ICE vs SK „Mattas“ (68:73)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 23 d., Sekmadienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„ICE“ pademonstravo stebėtiną kovingumą, tačiau pergalė atiteko SK „Mattas“ komandai

2014 kovo 23 d., Sekmadienis, 23:20 val., peržiūros: 1027

Kovo 23 dieną, 20.45 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko "C" lygos komandos "ICE" (šeimininkai) ir SK „Mattas“ (svečiai). Buvo žaidžiamos antrosios aštunfinalio rungtynės tarp šių ekipų (primename, jog pirmąją dvikovą rezultatu 82:57 laimėjo SK „Mattas“). Negausiai susirinkę šeimininkai didelės intrigos nežadėjo ir buvo galima pamanyti, jog SK „Mattas“ žaidėjams reikės tiesiog "sutvarkyti formalumus". Vistik "ICE" krepšininkai buvo nusiteikę rimtai ir jau nuo pirmųjų minučių ėmė įrodinėti, jog šiandien kovos tik dėl pergalės. Visas susitikimas vyko labai atkakliai, nors ilgą laiką priekyje išbuvo šeimininkai, bet lemiamu metu SK „Mattas“ išlygino žaidimą, įgavo nedidelį pranašumą ir tik per plauką išvengė pratęsimo. Rungtynės baigėsi rezultatu 68:73.

Jau rungtynių pradžioje "ICE" komandos žaidimas suteikė nemažai optimizmo, nes krepšininkai puikiai suprato vienas kitą, išvengė klaidų, bei pasižymėjo tiksliais metimais, o svarbiausia puikiai gynė savo krepšį. Tačiau susikrautu pranašumu jiems džiaugtis ilgai neteko ir SK „Mattas“ netrukus pakoregavo savo žaidimą, bei netgi persvėrė rezultatą savo naudai. Bet šeimininkai ir vėl rado būdų pergudrauti priešininkus ir antrojo kėlinuko metu pastatė tokią gynybą, kad svečiai daugiau nei pusę kėlinuko išbuvo visiškai "sausi", negana to sklandžiai veikiantis "ICE" puolimas leido nutolti, o skirtumas vienu metu siekė net 9 taškus. Vistik vėliau SK „Mattas“ sugebėjo išjudinti savo puolimą, bei sumažinti atsilikimą iki 3 taškų ribos. Prasidedant ilgajai pertraukai "ICE" vis dar buvo priekyje 30:27.

SK „Mattas“ komandoje buvo juntamas nepasitenkinimas žaidimu, krepšininkai niekaip nesuprato, kodėl taip sunkiai sekasi žaisti, atrodytų, prieš silpnesnį varžovą. Tačiau rungtynių lūžio vis dar nebuvo, o "ICE" komanda visą laiką išlaikė intrigą. Vienintelis dalykas, kas po truputį apsunkino jų situaciją buvo pražangos, nes vos vienas atsarginis žaidėjas neleido žaisti kietai ir vertė žaidėjus saugotis. Būtent tai ir padėjo svečiams persverti rezultatą, nes penktoji S. Jonkaus pražanga paliko "ICE" komandą be galimybės atlikti keitimą. Prasidėjo lemiamos, paskutinės minutės ir geresnėje situacijoje atsidūrė SK „Mattas“. Bet eilinį kartą didelis šeimininkų atkaklumas davė vaisių – likus žaisti vieną minutę rezultatas tapo lygus. SK „Mattas“ komandai pavyko surengti sėkmingą ataką, o varžovams nuo to momento krepšys buvo tarsi užrišktas, daugybė netaiklių metimų palaidojo paskutines jų viltis. Sudėtinga pergalė atiteko SK „Mattas“ krepšininkams, kurie laimėjo rezultatu 68:73.

Nugalėtojų komandos komentaras po pergalės: "mes neįvertinome varžovų, pirmąsias rungtynes laimėjome 25 taškais, tad galvojome bus šiandien nesunkios rungtynės, o dar kai varžovai susirinko tik šešiese tai labai sutrugdė susikaupti. Tačiau svarbiausia laimėjome ir keliaujame toliau, tikslas – pasiekti finalą".

ICE: Rokas Misevičius – 21 tšk., Kęstutis Petrauskas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Deividas Abeciūnas – 15 tšk.

SK „Mattas“: Aurimas Gavelis – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Arūnas Rimas – 14 tšk., Domas Juknevičius – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Krepsininkas.net“ prikėlė intrigą, tačiau pergale džiaugėsi SK „Mattas“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„ICE“ išbarstė turėtą persvarą, bet išsaugojo pergalę (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 21:30 val.)„ICE“ įrodė savo pranašumą prieš „KMAIK & Brevitra“ ekipą. (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 23:55 val.)„ICE“ nepasigailėjo „SportoLinija.lt“ (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 22:08 val.)„ICE“ šešioliktfinalį pradėjo pergale svečiuose prieš „KMAIK & Brevitrą“ (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:50 val.)Įspūdingai antrą kėlinį sužaidusi SK„MATTAS“ komanda patiesė BC„CENTRE“ (2013 gruodžio 01 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Green Death“ paskutiniame ketvirtyje nubaudė „Ice“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 22:22 val.)„ICE“ nesunkiai nugalėjo savo varžovus (2013 lapkričio 30 d., šeštadienis, 17:06 val.)„Ice“ be didesnio vargo susitvarkė su „Kauno Švogeriais“ (2013 spalio 27 d., sekmadienis, 22:04 val.)Turnyrinės lentelės lyderių akistatoje SK „Mattas“ po atkaklios kovos palaužė „FORTO AMICUS – Diktum“ komandą (2014 vasario 23 d., sekmadienis, 22:22 val.)