Baltic Logistic Solutions vs Vieningas Kaunas (68:99)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 17 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Baltic Logistic Solution“ penketuką

2015 vasario 17 d., Antradienis, 22:09 val., peržiūros: 1165

Vasario 17 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko dar pralaimėjimo nepatyrusi "Vieningo Kauno" ekipa ir jų šiandieniniai oponentai "Baltic Logistic Solutions". Visas rungtynes nulėmė pirmąjame kėlinyje svečių surengtas spurtas 17:0. Po pirmųjų 10 minučių intrigos nebeliko 11:25. Antrajame kėlinyje svečiai priešinosi labiau, tačiau skirtumas ir per šį kėlinį išaugo 29:46. Trečiajame kėlinyje tendencija išliko, o penkiese susirinkusiems šeimininkams vis sunkiau buvo spėti prieš varžovų aukštą tempą. Po trečiojo kėlinio rezultatas buvo 43:71. Ketvirtajame kėlinyje buvo atlikti formalumai ir komandos baigė susitikimą rezultatu 68:99 kuris skelbė "Vieningo Kauno" pergalę.

Pirmąjį kėlinį šeimininkai pradėjo dviem D.Lukšio tritaškiais, tačiau po jų sekė ilgas taškų badas, per kurį varžovai pelnė 17 taškų be atsako. Ledus pralaužė taspats D.Lukšys, kuris per šias rungtynes vienintelis buvo sunkiai sustabdomas savo komandoje, per visas rungtynes pelnė 29 taškus. "Vieningo Kauno" ekipoje šiame kėlinyje išsiskyrė D.Plerpa pelnęs 9 taškus. Po šio kėlinio buvo visiems aišku kad šeimininkai šiandien neturi daug šansų pakovoti dėl pergalės (11:25)

Antrajame kėlinyje lėtai tačiau skirtumas vis didėjo, šeimininkai bandė gelbėtis tritaškiais metimais tačiau jie dar labiau įklampino į deficitą. Svečiai turėję didesnę žaidėjų rotacija galėjo išlaikyti aukštą tempą, kas taip pat davė rezultatų, visų pirma lengvus taškus, bei varžovų nuovargį. Po dviejų kėlinių skirtumas buvo triuškinantis (29:46)

Trečiajame kėlinyje į kiekvieną "Baltic Logistic Solutions" ataką oponentai atsakydavo keliomis rezultatyviomis atkarpomis, didžiausia iš jų buvo 0:8. "Vieningas Kaunas" buvo mažiau nuspėjamas nei varžovai, kadangi šeimininkų ekipoje reikėjo stabdyti vienintelį D.Lukšį, kuris buvo aktyvus abejose aikštės pusėje. Po trečio kėlinio rezultatas buvo 43:71.

Paskutiniame ketvirtyje svečių ekipoje galėjo pasireikšti viso žaidėjai, o šeimininkai jau laukė rungtynių pabaigos. Abiems komandoms šis kėlinys buvo pats rezultatyviausias, šeimininkai pataikė 4 tritaškius, tačiau ir po šio kėlinio skirtumas padidėjo. Galutinis rungtynių rezultatas 68:99.

Po rungtynių nugalėtojų treneris V.Vaitkevičius sakė : Išnaudojome savo greitį, pabėgdami į greitas atakas ir rinkdami lengvus taškus, taip pat turėjome pranašumą po krepšiu, todėl manau pergalė ir buvo gana lengva.

"Baltic Logistic Solutions" treneris M.Lukšys sakė: Šiandien trūko žaidėjų, todėl turėjome būti atsargūs gynyboje ir vengti kietos kovos. Varžovai buvo greitesni ir taiklesni, todėl ir lengvai laimėjo.

Baltic Logistic Solutions: Darius Lukšys – 29 tšk. (14 atk. kam.), Mindaugas Lukšys – 19 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Gediminas Raguckas – 10 tšk.

Vieningas Kaunas: Deividas Plerpa – 24 tšk. (12 atk. kam.), Rokas Šapalas – 19 tšk. (10 atk. kam.), Žygimantas Pilipavičius – 16 tšk. (10 atk. kam.), Vilius Vaitkevičius – 16 tšk. (5 rezult. perd.), Ovidijus Stropus – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

zalgirinis2015 vasario 17 d., 23:08 val.
Šių rungtynių statistai, peržiūrėkite dar kartą statistiką, matau labai daug klaidų.
„Vieningas Kaunas“ užtikrintai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:52 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Senukai“ nesunkiai įveikė „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)„Senukai“ lengvai įveikė „Baltic logistic solution“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:22 val.)„Kauno Švara“ tik per plauką išsaugojo pergalę prieš „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 04 d., antradienis, 23:47 val.)Puikiai startavę „Senukai“ nesuteikė vilčių „Baltic Logistic Solutions“ (2015 kovo 19 d., ketvirtadienis, 23:03 val.)„Kauno švara“ po permainingos kovos palaužė „Baltic Logistic Solutions“ ekipą. (2014 gruodžio 16 d., antradienis, 23:19 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Kauno švara“ ketvirtame kėlinyje įveikė negausiai susirinkusius „Baltic Logistic Solutions“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:06 val.)„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:03 val.)