Advokatų kontora „Konsus“ vs VU KHF (70:63)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 vasario 17 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Advokatų kontora Konsus“ pasiekė revanšą prieš „VU KHF“

2016 vasario 17 d., Trečiadienis, 23:32 val., peržiūros: 1452

Trečiadienį, vasario 17 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, Didžiosios taurės L pogrupio rungtynės, tarp vietos „Advokatų kontoros Konsus“ ir svečių „VU KHF“ ekipų. Susitikimą galingai pradėję aikštės šeimininkai iškart atitrūko, tačiau laikui bėgant svečiams pavyko pasivyti varžovus ir rezultatą išlyginti. Po ilgosios pertraukos kiek geriau žaidę „VU KHF“ ekipos krepšininkai susikrovė dviženklę persvarą, tačiau laiku atsibudę „Advokatų kontoros Konsus“ žaidėjai ir vėl išlygino rezultatą. Paskutiniame kėlinuke užtikrintai žaidę šeimininkai atitrūko nuo varžovų, o pastarieji nebesugebėjo pasivyti priešininkų, ko pasekoje revanšu džiaugėsi „Advokatų kontora Konsus“. 70:63 (23:18, 15:21, 20:13, 12:11).

Susitikimą galingu žaidimu pradėjo aikštės šeimininkų žaidėjas P.Mickūnas, kurio dėka jiems pavyko atitrūkti dešimties taškų skirtumu. Kiek vėliau savo taškų sąskaitą atidarę „VU KHF“ sumažino atsilikimą perpus, tačiau ir toliau sėkmingai žaidęs P.Mickūnas sugrąžino „Advokatų kontorai Konsus“ solidesnį pranašumą. Vis tik, svečių snaiperiai taip pat netylėjo ir neleido priešininkams pernelyg atitrūkti, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko komandas skyrė penki taškai. 23:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau pasirodę šeimininkai ir vėl kiek atitrūko, tačiau svečius vis gelbėjo taiklūs tolimi metimai, kurių dėka skirtumas tarp komandų ir vėl sumažėjo iki penkių taškų. Kurį laiką žaidimas tarp komandų klostėsi apylygiai, tačiau vieną atkarpą geriau sužaidusi „Advokatų kontora Konsus“ padidino atotrūkį iki devynių taškų. Artėjant ilgajai pertrauką spurtą 1:11 surengę „VU KHF“ krepšininkai sugebėjo pasivyti varžovus bei perimti minimalią persvarą į savo rankas. 38:39.

Po ilgosios pertraukos sėkmingą žaidimą tęsė svečiai, ko pasekoje pelnė dar dešimt taškų iš eilės bei padidino skirtumą tarp komandų iki vienuolikos taškų. Nepaisant to, „Advokatų kontora Konsus“ pačiu laiku atsibudo ir sužaidė „sausą“ atkarpą net 13:0, kurios dėka susigrąžino iniciatyvą į savo rankas. Einant trečiojo kėlinuko laikui į pabaigą svečiams dar buvo pavykę išlyginti rezultatą, tačiau kėlinį žymiai geriau užbaigę aikštės šeimininkai įgijo šešių taškų atotrūkį. 58:52.

Jau pačioje lemiamos rungtynių dalies pradžioje spurtavę aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą, tačiau dar nepalūžę svečių ekipos krepšininkai sugebėjo sušvelninti deficitą iki septynių taškų. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau nežymiai geriau pasirodę „VU KHF“ ekipos žaidėjai dar labiau sumažino atsilikimą. Vis tik, per likusį laiką užtikrintai žaidusi „Advokatų kontora Konsus“ sugebėjo atsilaikyti, ko pasekoje šventė pergalę rezultatu 70:63.

Po pergalės Andrius Šiaulys trumpai kalbėjo: „Labai džiaugiamės, jog pavyko pasiekti revanšą“.

„Advokatų kontora Konsus“: Gediminas Kemzūra – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Povilas Mickūnas – 18 tšk., Mantas Sadauskas – 8 tšk. (6 rezult. perd.)

„VU KHF“: Matas Toliušis – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Vytis Bulkevičius – 20 tšk., Aurimas Kiveris – 10 tšk. (12 atk. kam.)

Advokatų kontora „Konsus“ nesunkiai įveikė „Dumblą“ (2016 sausio 15 d., penktadienis, 21:47 val.)Advokatų Kontora „Konsus“ iškovojo sunkią pergalę prieš BC „Straight“ (2015 spalio 21 d., trečiadienis, 02:13 val.)Advokatų kontora „Konsus“ jau rungtynių pradžioje panaikino intrigą rungtynėse su „MRU VSF“ (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 01:54 val.)Advokatų kontora „Konsus“ džiaugėsi paskutinėmis rungtynių sekundėmis iškovota pergale prieš „Grizlius“ (2015 spalio 29 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Advokatų kontora „Konsus“ ramiai susitvarkė su Kauno Rami (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 22:42 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Ragų“ penketukas atsilaikė prieš „VU KHF“ krepšininkus (2015 lapkričio 23 d., pirmadienis, 22:37 val.)Pogrupio lyderių dvikovoje „Advokatų kontora Konsus“ antrą kartą įveikė „ICE“ (2016 sausio 31 d., sekmadienis, 21:45 val.)Advokatų kontora „Konsus“ be didesnio vargo įveikė „Grizlių“ ekipą. (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)Advokatų kontora „Konsus“ krepšininkai tik rungtynių pabaigoje įveikė „Grizlius“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 21:24 val.)