BMS MEGAPOLIS vs ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS (130:111)"AUKSO+" LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2007 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Žalgirio treniruočių centras, Naglio g. 4a, Kaunas LT-52367

"Energijos Sistemų Servisas" nesugebėjo sustabdyti "BMS" puolimo mašinos

ALI kartu su žalgiriukais siautė aikštėje
2007 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 21:46 val., peržiūros: 10785
Šį sekmadienio vakarą "Aukso+" lygoje "BMS" savoje aikštėje priėmė "Energijos Sistemų Serviso" komandą. Šeimininkai, savo gretose turėdami tik penkis žaidėjus, nuo pat dvikovos pradžios iki pabaigos galingu puolimu užgriuvo varžovų krepšį. Du kėlinius svečiai sugebėjo priešintis varžovams ir taip pat sėkmingai pulti. Visgi, trečiajame kėlinyje "ESS" vyrams nebepavyko išlaikyti aukšto runtgtynių tempo. "BMS" trečiąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 35:16 ir susikrautą pranašumą išlaikę iki dvikovos pabaigos iškovojo trečiąją pergalę rezultatu 130:111.

Nuo pat susitikimo pradžios vyravo puolamasis krepšinis. Abi komandos be didesnių problemų rinko taškus. Kiek geriau sekėsi šeimininkams, kurie po ramių bei rezultatyvių pirmųjų dešimties minučių pirmavo keturiais taškais – 32:28.

Antrasis ketvirtis vyko banguotai. Kėlinį geriau pradėjo "ESS", kurie pelnę devynis taškus iš eilės išsiveržė į priekį. "BMS" netrukdo atsakyti tuo pačiu – aštuoni taškai iš eilės ir šeimininkai vėl priekyje. Pirmoji dvikovos pusė baigėsi rezultatu 65:60.

Trečiąjį kėlinį vėl geriau pradėjo svečiai spurtavę 7:0. Visgi, praėjus porai kėlinio minučių "ESS" puolimas sustojo ir tuo pasinaudoję "BMS" krepšininkai surengė galingą spurtą 15:2. Svečiai, regis, daugiau nebeturėjo jėgų dalyvauti šiame taiklių metimų šou ir šeimininkai dar labiau padidinę savo atotrūkį prieš paskutines dešimt minučių pirmavo 24-iais taškais – 100:76.

Ketvirtajame kėlinyje "BMS" ramiai išlaikė susikrautą pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 130:111.

Po susitikimo nugalėtojų treneris Mindaugas Brazys kalbėjo: "Rungtynės kaip rungtynės. Šiaip nesitikėjom, kad taip prastai ginsimės ir tiek mažai mūsų susirinks".

"BMS" gretose 33 taškus pelnė Donatas Gudeliauskas. Dvigubus dublius atliko net trys žaidėjai: Mantas Pukinskas (29 taškai, 11 atk. k.), Šarūnas Vasiliauskas (28 taškai, 13 rez. perd.), Adas Juškevičius (25 taškai, 10 atk. k.). 15 taškų surinko Tadas Ališauskas (8 rez. perd.).

"ESS" ekipoje dvigubus dublius atliko Marius Šumskis (26 taškai, 11 atk. k.) ir Donatas Pugžlys (17 taškų, 14 atk. k.). 21 tašką įmetė Simas Skužinskas (7 rez. perd.), 19 – Karolis Meiliūnas, 10 – Arminas Šaulys.

Abi ekipos rungtynių teisėjų darbą įvertino 8-iais balais.
"KK Snaiperiai & VDU-2" komandai nepavyko sustabdyti "BMS" puolimo mašinos (2007 gruodžio 21 d., penktadienis, 20:00 val.)"Bangos Energetika & Diremta", kiek netikėtai, nugalėjo "BMS" (2007 gruodžio 17 d., pirmadienis, 19:58 val.)Pirmoji "Energijos sistemų serviso" pergalė "Aukso+" lygoje (2008 sausio 24 d., ketvirtadienis, 19:41 val.)"Topsport" kelyje pasitaikę "Energijos sistemų servisas" neišvengė pralaimėjimo (2007 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:59 val.)"Energijos sistemų servisas" nepajėgė pasipriešinti "Lietuvos dujoms" (2008 vasario 24 d., sekmadienis, 22:50 val.)"Energijos sistemų servisas" neatsilaikė prieš Pravieniškių "Fortūną" (2008 vasario 03 d., sekmadienis, 19:22 val.)"Forto Siena" "Energijos Sistemų Servisui" pasirodė per aukšta (2008 vasario 17 d., sekmadienis, 21:15 val.)"Forto siena" lengvai įveikė "Energijos sistemų servisą" (2007 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:56 val.)"Bangos Energetika & Diremta" dramatiškose rungtynėse išplėšė pergalę (2008 sausio 13 d., sekmadienis, 20:56 val.)"Pravieniškių Fortūna" po itin permainingos ir įdomios kovos sugebėjo išsaugoti viltis patekti į pusfinalį (2008 gegužės 06 d., antradienis, 21:41 val.)