Banga vs Kauno SRC (80:77)Kauno Mero taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 02 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Bangos“ žaidėjai atsilaikė prieš įspūdingą A.Lencevičiaus puolimą

2014 spalio 03 d., Penktadienis, 02:33 val., peržiūros: 1190

Ketvirtadienį, spalio 2 dieną, VDU sporto centre įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio lygos, "Kauno Mero taurės 2014" rungtynės tarp vietos "Bangos" ir svečių "Kauno SRC" ekipų. 45 A.Lencevičiaus taškai "Kauno SRC" nuo nesėkmės neišgelbėjo. 80:77 (22:15, 19:18, 18:29, 21:15).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė labai panašiai ir apsikeitė taikliais tolimais metimais, tačiau netrukus aikštės šeimininkams pavyko atitolti nuo varžovų. Nors šie nebuvo linkę leisti pernelyg toli pabėgti, tačiau po pirmojo kėlinuko komandas skyrė septyni taškai. 22:15.

Tik prasidėjus antram ketvirčiui svečių krepšininkai spurtavo ir rezultatą išlygino, tačiau greito puolimo dėka "Bangos" žaidėjams pavyko surengti kelias rezultatyvias atkarpas, kurių dėka skirtumas tarp komandų nepastebimai šoktelėjo iki aštuonių taškų. 41:33.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą savo rankose ir toliau laikė aikštės šeimininkai, o jų varžovams dar labiau viską apsunkino J.Pacevičiaus užsidirbtos dvi iš eilės techninės pražangos, kurių dėka jis buvo priverstas palikti aikštelę. Vis tik "Kauno SRC" sugebėjo atsitiesti ir kėlinuko pabaigoje spurtavę 0:11 persvėrė rezultatą savo naudai. 59:62.

Paskutinė rungtynių dalis buvo įtempta, nes abi komandos labai panašiai keitėsi rezultatyviomis, bet trumpomis atkarpėlėmis, kurių dėka pirmaujanti komanda pasikeitė ne vieną kartą. Vis tik, po P.Parachomiko dviejų taškų su pražanga "Banga" išsiveržė į priekį ir sugebėjo išlaikyti pranašumą iki rungtynių pagrindinio laiko pabaigos. 80:77.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Šarūnas Liesis kalbėjo: "Pergalę lėmė, galbūt charakteris, mūsų didesnė patirtis, daugiau priežasčių aš čia nematau, nes nei jie geroje formoje, nei mes. Ir pas mus žmonių nėra, ir pas juos žmonių nėra, taip, kad čia laimės dalykas, kaip monetą mesi – bus herbas arba pinigas, tai čia taip pat".

"Banga": Paulius Parachomikas – 28 tšk. (11 išpr. praž.), Aurimas Karbauskas – 19 tšk. (10 atk. kam., 7 rezult. perd.), Dmitrij Koblinec – 12 tšk. (6 rezult. perd.)

"Kauno SRC": Artūras Lencevičius – 45 tšk. (5 išpr. praž.), Rytis Adžgauskas – 9 tšk. (5 išpr. praž.), Martynas Valaitis – 7 tšk.

„Kauno SRC“ įrodė savo pranašumą prieš „Omegą“ (2014 spalio 15 d., trečiadienis, 22:28 val.)„Banga“ be didesnio vargo įsirašė dar vieną pergalę (2014 spalio 10 d., penktadienis, 21:03 val.)Antrame kėlinyje įspūdingą spurtą surengę „Kauno SRC“ žengė į pusfinalį (2014 spalio 19 d., sekmadienis, 19:30 val.)Galingai sužaisto ketvirtojo kėlinio dėka „Banga“ iškovojo kelialapį į turnyro pusfinalį (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:22 val.)Tik po atkaklios kovos „Banga“ sugebėjo palaužti „ Hidraulines sistemas“ ir pateko į finalą (2014 spalio 24 d., penktadienis, 00:01 val.)„Banga“ nesunkiai įveikė „Kauno technikos kolegijos“ ekipą. (2014 rugsėjo 25 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)Itin rezultatyviose rungtynėse triumfavo "Kauno SRC" (2014 spalio 11 d., šeštadienis, 14:39 val.)Kraujo pareikalavusiame pusfinalyje sunkią pergalę iškovojo „Kauno SRC“ (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Kauno Mero Didžiosios taurės 2014“ finale po emocingos ir įtemptos kovos trofėjų į viršų kėlė „Banga“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 01:30 val.)