Kauno NTI-PN vs Laipsniai (58:69)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

Puikiai sužaidę ketvirtą kėlinį „Laipsniai“ privertė pasiduoti „NTI -PN“ ekipą.

2016 kovo 23 d., Trečiadienis, 21:04 val., peržiūros: 1500

Trečiadienį, kovo 23 dieną, Nepilnamečių tardymo izoliatoriaus – pataisos namų salėje, įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų teisėmis žaidę "NTI – PN" ir svečių teisėmis žaidę "Laipsniai" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Laipsniai", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (13:22). Antrasis kėlinys buvo labai sėkmingas "NTI – PN" ekipai, kuriai pavyko kėlinį laimėti sausai ir po dviejų kėlinių pirmaujanti ekipa pasikeitė – (35:24). Trečiame kėlinyje "Laipsnių" ekipai pavyko šiek tiek atsitiesti, bet priekyje vis dar buvo šeimininkai – (49:41). Ketvirtame kėlinyje svečiams pavyko pasivyti šeimininkus, vėliau rezultatą persverti ir po atkaklios kovos pergalę rezultatu – (58:69) šventė "Laipsnių" ekipa.

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Laipsnių" ekipos 5 iš eilės pelnytais taškais. Netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti "NTI – PN" ekipai ir sužaidus nepilnas 2 minutes rezultatas buvo – (2:5). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus svečiams pavyko padidinti skirtumą tarp komandų iki 6 taškų – (6:12). Antroje kėlinio dalyje "Laipsnių" ekipa nemažino apsukų, toliau tolo nuo savo varžovų ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (13:22).

Antrasis kėlinys buvo visiška priešingybė pirmam kėliniui. Šeimininkai sužaidė puikų kėlinį, leisdami svečiams įmesti vos 2 taškus, kaip patys pelnė 22. Rungtynėms įpusėjus pirmaujanti ekipa pasikeitė – (35:24).

Trečiasis kėlinys kiek geriau prasidėjo "Laipsnių" ekipai, kuriai pavyko sužaidus 2 minutes sumažinti atsilikimą iki 4 taškų – (38:34). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė 5 taškai – (43:38). Antroje kėlinio dalyje "NTI – PN" ekipai dar šiek tiek pavyko padidinti skirtumą ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (49:41).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo kiek netikėta svečių laimėta atkarpa – (3:9), po kurios skirtumas tarp komandų ištirpo iki 2 taškų – (52:50). Netrukus sekė dar vieną, šį karta sausai laimėta "Laipsnių" ekipos atkarpa – (0:15) ir likus žaisti apie 2 minutes priekyje 13 taškų buvo svečiai – (52:65). Per likusį laiką šeimininkai dar bandė vytis varžovus, bet svečiai leido sumažinti skirtumą vos 4 taškais ir rungtynės baigėsi rezultatu – (58:69).

Kauno NTI-PN: Almantas Atkočaitis – 21 tšk. (5 išpr. praž.), Rokas Imbrasas – 18 tšk. (6 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 11 tšk.

Laipsniai: Marius Liepa – 32 tšk., Aurimas Jurkšaitis – 16 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 8 tšk. (11 atk. kam.)

Ketvirtame kėlinyje atsigavę „NTI ‒ PN“ privertė pasiduoti „Savi“ ekipą. (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Kauno SRC ‒ 2“ po permainingos kovos privertė pasiduoti „NTI ‒ PN“ ekipą. (2016 sausio 09 d., šeštadienis, 15:49 val.)„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)„NTI ‒ PN“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Šilainių“ ekipą. (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 21:53 val.)Tik ketvirtajame kėlinyje Jonavos LSK „Technoera“ įveikė „Laipsniai“ ekipą (2015 spalio 26 d., pirmadienis, 22:25 val.)Galingai startavę „Laipsniai“ susidorojo su „Lapėmis“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 00:06 val.)Per anksti pergale patikėję „Laipsniai“ turėjo vargo su Baltijos „Mirtinais pingvinais“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Laipsniai“ nesunkiai susitvarkė su „OnRoll“ ekipa (2016 vasario 02 d., antradienis, 22:22 val.)„Laipsniai“ antroje rungtynių dalyje pabėgo nuo „Compensa“ ekipos. (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Laipsniams“ didesnių pastangų įveikti „Compensą“ neprireikė (2015 gruodžio 07 d., pirmadienis, 23:06 val.)