Remza & Adotas vs Šilainiai – 2 (88:72)Pavasario „Sportturas“ taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 balandžio 15 d., Antradienis, 21:00 val. @ T. Ivanausko vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

„Remza & Adotas“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Šilainių -2“ krepšininkais

2014 balandžio 15 d., Antradienis, 23:42 val., peržiūros: 957

Antradienio vakarą T. Ivanausko progimnazijos sporto salėje buvo sužaistos pavasario „Sportturas“ taurės 2014 rungtynės, kuriame susitiko šeimininkų – „Remza & Adotas“ ir svečių – „Šilainiai-2“ komandos. Susitikimas buvo rezultatyvus ir paremtas daugiau greitu puolimu, nei pozicinėmis atakomis. Nuo pat mačo pražios abi komandos pradėjo aktyviai žaisti puolime. Sužaidus apie 5 minutes priekyje buvo šilainiškai – 8:16, tačiau šeimininkai į puolimą įtraukė ir toliašaudę artileriją. Pataikę 3 tolimus metimus prieš pat kėlinuko pabaigą sugebėjo išlyginti rezultatą – 21:21. Antrajį ketvirtį geriau pradėjo „Remza & Adotas“ vyrai, sužaidus apie 2 minutes jie jau buvo priekyje 7 taškais – 33:26. Svečiai į varžovų aktyvius veiksmus atsakė geresne gynyba ir spurtu 9:0, kas jiems vėl leido susigražinti pirmaujančiųjų vaidmenį. Ketvirčio pabaigoje porą svarbių tolimų metimų pataikę šeimininkai preiš ilgąją pertrauką įgijo 2 taškų persvarą – 43:41. Antrają rungtynių dalį daug geriau pradėjo svečiai po sėkmingos atkarpo kėlinuko pražioje 11:2, jie per porą minučių įgijo 7 taškų persvarą, tačiau šeimininkai į šį akibrokštą atsakė ne viena sekmniga atkarpa 7:0 , 6:0 ir ketvirčio pabaigoje 8:0. Po ilgosios pertraukos sustyguotas žaidimas puolime leido „Remza & Adotas“ krepšininkams prieš lemiamą ketvirtį įgyti 8 taškų pranašumą – 66:58. Ketvirtajame kėlinuke žaidimo vadžias šeimininkai laikė savo rankose. Nors kėlinukas ir buvo emocingas „Remza & Adotas“ komanda vis didino savo pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 88:72.

Pirmąjį kėlinį svečių komandos krepšininkai pradėjo užtikrinčiau ir sužaidus beveik 5 minutes rezultatas buvo jų naudai 11:6. Ketvirčio pabaigoje šilainiškiai buvo patekę „į duobę“ puolime, tuo pasinaudoję jų varžovai – „Remza & Adotas“ puikiai žaidę likusį laiką po pirmųjų dešimties minučių sugebėjo gražinti lygybę rungtynėse – 21:21.

Antrąjį kėlinį abi komandos pažymėjo apylygiu žaidimu. Vaizdas aištelėje kardinaliai nesikeitė – žaidimas toliau buvo kontroliuojamas šeimininkų, nors svečia ir sugebėjo sužaisti sėkmingą atkarpą puolime.. Ketvirčio pabaigoje šilainiškiai priartėjo prie varžovų , tačiau askutinėmis atakomis geriau sužaidę šeimininkai preiš ilgąją pertrauką jau turėjo 2 taškų pranašumą – 43:41.

Trečiajame kėlinyje vėl dominavo „Šilainiai-2“ komanda. Kėlinuką geriau pradėjo sveičiai kėlinuko viduryje buvo įgiję apčiuopiamą 7 taškų persvarą. Nors varžovai ir buvo pasiūsti į lengvą nokdauną, bet prieš lemiamą ketvirtį jiems ne tik pavyko sumažinti atsilikimą, bet sugebėjo perimti iniciatyvą į savo rankas. Po trijų kėlinių rezultatas buvo šeimininkų naudai – 66:58.

Paskutinis kėlinukas vakaro rungtynėsene buvo intriguojantis ir kupinas įtampos. Visą ketvirtį šeimininkai po truputį didino savo persvarą kol galų gale likus žaisti mažiau nei pusę minutės komadas skyrė net 19 taškų. Rungtynes laimėjo antrojoje pusėje geriau žaisti pradėję „Remza & Adotas“ krepšininkai rezultatu 88:72.

Po pergalės „Remza & Adotas“ žaidžiantysis treneris sakė:

„Mūsų nuodas šiandien buvo varžovų greitas puolimas. Antroje rungtynių pusėje sustatėme savo gynybą, pataikėme, atsilaikėm ir laimėjome“

Po varžybų šiaip ne taip prikalbintas pakomentuoti įvykusias varžybas "Šilainių – 2" komandos žaidėjas Linas Juknys kaip visada davė "išsamų" komentarą: "Buvo geros varžybos".

Remza & Adotas: Tadas Dudzevičius – 22 tšk. (15 atk. kam., 7 išpr. praž.), Raimondas Baliūnas – 20 tšk. (5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Irmūnas Juškys – 16 tšk.

Šilainiai – 2: Šarūnas Labenskas – 33 tšk. (12 atk. kam., 12 išpr. praž.), Vitoldas Kapočius – 18 tšk., Tadas Vaitkūnas – 9 tšk.

„Remza & Adotas“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kolegas“ (2014 balandžio 22 d., antradienis, 22:31 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Šilainių ‒ 2“ komanda keliauja į pavasario taurės pusfinalį (2014 gegužės 08 d., ketvirtadienis, 01:21 val.)„Compensa“ iššsaugojo pergalę prieš „Šiliainius ‒ 2“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 18:48 val.)Penkiese susirinkę „Kolegų“ krepšininkai palaužė „Šilainiai ‒ 2“ komandą (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 17:53 val.)„DNC“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Remza & Adotas“ krepšininkus (2014 balandžio 06 d., sekmadienis, 22:20 val.)Nerezultatyviame pavasario „Sportturas“ „Iššūkio“ taurės mažajame finale pergalę pasiekė „Baubilas“ (2014 gegužės 18 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Šilainiai – 2“ sunkiai perkopė aštuntfinalio barjerą (2014 gegužės 04 d., sekmadienis, 22:43 val.)„DNC“ tris kėlinukus kovojo su „Remza & Adotas“,bet po to užtikrintai laimėjo (2014 balandžio 30 d., trečiadienis, 02:28 val.)„DNC“ sugebėjo panaikinti 18 taškų deficitą ir laimėti rungtynes (2014 balandžio 21 d., pirmadienis, 22:31 val.)