VĖDISANA & KOLUNA vs KĖDAINIAI (78:67)C LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2010 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Šilainių vidurinė mokykla, Vėtrungės g. 1, Kaunas LT-48135

„Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kėdainių“ ekipą

2010 vasario 04 d., Ketvirtadienis, 22:05 val., peržiūros: 4287

Ketvirtadienio vakarą Šilainių vidurinės mokyklos sporto salėje susitiko šeimininkų „Vėdisana & Koluna“ ir svečiai „Kėdainių“ krepšininkai. Nuo pat pirmųjų minučių vyko atkakli kova, tačiau priekyje beveik visada buvo šeimininkai, kurie ketvirtojo kėlinio pabaigoje susikrovė nemenką pranašumą, kurio svečiai sumažinti nesugebėjo. Taigi šeimininkai šventė pergalę 78:67.

Pirmosios minutės prasidėjo taikliais abiejų komandų metimais, bet kiek vėliau iniciatyvą į savo rankas perėmė „Vėdisana & Koluna“ ekipa ir įsiveržė į priekį, bet kėlinio pabaigoje savąjį žaidimą atrado svečių krepšininkai, tačiau kėlinio viduryje sukauptos persvaros šeimininkam užteko laimėti šį kėlinį 20:18.

Antrasis kėlinukas klostėsi panašiai kaip pirmasis, nei viena komanda nenorėjo nusileisti, taigi abi kovėsi iš visų jėgų, todėl nei viena komanda nesugebėjo labiau atitolti. Žaidimas aikštelėje labai svyravo, dažniausiai vieną atkarpą laimėdavo viena komandą, o kita atsakydavo tuo pačiu, dėl to rezultatas nežymiai pakito, tačiau priekyje vis dar buvo šeimininkai 39:34.

Trečiasis ketvirtis geriau susiklostė„Vėdisana & Koluna , nes jie sėkmingiau pradėjo žaisti ir po truputi pradėjo didinti savo persvarą, nors kėlinio pradžioje svečiai prisivijo šeimininkus 42:44, tačiau šeimininkai nepasimėtė ir laimėjo šį kėlinį 63:49.

Ketvirtasis kėlinys vėlgi buvo nervingas ir įtemptas abejoms komandoms, kadangi po truputi "Kėdainių" komanda pradėjo mažinti skirtumą ir artėti prie šeimininkų. Bet vis gi šeimininkai nesiruošė išleisti pergalės iš rankų ir puikiai užbaigė šias rungtynes, bei laimėjo rezultatu 78:67.

„Vėdisana & Koluna“ ekipoje išsiskyrė Vidmantas Lašas surinkęs 18 taškų.

„Kėdainių“ ekipoje geriausiai pasirodė Laurynas Valuckas įmetęs 25 taškus.

Nugalėtojų treneris po varžybų sakė, kad: „Chaotiškas labai žaidimas,trečiam kėlinį gal šiek tiek sužaidėm geriau, varžovai taip pat buvo neblogi, be abejo džiugu laimėti“.

Pralaimėjusios komandos treneris teigė,jog „Nekrito mūsų metimai ir labai trūko aukštų žaidėjų, todėl ir pralošėme“.

„Vėdisana & Koluna“ įveikė „Kauno Kvarcas“ ekipą (2009 lapkričio 12 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)„Vėdisana & Koluna“ nesunkiai nugalėjo „KMAIK“ (2010 kovo 18 d., ketvirtadienis, 23:27 val.)„Vėdisana & Koluna“ tik po pratęsimo nugalėjo „Libora“ (2010 sausio 21 d., ketvirtadienis, 23:41 val.)„Statybų vizija & LVA“ neatsilaikė prieš „Kėdainių“ komandą (2010 sausio 24 d., sekmadienis, 21:08 val.)"Vėdisana & Koluna" įrodė savo pranašumą (2009 gruodžio 08 d., antradienis, 20:57 val.)Po sunkios „Vėsidana & koluna“ pergalės „krito“ dar vienas lygos rekordas (2010 sausio 29 d., penktadienis, 00:50 val.)"Vėdisana & Koluna" pergalė KKL "C" lygos starte (2009 spalio 22 d., ketvirtadienis, 21:49 val.)„United“ tik po sunkios kovos palaužė „Kėdainius“ (2009 gruodžio 21 d., pirmadienis, 21:30 val.)"ISM sugebėjo palaužti "Vėdisana&Koluna" ekipą (2009 lapkričio 16 d., pirmadienis, 23:19 val.)"Kėdainiai" įveikė "Statybų viziją & LVA" (2010 kovo 31 d., trečiadienis, 20:23 val.)