Agava ASS & E+H vs ASU & NMA „AgroVIS“ (74:61)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Agava ASS&E+H laimėjo rungtynes ir pakilo į antrąją vietą grupėje.

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 22:42 val., peržiūros: 959

Kovo 1 dieną A.Sabonio krepšinio centre įvyko įmonių lygos „Rind“ mažosios taurės 2 etapo rungtynės. Šiuose rungtynėse šeimininkai Agava ASS & E+H susitiko su svečiais ASU & NMA „AgroVIS“. Pirmąją šių komandų akistatą buvo laimėjusi ASU & NMA „AgroVIS“ 4 taškais, todėl šiandien šeimininkai siekė revanšo. Rungtynių pradžioje į priekį pirmieji įsiveržė svečiai ir laikė turima pranašumą. Tačiau antrajame kėlinuke šeimininkai surengė spurtą ir puikiai sužaidė visą antrąjį kėlinuką. Po 20 minučių žaidimo šeimininkai buvo priekyje (45:28). Antroje rungtynių pusėje svečiai pakeitė gynybą iš zonines į asmenine ir tai leido prisivyti varžovus, tačiau pritruko jėgų persverti rezultatą ir ASU & NMA „AgroVIS“ komandai teko pripažinti šeimininkų pergalę rezultatu (74:61).

Pirmąjį kėlinuką geriau pradėjo svečiai sužaisdami atkarpą (0:6), bet į šį spurtą tritaškiu metimu atsakė G.Prabulis ir sušvelnino rezultatą. Tačiau pirmasis kėlinukas priklausė svečiam, kurie jo metu buvo susikrovę net 10 taškų persvarą, tačiau vėliau ji sumažėjo ir svečiai po pirmojo kėlinuko buvo priekyje (19:22).

Antrajame kėlinuke šeimininkai pradėjo žaisti geriau, jie išlygino ir persvėrė rezultatą (30:24). Po tokio spurto svečiai paprašė minutės pertraukėles. Po minutės pertraukėles šeimininkų gretose A.Sutkus surengė puikų pasirodymą pataikydamas per šį kėlinuką iš viso 20 taškų ir taip padėjęs komandai atitolti ir po 20 minučių žaidimo būti priekyje rezultatu (45:28).

Po ilgosios pertraukos svečiai zoninę gynybą pakeitė į asmeninę ir taip sustabdė šeimininkų puolimo mašiną ir artėjo link jų. Kėlinuko antroje pusėje svečiai surengė spurtą (0:8) tačiau vis dar atsilikinėjo rezultatu (60:48).

Ketvirtajame kėlinuke svečių ekipos žaidėjas R.Rakštys smeigė du tritaškius ir sumažino atsilikimą (66:56). Vis dėlto protingai laikiusi kamuolį ir pranašumą Agava ASS & E+H ekipa šventė pergalę rezultatu (74:61).

Po rungtynių laimėtojų komandos treneris paklaustas kas lėmę pergalę atsakė: Šiandien laimėti padėjo nusiteikimas nuo pat rungtynių pradžios, beto pirmąjį kartą prieš šią ekipą apmaudžiai pralaimėjome 4 taškais , todėl norėjome atsirevanšuoti.

Agava ASS & E+H: Almantas Sutkus – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Giedrius Prabulis – 21 tšk., Antanas Ramanavičius – 12 tšk.

ASU & NMA „AgroVIS“: Aurimas Stanevičius – 19 tšk. (7 išpr. praž.), Gediminas Vasiliauskas – 13 tšk. (15 atk. kam.), Mantas Rudaitis – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

„Agava ASS & E+H“ iškovojo pirmą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Agava ASS & E+H“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Agava ASS & E+H” po permainingos kovos išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)„AGAVA ASS & E+H“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Dentist Team“ ekipos pasipriešinimą. (2015 kovo 17 d., antradienis, 00:00 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)Kauno švara pirmoji padėjo žingsnį į priekį ketvirtfinalio etape. (2015 kovo 31 d., antradienis, 23:47 val.)„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:47 val.) "Agava ASS & E+H" po permainingos kovos privertė pasiduoti "Senukų" ekipą. (2015 kovo 10 d., antradienis, 23:40 val.)„Agava ASS & E+H“ antrame etape ir toliau išlieka nepralaimėjusi (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:30 val.)