Callcredit vs Kauno aerouostas & Lana lecta (55:78)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, „Iššūkio“ finalas
2014 kovo 24 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Kauno aerouostas & Lana lecta“ išsaugojo vietą didžiojoje taurėje

2014 kovo 24 d., Pirmadienis, 23:24 val., peržiūros: 1038

Pirmadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybėse "Callcredit" aiškinosi ar "Kauno aerouostas & Lana lecta" tikrai verta žaisti "Didžiosios" taurės atkrintamosiose. Geriausia "Iššūkio" taurės komanda metė "pirštinę" prasčiausią rezultatą pademonstravusiai komandai, kuri patenka į "Didžiosios" taurės atkintamąsias varžybas. Svečių teisėmis rungtyniavę "Kauno aerouosto & Lana lecta" vyrai didžiąją susitikimo dalį dominavo aikštėje ir nepaliko atvirų klausimų bei iškovojo pergalę rezultatu (55:78).

Nors susitikimui prasidėjus abi komandos apsikeitė keletu rezultatyvių atakų (6:6), tačiau greitai "Kauno aerouostas & Lana lecta" spurtavo 2:11 ir skirtumas tarp komandų tapo 9 taškai (8:17). Per likusį kėlinuko laiką abi komandos puolime parodė identišką rezultatą ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių ekipas skyrė tie patys 9 taškai (13:22).

Antrojo kėlinio metu svečiai ir toliau stengėsi nepalikti varžovams didesnių vilčių "kabintis" į pergalę. Užtikrintai sužaista ketvirčio pradžia leido "Kauno aerouosto & Lana lecta" vyrams įgyti jau 17-os taškų pranašumą (17:34). Vis tik, kėlinį nežymiai geriau užbaigė "Callcredit" ir prieš didžiąją pertrauką savo atsilikimą sumažino iki 13-os taškų (22:35).

Trečiojo kėlinio pradžioje "Callcredit" bandė įrodyti, jog pergalės nori nemažiau nei varžovai ir skirtumas tarp ekipų sumažėjo jau tik iki 10-ies taškų (32:42). Tačiau pajutę, jog varžovai dar neįtikėjo svečių pranašumu, "Kauno aerouostas & Lana lecta" padidino apsukas ir prieš lemiamą kėlinį vėl turėjo 14-os taškų persvarą (37:51).

Ketvirtame kėlinuke "Callcredit" visiškai sulūžo ir leido varžovams dar užtikrinčiau dominuoti aikštėje. Svečiai savo ruožtu nenuvylė susirinkusių sirgalių ir leido jiems pasimėgauti gražiu krepšiniu. Keletas dėjimų, keletas tolimų metimų ir skirtumas tarp komandų išaugo jau iki 19-os taškų (53:72). Likusios minutės tapo tik formalumu, tačiau net ir jų metu svečiai sugebėjo dar labiau atitolti bei laimėti rungtynes rezultatu (55:78).

Po rungtynių "Kauno aerouosto & Lana lecta" ekipos treneris Tomas Ananka kalbėjo: "Tikrai nesinorėjo anksčiau laiko baigti sezono ir tas Top 16 tikrai kutena kojas. Nesijautėme, kad esame tokie, kokioje vietoje mus pastatė reitingas, ir džiugu, kad įrodėme, jog esame verti žaisti "Didžiosios" taurės atkrintamosiose. Varžovai gražiai sužaidė, bet jiems šiek tiek pritrūko – mes buvome stipresni. Truputėlį jaučiasi, kad komanda iš "Iššūkio" taurės, bet tikrai galėtų varžytis su bet kuria komanda iš likusių šešiolikos".

"Callcredit" ekipos strategas Tomas Konovalovas po susitikimo sakė: "Mes su šia komanda buvome susitikę pirmame etape ir tada juos įveikėme. Tiesa, tada nebuvo Jono Pacevičiaus, o mes tada turėjome dar keletą svarbių krepšininkų, kurių nebuvo šiandien. Būtent to ir trūko. Jautiesi šioks toks pakrikimas komandoje. Taip pat savo padarė ir patyrimo stoka. Kai kurie žaidėjai neturi atkrintamųjų varžybų patirties, o varžovai tikrai patyrę. Juos labai gerai žinau ir tikrai galiu pasakyti, kad turi daugiau patirties. Jie žaidė užtikrinčiau, gerai pataikė".

Callcredit: Valdas Šluta – 16 tšk. (13 atk. kam.), Mindaugas Čižauskas – 12 tšk., Kęstutis Česnulevičius – 10 tšk.

Kauno aerouostas & Lana lecta: Paulius Amanaitis – 30 tšk. (6 rezult. perd.), Jonas Pacevičius – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Henrikas Butkus – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Tomyka2014 kovo 25 d., 17:37 val.
Sveikinu nugalėtojus su protingu ir gražiu žaidimu. Jei pas mus būtų buvę keletas pagrindinių žaidėjų - būtume rimčiau pasipriešinę. Bet kokiu atveju vakar buvo Amanaičio diena :)
„Kauno aerouostas & Lana lecta“ įrodė savo pranašumą prieš „Ryterną“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ ekipą (2014 kovo 16 d., sekmadienis, 21:16 val.)Įtemptose rungtynėse „Kauno aerouostas & Lana lecta“ iškovojo pergalę ir atsirevanšavo „Celsio“ komandai (2014 vasario 04 d., antradienis, 23:08 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ nepavykus „užsikabinti“ rungtynės baigėsi užtikrinta „Sweco“ pergale (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 21:21 val.)Po lygios ir daug jėgų pareikalavusios kovos „Kauno aerouostas & Lana lecta“ pasiekė pergalę (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 21:42 val.)Įtemptose rungtynėse pergalę išsinešė „Kauno aerouostas & Lana lecta“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Callcredit“ pirmą kartą suklupti privertė „Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ ekipą (2013 lapkričio 26 d., antradienis, 00:24 val.)Paskutinių sekundžių metu „Kauno aerouostas & Lana lecta“ išplėšė pergalę iš „Trukmė & Kautra – DB“ rankų (2014 vasario 12 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno Aerouostą & Lana Lecta“ (2014 sausio 21 d., antradienis, 23:44 val.)„Callcredit“ toliau žengia be pralaimėjimų (2014 sausio 28 d., antradienis, 23:21 val.)