LIETUVOS VETERINARIJOS AKADEMIJA vs ARV - AUTO (78:69)Auksas » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2006 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ LVA sporto salė, Tilžės g. 16, Kaunas LT-47181

Asmeninio Ališausko pasirodymo ARV AUTO buvo per maža

2006 gruodžio 13 d., Trečiadienis, 21:13 val., peržiūros: 4822

Antrąjį pralaimėjimą KKL „Aukso“ lygoje patyrė ARV AUTO klubas, nusileidęs „Lietuvos veterinarijos akademijos“ krepšininkams 69:78 (25:10, 13:17, 12:24, 19:27).

Pagrindine ARV AUTO problema buvo „prastas lankomumas“ – susitikimo pradžioje atsarginių suolelis buvo tuštutėlis. Tolimesnėje susitikimo eigoje prie komandos prisijungė Žydrūnas Kybransas, o 38 žaidimo minutę ir Kristijonas Samušis.

Asmenine pergale gali džiaugtis tik Tadas Ališauskas, atlikęs keturgubą dublį. Krepšininkas per 40 žaidimo minučių surinko 20 taškų, sugriebė 14 , perėmė 10 kamuolių, išprovokavo 11 varžovų pražangų, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 12 kartų. Naudingumo balas – 40.

ARV AUTO rungtynes pradėjo spurtu 11:0, po kurių LVA buvo pasiųsti į visišką nokdauną. Po D.Veličkos minutės pertraukėlės LVA puolimas kiek atgijo, tačiau pirmąjį ketvirtį aikštelės šeimininkai pralaimėjo 10:25.

Beje, per pirmąsias 10 žaidimo minučių ARV AUTO iš 2 taškų zonos metė 100 procentų taiklumu. 9 taiklus metimai iš tiek pat bandymų.

Trečiąjį ketvirtį 11:2 pradėję LVA krepšininkai savo persvarą sumažino iki 2 taškų (38:40), o netrukus naudodamiesi priešininkų nuovargiu bei klaidomis jie perėmė iniciatyvą. Iki susitikimo pabaigos likus žaisti 10 minučių jau LVA buvo priekyje (51:50).

Paskutiniąją rungtynių dalį LVA pradėjo 11:0, po kurios ARV AUTO deficitas išaugo iki dviženklio – 50:62. Svečiai kelis kartus dar buvo sumažinę savo deficitą, tačiau kovoti dėl pergalės jiems jėgų pritrūko.

„Sužaidėme prasčiausias rungtynes, tačiau laimėjome, – taip žaidimo apibūdino LVA strategas D.Velička. – Pergalę lėmė priešininkų nuovargis“.

Nugalėtojų gretose Regimantas Šaulys įmetė 25 taškus, Modestas Gailiūnas – 20.

ARV AUTO ekipoje Tadas Ališauskas įmetė 20, Paulius Daukantas 17, Justas Taleikis – 17 taškų.

LVA iškovojo pirmą pergalę šį sezoną (2006 gruodžio 02 d., šeštadienis, 15:58 val.)"ARV-Auto" pergalė bei Tado Ališausko II-asis keturgubas dublis ir 61 naudingumo koeficientas (2007 sausio 17 d., trečiadienis, 22:52 val.)Pirmoji "ARV-Auto" pergalė šiame sezone (2006 lapkričio 12 d., sekmadienis, 22:10 val.)"Kauno technikos kolegija" namuose iškovojo nelengvą pergalę (2006 lapkričio 06 d., pirmadienis, 22:14 val.)"ARV - AUTO" iškovojo pergalę ir pateko į kitą etapą (2007 vasario 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)Penktoji "ARV-Auto" pergalė iš eilės (2007 vasario 12 d., pirmadienis, 22:44 val.)Egidijus Paškauskas atvedė "Kauno švarą & KRG" į pergalę (2007 vasario 07 d., trečiadienis, 21:46 val.)"KTK" pasiekė revanšą prieš "ARV - Auto" (2006 gruodžio 16 d., šeštadienis, 12:53 val.)"Virusui" nepavyko atsirevanšuoti čempionams (2007 sausio 22 d., pirmadienis, 22:43 val.)Triuškinanti "Tophouse" pergalė (2007 sausio 07 d., sekmadienis, 22:11 val.)