lazdijų atstovams.

Namų krepšininkai apgynė savo tvirtovę rezultatu 82:77 (11:14; 21:27; 21:12; 29:24) ir džiaugėsi sunkiai iškovota pergale.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo svečiai ir staigiai pabėgo į priekį, tačiau lazdijiečiai greitai susistygavo savo gynybą ir pristabdė tolstančius druskininkiečius. Įsivažiavę Motiejaus Gustaičio gimnazijos auklėtiniai sumažino atsilikimą ir kėlinį užbaigė turėdami menką 3 taškų deficitą (11:14).
Antrajame kėlinyje prasidėjo taškų lietus. Kone visos abejų komandų atakos pasibaigdavo rezultatyviai (21:27). Vis dėlto antrasis kėlinys buvo kiek sėkmingesnis svečių komandai, kadangi druskininkiečiai ketvirtį užbaigė ir į ilgąją pertrauką išėjo turędami jau net 9 taškų persvarą (32:41).

Atgavę jėgas „gustaičiukai“ pakėlė audrą aikštelėje ir nenumaldomai pradėjo vytis svečius iš Druskininkų. Privertę „Ryto“ gimnazijos auklėtinius vis dažniau klysti, lazdijiečiai jų klaidas paversdavo taškais. Trečiąjį kėlinį laimėjusiems šeimininkams (21:12) pavyko atstatyti Status Quo varžybose (53:53).

Lemiamas ketvirtis buvo tikras nervų išbandymas tiek komandų žaidėjams, tiek jų treneriams. Kėlinį pradėję keliais taikliais tolimais metimais lazdijiečiai leido sau kiek laisviau elgtis aikštelėje. Tačiau šis atokvėpis buvo trumpalaikis ir neigiamas šeimininkams, nes druskininkiečiai keliomis greitomis atakomis sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą, bet ir jį persverti. Nieko nelaukdamas Lazdijų treneris paėmę minutės pertraukėlę ir parodė, kokius derinius turi atlikti jo komanda. Sumanūs trenerio ir žaidėjų sprendimai leido Motiejaus Gustaičio gimnazijos krepšininkams atstitiesti ir palaužti Druskininkų „Ryto“ gimnaziją. Ketvirtajame kėlinyje lazdijiečiai sugebėjo įmesti daugiau taškų (29:24) ir tai jiems leido iškovoti sunkią, tačiau be jokios abejonės pelnytą pergalę rezultatu 82:77.

Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos atstovai savo sąskaitoje turi vieną pergalę ir vieną pralaimėjimą. Druskininkų „Ryto“ gimnazijos krešininkai taip pat gali pasigirti tokiu pačiu rezultatu.

Rezultatyviausiai šeimininkų komandoje žaidė : E.Vaina, pelnęs 29 taškus, V.Čėsna 21tšk., V.Vaivada ir L.Tamašauskas po 15 taškų.

Rezultatyviausi svečių krepšininkai : D.Zubavičius 27 tšk., V.Vosylius 24 tšk., L.Radzvilavičius 14 tšk.

Šiaulių Didždvario gimnazija kovoje dėl bronzos nesunkiai palaužė Druskininkų gimnaziją (2013 gegužės 27 d., pirmadienis, 22:58 val.)Puikus ketvirtasis kėlinys "Druskininkų "Ryto" gimnazijai" leido pasiekti lengvą pergalę (2013 balandžio 03 d., trečiadienis, 17:19 val.)Po nervingų rungtynių "Vilkijos" gimnazija išsaugojo pergalę (2013 gegužės 10 d., penktadienis, 21:05 val.)Druskininkų ''Ryto'' gimnazija išsivežė pergalę iš Kauno (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 18:49 val.)''Druskininkų Ryto Gimnazija'' užtikrintai nugalėjo ''Kauno Santaros Gimnazija - VU Partnerė'' (2013 gegužės 03 d., penktadienis, 16:10 val.)''Birštono gimnazija'' tritaškiais metimais užmetė svečius iš Lazdijų (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 17:02 val.)Kauno ''Saulės'' gimnazija įrodė savo pranašumą prieš svečius iš Lazdijų (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 15:58 val.)