Kauno grūdai vs Kauno tiltai (62:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 13 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno tiltai“ laimėjo svarbų tašką

2014 kovo 13 d., Ketvirtadienis, 22:14 val., peržiūros: 1172

Kovo 13 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės,kuriose susitiko šeimininkai "Kauno grūdai" ir jų oponentai "Kauno tiltai". Pirmąjį kėlinį tritaškiais užbaigę šeimininkai pirmavo rezultatu 20:14. Antrajame kėlinyje tritaškiu lietum atsakė svečiai ir persvėrė rezultatą į savo naudą. (32:43) Trečiajame kėlinyje abi komandos sužaidė po sėkmingą atkarpą, tačiau tai rezultato per daug neįtakojo (44:53) Ketvirtajame kėlinyje svečiams beliko išsaugoti pranašumą ką jiems puikiai pavyko padaryti. Galutinis rungtynių rezultatas 62:73. Laimėję šias rungtynes "Kauno tiltai" pakilo į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Pirmąjį kėlinį 4 taškais pradėjo svečiai, tačiau "Kauno grūdai" vedini L.Andrulio ir V.Stankevičiaus persvėrė rezultatą ir vienu metu pasiekė didžiausią 7 taškų persvarą. Kėlinio pabaigoje 4 taškus pelnęs T.Kmitas kiek sušvelnino savo komandos deficitą. Susikrauta pranašumą šeimininkams labiausiai lėmė beveik dvigubai laimėta kova dėl atšokusių kamuolių ir puikiai mesti tritaškiai.

Antrajame kėlinyje iš pelnančių taškus žaidėjų šeimininkų ekipoje liko V.Stankevičius, kuris pelnė 11 iš 12 šio kėlinio savo komandos taškų. Sustabdę oponentų žaidėjus svečiai dominavo ir puolime, per paskutines 5 kėlinio minutes įmetę net penkis tritaškius jie greitai susikrovė dviženklę persvarą, o šešiese susirinkę oponentai nebeįstengė išlaikyti greitą rungtynių tempą. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 32:43

Trečiasis kėlinys pasižymėjo savo nerezultatyvumu, abi komandos žaidė labai pasyviai ir užbaiginėdavo atakas tritaškiais metimais, kurių pataikė po du. Šis kėlinys kiek geriau susiklostė šeimininkams, o tai lėmė sugrįžusią intrigą į lemiamą ketvirtį. 44:53

Paskutines 10 minučių svečiai pradėjo laimėdami atkarpą 0:7 ir atrodė kad oponentai nebeturi vilčių, tačiau jie atsakė spurtu 11:4. Rungtynių pabaigoje vyko taktiniai žaidimai, šeimininkai bauduodami bandė išprovokuoti netaiklius varžovų baudos metimus, tačiau protingai sužaidę "Kauno tiltai" išsaugojo pranašumą ir laimėjo rezultatu 62:73.

Po rungtynių nugalėtojų treneris M.Mažeika sakė: Iškovojome labai svarbią pergalę, varžovų ekipoje nebuvo keletos svarbių žaidėjų, todėl mums buvo kiek lengviau nors mes taip pat neturėjome pilnos sudėties. Šį kartą buvome taiklesni, bei greitesni.

Kauno grūdai: Vaidotas Stankevičius – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Rytis Vainikevičius – 18 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Linardas Andrulis – 10 tšk.

Kauno tiltai: Tomas Kmitas – 20 tšk., Mindaugas Mažeika – 18 tšk., Andrius Čekanauskas – 15 tšk.

„Kauno tiltai“ nušlavė „Kauno švarą“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Topo centrą“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 00:19 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Best 4 you“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)„Kauno Tiltai“ ir toliau išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)„Kauno grūdai“ nugalėjo „Vijoros“ krepšininkus (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 00:26 val.)Rungtynų pabaigoje „Kauno tiltai“ palaužė „Baubilą & Granex“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Kauno grūdai“ lengvai nuskynė „Įmonių“ lygos bronzą (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 19:47 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno tiltai“ išsaugojo pergalę (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Omegos“ krepšininkus. (2014 vasario 14 d., penktadienis, 20:27 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Rapalos“ ekipą. (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 18:10 val.)