KAUNO AUTOBUSAI vs SPORTO MANIJA - EKODORA 30+ (85:52)30+ lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 20:35 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

''Kauno Autobusai'' pervažiavo '' Sporto Maniją- Ekodorą''

2012 gruodžio 19 d., Trečiadienis, 23:57 val., peržiūros: 4420

Trečiadienį, gruodžio 19d., Kauno technikos kolegijoje įvyko "30+" lygos "Sport Turo" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko dar nei vieno pralaimėjimo nepatyrę ‘’Kauno Autobusai’’ ir vos penkiese susirinkę ‘’Sporto Manija – Ekodora 30+ ‘’. Jau pirmajame kėlinyje ‘’Kauno Autobusai’’ pradėjo demonstruoti žaidimą, kuriam neprilygo svečių statusą turintys ‘’Sporto Manija – Ekodora 30+’’ Jau po pirmojo kėlinio skirtumas tarp komandų buvo 9-ni taškai (20-11). Kituose trijuose kėliniuose ‘’Kauno Autobusai’’ vis didino atotrūkį ir lengvai laimėjo rungtynes 85-52.

Pirmajame kėlinyje ‘’Kauno Autobusai’’ iškart įšsiveržė į priekį 7-0. Kėlinio viduryje komandas skyrė jau 10-mt taškų (14-4). Šeimininkai ‘’Kauno Autobusai’’ ir toliau nemažino apsukų ir likus žaisti vos minutę iki pirmojo ketvirčio pabaigos skirtumas buvo išaugęs iki 14-kos taškų (20-6). Bet po taiklaus R.Kulikausko tritaškio skirtumas sumažėjo iki 11-kos taškų, o po dar pridėto R.Laurinaičio dvitaškio skirtumas tarp komandų po pirmojo kėlinio liko 9-ni taškai (20-11).

Antrąjį ketvirtį geriau pradėjo svečiai sumažinę deficitą iki 5-ių taškų (23-18). Tuomet ‘’Kauno Autobusai’’ sužaidė galingą 14-0 atkarpą ir atitrūko jau 19-ka taškų (37-18). Ketvirčio pabaigoje komandos dar apsikeitė taikliais dvitaškiais ir po dviejų kėlinių ‘’Kauno Autobusai’’ pirmavo 21-no taško skirtumu 41-20.

Trečiajame ketvirtyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Skirtumas tarp komandų svyravo tai 18 taškų tai 20-mt. Likus žaisti 5 minutes rezultatas buvo (50-30). Sėkmingiau sužaistas kėlinio galas leido ‘’Kauno Autobusams’’ dar labiau atitrūkti. Po trečiojo ketvirčio ‘’Kauno Autobusai’’ buvo priekyje 60-36. Paskutiniame, nieko nelemiačiame ketvirtyje, ‘’Kauno Autobusai’’ šiek tiek atsipalaidavo, o svečiai savo ruožtu sužaidė neblogą 9-0 atkarpą ir sušvelnino rezultatą iki 15-kos (60-45). Tuomet sekė vėl galinga ‘’Kauno Autobusų’’ atkarpa 17-2, ir taip padėtas taškas šios dienos rungtynėse. Ekipos dar apsikeitė keliais dvitaškiais metimais ir ‘’Kauno Autobusai’’ iškovojo 6-tą pergalę iš eilės.

Po laimėtų rungtynių ‘’Kauno Autobusų’’ trenerio A.Juodelio mintys: ‘’Na tokios prieš šventinės rungtynės buvo. Komandos buvo nepilnomis sudėtimis. Kartais neapsigindavom tai varžovai prisivydavo, bet šeip lengvos rungtynės. Na, o varžovas, kaip penkiese susirinkę dar neblogai sužaidė.

Po pralaimėtų rungtynių ‘’Sporto Manijos – Ekodoros 30+’’ ekipos stovykloje vyravo neblogos nuotaikos. Pakalbinti žaidėjai vienbalsiai prižadėjo kitą kartą atkeršyti ir sužaisti geriau.

Nugalėtojus į pergalę vedė: , A.Budrys surinkęs trigubą dublį ( 18 pts, 10 rez.perd. 10 per.kam ),R.Globys (37 pts), R.Juškevičius (12 pts ).

''Sporto Manija – Ekodora 30+ '' gretose išsiskyrė: R.Petraitis ( 17 pts ), R.Kulikauskas ( 15 pts ), R.Šimanskas (10 pts ).

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

rickax2012 gruodžio 21 d., 22:06 val.

Pervaziavo, kokia prasme? nepersistenkit su savo komentarais. Ricacrdas- Bokstuva :)

aruncikas102012 gruodžio 20 d., 17:56 val.

berzinskas tikrai ne 0 kamuoliu atkovojo.  gal vienetuko nedarasei pries nuli?

''Judam'' ekipa nugalėjo ''Sporto Manija - Ekodora'' (2012 gruodžio 15 d., šeštadienis, 15:04 val.)BC ''Spurtas & Liuksas'' svečiuose palaužė ''Sporto manija - Ekodora 30+'' (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 23:44 val.)''Judam'' ekipa antrą kartą šiame sezone palaužė ''Sporto manija - Ekodora 30+'' (2013 sausio 11 d., penktadienis, 21:23 val.)"Makroflex" nesunkiai nugalėjo "Sporto maniją-Ekodorą 30+" ekipą (2013 kovo 01 d., penktadienis, 21:35 val.)"Kauno autobusai" negailestingai sutriuškino "SLKALDK Akademiją" (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 17:21 val.)SLKALDK Akademija neprilygo Sporto Manijai ir Ekodorai 30+ (2013 sausio 19 d., šeštadienis, 23:33 val.)Kauno "Autobusai" nepasigailėjo "Kauno savivaldybės & Policijos" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 16:14 val.)Galinga "Kauno Autobusų" puolimo banga nušlavė "Makroflex" (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 21:34 val.)"Kauno Autobusai" žengė į "30+" lygos finalą (2013 balandžio 21 d., sekmadienis, 22:41 val.)"Kauno Autobusai" iškovojo eilinę pergalę (2013 vasario 06 d., trečiadienis, 23:34 val.)