Dentist Team vs Best 4 You (67:48)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 balandžio 15 d., Antradienis, 20:30 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

„Dentist Team“ keliauja į pusfinalį

2014 balandžio 15 d., Antradienis, 22:50 val., peržiūros: 1112

Balandžio 15 dieną, 20.30 val., "Lapių" pagrindinės mokyklos sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos komandos "Dentist Team" (šeimininkai) ir "Best 4 You" (svečiai). Buvo žaidžiamos jau trečiosios ketvirtfinalio rungtynės tarp šių ekipų. Rungtynių pradžia buvo labai nerezultatyvi, tačiau tai nesutrugdė šeimininkams pasiekti dviženklį pranašumą. Nors vėliau "Best 4 You" demonstravo atsigavimo ženklus, bet užtikrintai žaisdami "Dentist Team" kontroliavo rungtynių eigą, kol ketvirtojo kėlinuko metu galutinai palaužė pražangų išretintus varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:48.

Rungtynes abi komandos pradėjo apsikeisdamos netaikliais metimais ir klaidomis. O pirmiesiems į priekį pabėgti pavyko „Dentist Team“ krepšininkams, kurie pasiekė nedidelį pranašumą, bet svarbiausia puikiai gynė savo krepšį. Tačiau svečių bėdos vien tuo nesibaigė, traumą patyrė komandos lyderis L.Čekavičius. Žaidėjas visą kėlinuką praleido ant suolelio, o vėliau nors ir grįžo į aikštelę, bet jo žaidimo kokybė buvo gerokai nukentėjusi. Šeimininkai greitai pasiekė dviženklį pranašumą, bet jau antrojo kėlinuko metu patys turėjo nemažai problemų puolime, tad tuo pasinaudoję varžovai kiek sumažino savo atsilikimą 25:21.

Antroje rungtynių dalyje „Dentist Team“ pradėjo demonstruoti labai gerai veikiantį komandinį žaidimą. Kamuolys tarp žaidėjų judėjo greitai, o atakos smaigalyje atsidurdavo vis kitas krepšininkas. "Best 4 You" komandai buvo labai sunku stabdyti varžovus, tad žaidėjai greitai rinkosi pražangas, o skirtumui pasiekus maždaug dvidešimties taškų ribą svečiai pradėjo ieškoti visų įmanomų būdų išsigelbėti. "Best 4 You" nors ir kovojo iki galo, bet net ženkliau priartėti jiems nepavyko, o pražangos palaužė ir paskutines viltis. Aišku, tokiu momentu kritikos susilaukė ir teisėjai, bet vargu ar jie galėjo įtakoti daugiau nei dvidešimties taškų skirtumą. Galingai pabaigę rungtynes šeimininkai laimėjo rezultatu 67:48.

Dentist Team: Donatas Stasaitis – 20 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Martynas Zaveckas – 18 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Arvydas Kuncius – 11 tšk. (12 atk. kam.)

Best 4 You: Aurimas Jakštas – 13 tšk., Karolis Klimas – 11 tšk., Remigijus Kulikauskas – 7 tšk.

„Lietuvos Dujos“ keliauja į finalą (2014 balandžio 29 d., antradienis, 22:45 val.)„Dentist Team“ pasiekė nesunkią pergalę (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:58 val.)„Denist Team“ dar kart nugalėjo „Eoltą“ ir keliauja į ketvirtfinalį (2014 balandžio 04 d., penktadienis, 02:03 val.)„Dentist Team“ nesunkiai apgynė namų sienas (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 17:01 val.)„Dentist Team“ užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:28 val.)„Dentist Team“ sezoną pradėjo nelengva pergale (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 20:04 val.)„Dentist Team“ atsirevanšavo „Lietuvos Dujoms“ (2014 balandžio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)„Dentist Team“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2014 balandžio 08 d., antradienis, 00:01 val.)„Best 4 You“ atsirevanšavo „Dentist Team“ krepšininkams (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)„Dentist Team“ komanda be gailesčio sutriuškino „LESTO“ krepšininkus (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 22:27 val.)