Kauno tiltai vs Kauno švara (78:73)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 03 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Kauno tiltai“ išlygino serijos rezultatą

2014 balandžio 03 d., Ketvirtadienis, 22:52 val., peržiūros: 1059

Ketvirtadienį (04.03) Kauno švaros sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių aštuntfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Kauno tiltai" (šeimininkai) ir "Kauno švara" (svečiai). Beveik visų rungtynių metu pirmavę, pergalę iškovojo "Kauno tiltai" – 78:73 (30:21, 16:15, 19:20, 13:17).

Rungtynės prasidėjo dvejomis sėkmingomis "Kauno švaros" atakomis, tačiau "Kauno tiltai" pavijo varžovus ir po M.Mažeikos tritaškių persvėrė rezultatą (10:6). Svečiai stengėsi per daug nepaleisti varžovų į priekį, tačiau taiklūs tritaškiai metimai leido "Kauno tiltams" susikurti 8 taškų pranašumą (21:13). Rezultatyvaus kėlinuko pabaigoje skirtumas nežymiai pakito ir komandas skyrė devyni taškai – 30:21.

Antrajame kėlinyje svečiai buvo priartėję iki penkių taškų, tačiau "Kauno tiltai" atsakė sausa atkarpa (7:0) ir padidino pranašumą iki 12 taškų (39:27). Antrojoje kėlinio pusėje "Kauno švara" metė daug baudos metimų, tačiau dažnai neišnaudodami progų, svečiai nesugebėjo ženkliai priartėti ir skirtumas sumažėjo tik nežymiai – 46:36.

Po ilgosios pertraukos "Kauno švara" vėl priartėjo iki penkių taškų, tačiau taiklūs T.Kmito ir M.Mažeikos tritaškiai metimai vėl atstatė dviženklę persvarą (58:45). Jau kaip tapo įprasta, "Kauno švara" vėl sugebėjo priartėti iki penkių taškų (61:56), tačiau kėlinuko pabaigoje du E.Jančiausko dvitaškiai padidino pranašumą iki devynių taškų – 65:56.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai vėl priartėjo iki nelemtos penkių taškų ribos (67:62), tačiau T.Kmito solo leido atkurti dviženklę persvarą (72:62). Rungtynėms einant į pabaiga "Kauno švara" pagaliau pralaužė nelemtą penkių taškų barjerą (72:68), tačiau "Kauno tiltai" vėl susigrąžino saugesnę persvarą (76:68). Visgi, A.Gasiūnas neketino nuleisti rankų ir pelnydamas penkis taškus iš eilės sumažino atsilikimą iki trijų taškų (76:73). Pabaigoje tiklsliau sužaidė "Kauno tiltai", kurie ir iškovojo sudėtingą pergalę – 78:73.

Serijos rezultatas tapo lygus 1:1, todėl bus žaidžiamos lemiamos trečiosios rungtynės.

Kauno tiltai: Mindaugas Mažeika – 25 tšk., Tomas Kmitas – 21 tšk. (6 rezult. perd., 6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Evaldas Jančauskas – 19 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Kauno švara: Gediminas Simanavičius – 22 tšk. (5 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Andrius Gasiūnas – 19 tšk., Mykolas Brusokas – 15 tšk., Martynas Senkus – 11 tšk.

„Kauno tiltai“ laimėjo svarbų tašką (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno tiltai“ nušlavė „Kauno švarą“ (2014 balandžio 10 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Best 4 you“ komandą (2013 spalio 24 d., ketvirtadienis, 23:32 val.)„Kauno tiltai“ nugalėjo „Topo centrą“ (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 00:19 val.)Visas rungtynes pirmavę „Kauno tiltai“ išsaugojo pergalę (2014 sausio 09 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)„Kauno Tiltai“ ir toliau išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 23:13 val.)„Kauno Švara“ nepasipriešino „Restauratoriams“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 17:13 val.)„Kauno Švara“ sutriuškino „Sanitex“ (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Kauno tiltai“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Omegos“ krepšininkus. (2014 vasario 14 d., penktadienis, 20:27 val.)„Baubilas & Granex“ ketvirtfinalio serijos starte nepaliko vilčių „Kauno Tiltams“ (2014 balandžio 17 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)