PARTIZANAI vs SLKALDK AKADEMIJA (42:80)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 23 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Kauno kolegija, pramonės pr. 20, Kaunas

"SLKALDK Akademija" sutriuškino "Partizanus"

2011 spalio 23 d., Sekmadienis, 21:18 val., peržiūros: 2855

Spalio 23 dieną, sekmadienį, Kauno kolegijoje įvyko "C" lygos susitikimas tarp savo aikštėje žaidusių "Partizanų" ir svečių "SLKALDK Akademijos" . Svečiai jau pirmajame kėlinuke emociškai sutriuškino savo varžovus, o rungtynes laimėjo rezultatu 42:80.

Jau nuo pačios pradžios atrodė, jog lošia gerai sukombinuota ekipa (svečiai) ir draugai iš kiemo (šeimininkai). Tai pasireiškė jau per pirmąsias 10 minučių, 9:27 laimėtas kėlinukas, kalba pats už save. "SLKALDK Akademijos" žaidimas buvo pranašesnis visur – atkovoti kamuoliai, gynyba, puolimas, taktiniai sprendimai, pataikymo procentas.

Antrajame kėlinuke vaizdas ir toliau ėjo tik blogyn "Partizanų" nenaudai. Svečių ekipoje tiesiog nesulaikomas buvo Arūnas Žotkevičius, pelnęs net 28 taškus ir atkovojęs 10 kamuolių. Tuo tarpu šeimininkų ekipoje nebuvo nei lyderio, kuris temptų komandą į priekį, nei komandinio žaidimo. Po pirmųjų 20 minučių rezultatas buvo tendencingas vaizdui aikštelėje – 20:51.

Po ilgosios pertraukos įvykiai ir toliau ėjo blogyn "Partizanų" nenaudai. Ir toliau kaip "bitutė" dirbanti "SLKALDK Akademijos" gynyba priverti šeimininkus visiškai kapituliuoti – šio ketvirčio metu jie pelnė vos 6 taškus ir atsilikinėjo jau 43 taškų skirtumu – 26:69.

Finaliniame ketvirtyje "SLKALDK Akademijos" šiek tiek atleido vadžias ir leido savo oponentamssumažinti deficitą. Tačiau nuskambėjus finaliniam švilpukui svečių ekipa vistiek šventė triuškinančią pergalę, rezultatu 42:80.

Po rungtynių nugalėtojų "trenerukas" Linas Juknys sakė : " Dabar esam tokioj situacijoj, jog kasdien į komandą prisijungia iš atostogų grįžę žaidėjai. tikimės su kiekvienom varžybom gerint žaidimą."

"SLKALDK akademija" iškovojo dar vieną pergalę (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 23:06 val.)"SLKALDK Akademija" įtemptose rungtynėse palaužė "Lietuviškus Patiekalus" (2012 sausio 25 d., trečiadienis, 21:33 val.)"SLKALDK Akademija" sugebėjo išsaugoti pergalę savo rankose (2012 vasario 15 d., trečiadienis, 22:10 val.)"SLKALDK Akademija" įtikinamai įveikė "Kauno Rami" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:26 val.)"SLKALDK Akademija" palaužė "Kauno" pasipriešinimą (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 00:20 val.)"SLKALDK Akademija" įveikė Kauno NTI-PN ekipą (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:33 val.)"Nebajeris" nesunkiai įveikė "Partizanus" (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 16:09 val.)"ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT" sutriuškino "Partizanai" (2011 lapkričio 13 d., sekmadienis, 18:54 val.)"Compensa" paskutiniame kėlinyje palaužė "Partizanus" (2012 kovo 17 d., šeštadienis, 17:14 val.)"SLKALDK Akademija" paskutiniame kėlinyje nugvelbė pergalę iš "Lietuviškų Patiekalų" panosės (2012 kovo 03 d., šeštadienis, 19:58 val.)