KAUNO ENERGIJA vs MECHEL NEMUNAS (89:49)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 21 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno Energijos sporto sale, Raudondvario pl.84, Kaunas LT-47179

"Kauno energija" nušlavė "Mechel Nemuną"

2011 spalio 21 d., Penktadienis, 22:52 val., peržiūros: 4997

Spalio 21 dieną, 20 val. 15 min., Kauno energijos sporto salėje įvyko KKL "Įmonių" lygos grupės varžybos tarp "Kauno energijos"(šeimininkai) bei "Mechel Nemuno"(svečiai). Nors pirmajame ketvirtyje rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau kuo toliau, tuo labiau išaiškėjo aikštelės šeimininkų pranašumas, kurie sutriuškino savo varžovus, rezultatu 89:49.

Nuo pat pirmųjų minučių aikštelės šeimininkai paėmė iniciatyvą į savo rankas. Puiki gynyba bei protingas, taktiškas žaidimas puolime leido jiems visąlaik pirmauti. Sužaidus pirmąsias 5 minutes, jie pirmavo rezultatu 13:8. Tačiau "Mechel Nemunas" sužaidė antrąją kėlinuko dalį daug geriau, laimėjo atkarpą 2:7 ir išlygino rezultatą – 15:15. Likus žaisti 15 sekundžių aikštelės šeimininkų snaiperis Rimantas Kišonas pataikė iš toli ir vėl išvedė savo komandą į priekį – 18:15.

Antrajame ketvirtyje iniciatyva ir toliau priklausė aikštelės šeimininkams. Pradėjus taikyti zoninę gynybą, svečių žaidimas visiškai išsimušė iš ritmo. kuo toliau, tuo dažniau jie ėmė atakuoti iš toli, tačiau nesėkmingai (1/7). Tuo pasinaudoję "Kauno energijos" krepšininkai ėmė tolti ir jau kėlinuko viduryje turėjo dviženklį pranašumą – 34:24. Vėliau žaidimas šiek tiek išsilygino, o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 9 taškai – 38:29.

Antrojoje rungtynių dalyje aikštelės šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą – pradėjo dominuoti po krepšiais bei greitomis kontraatakomis žlugdyti savo varžovus. Šioje varžybų dalyje svečiai atrodė daug menkesnio meistriškumo komanda – itin dažnai klydo, pataikymas buvo tragiškas (1/5 tritaškis ; 2/11 dvitaškiai), o gynyba atrodė itin skylėta. Tuo pasinaudodami aikštelės šeimininkai, su R.Kišonu priešakyje, ėmė triuškinti savo varžovus. Kėlinukas baigėsi rezultatu 64:41.

Ketvirtajame ketvirtyje svečių viltis dar pakovoti dėl pergalės iškart palaidojo du tolimi aikštelės šeimininkų metimai, o skirtumas tarp komandų išaugo iki 29 taškų – 70:41. Reziume, antrojoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai buvo tiesiog aukštesnio meistriškumo komanda, ir pelnytai laimėjo triuškinančiu rezultatu – 89:49.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris S.Buknys sakė : " Iš pradžių nesisekė, tačiau vėliau pasisekė, tie tolimi metimai, todėl ir toks rezultatas, nes tritaškiai pakrito. Priešininkas labai geras, visąlaik gynėsi zona, užtat mes prisitaikėm prie to.Jiems nekrito metimai, todėl mes ir laimėjom."

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

tomvensl2011 spalio 22 d., 11:56 val.

Mes uz Kauno energija ;)

"Kauno energija" nugalėjo "Omegos" ekipą (2011 gruodžio 23 d., penktadienis, 23:19 val.)"Omega" nesunkiai nugalėjo "Mechel Nemuną" (2012 vasario 17 d., penktadienis, 22:12 val.)"Kauno Energijos" šešetukas neatsilaikė prieš "Celsio" armiją (2011 gruodžio 02 d., penktadienis, 22:44 val.)"Kauno energija" be didesnio vargo įveikė "No magic Europe" komandą (2011 lapkričio 21 d., pirmadienis, 22:15 val.)Kauno Grūdai - 2 neturėjo daug vargo su Mechel Nemunas (2012 kovo 28 d., trečiadienis, 22:46 val.)"Kauno energija" iškovojo pergalę išvykoje (2012 kovo 06 d., antradienis, 22:08 val.)„Kamesta & Freolitus“ sutriuškino "Mechel Nemunas" (2011 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:26 val.)"ESS ĮSP & VP Santermita" po atkaklios kovos įveikė "Mechel Nemuno" ekipą (2011 gruodžio 22 d., ketvirtadienis, 02:00 val.)"Lietuvos geležinkeliai" sutriuškino "Mechel nemunas" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 00:01 val.)"Omega" jau pirmoje rungtynių pusėje susitvarkė su "Mechel Nemunu" (2011 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 22:23 val.)