ICE vs Buritus (76:82)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 vasario 28 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Ketvirtajame kėlinuke spurtavę „Buritus“ įgijo šešių taškų pranašumą prieš „ICE“

2016 vasario 28 d., Sekmadienis, 21:33 val., peržiūros: 1526

Sekmadienį, vasario 28 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos Didžiosios taurės pirmosios šešioliktfinalio rungtynės tarp namuose žaidusių „ICE“ krepšininkų ir svečių „Buritus“. Grupių varžybose abiejų ekipų pergalių ir pralaimėjimų santykis buvo vienodas 11-7, tad šioje poroje laukė neprognozuojamos ir atkaklios rungtynės.

Nuo pat rungtynių pradžios abi ekipos viena kitai pasiūlė aukštą žaidimo tempą, kurį išlaikė iki pat rungtynių pabaigos. Ir nors po R. Švagždžio dviejų taiklių metimų „Buritus“ pirmavo 7:12, tačiau labai greitai šeimininkai persverė rezultatą. Po taiklaus O. Lauciaus tolimo šūvio 15:14 priekyje buvo „ICE“. Visgi, kėlinuką pabaigė M.Šateika, kurio keturi iš eilės taškai leido svečiams spurtuoti ir laimėti pirmąjį ketvirtį 15:21.

Antro kėlinuko pradžioje į „ICE“ priartėjimą iki 21:24, „Buritus“ atsakė dviem V. Černiausko tritaškiais, po kurių svečiai pirmavo 21:30. Tačiau tada puikią atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai ir išlygino rezultatą 33:33. O kėlinuko pabaigoje, daugiausia E. Ramanausko taiklių metimų dėka šeimininkai sugebėjo ir įsiveržti į priekį bei išeiti į didžiąją pertrauką turint trijų taškų persvarą 40:37.

Trečiajame ketvirtyje po trijų A. Kurausko tritaškių „ICE“ nutolo 51:44. Ir toliau aikštelės šeimininkai laikė iniciatyvą savo rankose, o likus kelioms minutėms iki kėlinuko pabaigos sugebėjo įgyti ir didžiausią šiose rungtynėse turėtą vienuolikos taškų persvarą 65:54. Tačiau kėlinuko pabaigoje pelnyti penki taškai be atsako leido „Buritus“ ekipai priartėti iki 65:59.

Ketvirtajame kėlinuke V.Tirva inicijavo svečių spurtą ir po šio žaidėjo dešimties taškų „Buritus“ pirmavo 68:71. Nors ir „ICE“ krepšininkams pavyko išlyginti rezultatą 71:71, tačiau rungtynių pabaiga priklausė svečiams. „Buritus“ prieš atsakomąsias rungtynes įgijo šešių taškų pranašumą, nugalėdami „ICE“ ekipą 76:82.

Po rungtynių „Buritus“ ekipos treneris M.Koženiauskas kalbėjo: „stengsimės išlaikyti pranašumą. Čia jų salė buvo, pataikė gerai ir šiaip drausmingai žaidžia visą laiką net ir pralaiminėdami. Sakyčiau, išvykoje jie turėtų truputį blogiau žaisti, o mes namuose – geriau“.

Tuo tarpu „ICE“ treneris T.Jonkus kalbėjo: „atkrintamosios varžybos iš skirtumo ir žaidžiamos, dabar minus šeši nėra didelis skirtumas, bet, gaila, kadangi turėjome plius 11. Toks pabaigoje gavosi žaidimas pavienis ir toks chaotiškas truputį puolimas. Kai antrajame ir trečiajame kėlinyje žaidėme tokį komandinį ir gerą krepšinį, tai ketvirto pabaigoje tai virto į tokį chaotišką, gal nuovargis suveikė. Tikiuosi ištaisysime tas klaidas ir viskas bus gerai. Reikia gynybą pagerinti, nes tikrai, kai kuriose pozicijose stipriai pralošėme vienas prieš vieną“.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

ICE: Airidas Kurauskas – 19 tšk. (9 rezult. perd.), Ovidijus Laucius – 15 tšk. (13 atk. kam.), Ernestas Ramanauskas – 13 tšk., Kęstutis Petrauskas – 12 tšk.

Buritus: Vytautas Tirva – 23 tšk. (12 atk. kam., 7 išpr. praž.), Ramūnas Švagždys – 14 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 13 tšk. (13 atk. kam.), Jonas Snudaitis – 11 tšk.

„Buritus“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Veiverių „Amberį“ (2016 sausio 29 d., penktadienis, 21:46 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš KK „13“ (2015 lapkričio 03 d., antradienis, 22:26 val.)Blankiai puolę „Grizliai“ turėjo pripažinti „Ice“ pranašumą (2016 sausio 03 d., sekmadienis, 22:09 val.)„Buritus“ išvargo pergalę prieš BC „Gazuotą pieną“ (2016 vasario 05 d., penktadienis, 21:52 val.)BC „Gazuotas pienas“ ketvirtame kėlinyje pabėgo nuo „Buritus“ ekipos. (2015 gruodžio 21 d., pirmadienis, 23:14 val.)Bedantį puolimą demonstravę „BuyPCgame.eu“ neprilygo „Ice“ ekipai (2015 lapkričio 29 d., sekmadienis, 21:35 val.)„Buritus“ neturėjo vargo su Kleboniškio „Vilkais“ (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 23:53 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po nervingos ir sunkios kovos privertė pasiduoti „ICE“ ekipą. (2015 gruodžio 20 d., sekmadienis, 22:27 val.)Po didžiosios pertraukos paleidę vadžias „Ice“ krepšininkai krito prieš „VU KHF“ (2015 gruodžio 13 d., sekmadienis, 22:02 val.)„Grizliai“ rungtynių pabaigoje palaužė „ICE“ ekipą (2016 vasario 05 d., penktadienis, 00:14 val.)