Abstinentai vs Hidraulinės sistemos (65:71)C lyga, „ALTreklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Hidraulinės Sistemos“ užsitikrino pirmąją vietą grupėje

2014 lapkričio 30 d., Sekmadienis, 20:32 val., peržiūros: 1224

Sekmadienio vakarą KKL "C" lygos "ALT Reklamos" pirmenybėse "Abstinentai" į svečius pasikvietė pralaimėjimo kartėlio dar nepatyrusias "Hidraulines Sistemas". Šeimininkai viso susitikimo metu įrodinėjo, jog varžovams prikabibta favoritų etiketė dar nieko nereiškia. Susitikimo pabaigoje, kuomet "Abstinentai" turėjo pakankamai realius šansus iškovoti sensacingą pergalę, pasipylė klaidos. Keletas atakų paeiliui baigėsi apmaudžiomis "Abstinentų" klaidomis, kurios padėjo "Hidralinėms Sistemoms" iškovoti pergalę rezultatu (65:71).

Abi ekipos susitikimą pradėjo kovingai bei lygiai. Rezultatui esant (7:8) svečiai laimėjo trumpą atkarpą 0:7 ir padidino atotrūkį iki 8-ių taškų (7:15). Čia pat jau "Abstitentai" atsakė spurtu 6:0 ir skirtumas tarp komandų vėl sumenko tik iki dviejų taškų (13:15). Kėlinuką dviem taikliomis baudomis užbaigė Tadas Vasiliauskas (13:17).

Antrasis ketvirtis prasidėjo 5-iais iš eilės šeimininkų taškais (18:17), tačiau "Absitentų" pusėje pranašumas ilgai neužsibuvo. "Hidraulinės Sistemos" sugebėjo spurtuoti 0:6 ir pirmaujanti ekipa dar kartą pasikeitė (18:23).Vis tik, šeimininkai ir toliau demonstravo kovingumą bei sugebėjo surengti dar vieną spurtą, šį kartą 10:2 bei susigrąžinti persvarą (28:25). "Hidraulinės Sistemos" kėlinio pabaigoje perėmė iniciatyvą ir prieš ilgąją pertrauką sugebėjo susigrąžinti minimalią persvarą (35:36).

Antroje susitikimo pusėje komandos ir toliau stengėsi įrodyti, jog yra verta viena kitos. Kėliniui įpusėjus po dviejų iš eilės Mariaus Liepos tritaškių "Abstitentai" turėjo dviejų taškų persvarą (47:45). Čia pat "Hidraulinės Sistemos" sugebėjo spurtuoti 0:7 ir rungtynių svarstyklės vėl pakrypo svečių naudai (47:52). Prieš lemiamą kėlinuką "Abstinentai" savo deficitą sumažino iki dviejų taškų (54:56).

Lemiamo ketvirčio metu Marius Liepa vienas kovojo su varžovais. Šeimininkų ekipos lyderis vienas rinko taškus. Tačiau net ir 11 žaidėjo per ketvirtį surinktų taškų nepadėjo iškovoti pergalės. "Hidraulinės Sistemos" net ir vaikščiodamos "peilio ašmenimis" įstengė atlaikyti varžovų šturmą bei iškovojo sunkią pergalę rezultatu (65:71).

Po susitikimo "Hidraulinių Sistemų" komandos treneris V. Kirilovas sakė: "Pergalė vėl sunki, bet galvoju, jog viską būtų galima suversti ant sekmadienio – chebrai labai sunki diena. Nežinau ar jie po pietų sočių nepabėga, ar protas ne ten nueina. Šiandien tikėjomės šiek tiek lengvesnio žaidimo. Pergalę vėl nulėmė tai, jog geriau sužaidėme rungtynių pabaigą. Vis susitikimo metu stumdėmės, perdavimai skriejo trys metrai nuo žmogaus, kuriam jie buvo adresuoti (šypsosi). Laimėjome dėl patirties, kai vyrai susiima. Varžovai šiandien buvo neprognozuojami (juokiasi). Sakyčiau, kad varžovų ekipoje yra trys ar keturi pagrindiniai žaidėjai. Taip pat manau, jog galėjo geriau sužaisti jų vidurio puolėjas, tačiau gal šiandien šiek tiek patingėjo (šypsosi)."

Abstinentai: Marius Liepa – 31 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mantautas Patašius – 11 tšk. (13 atk. kam.), Saulius Banaitis – 10 tšk.

Hidraulinės sistemos: Tadas Vasiliauskas – 25 tšk. (8 išpr. praž.), Tomas Vainoris – 12 tšk., Liudas Čekavičius – 12 tšk., Marius Markevičius – 10 tšk.

„Hidraulinės Sistemos“ sutriuškino „Darbiečius“ ir žengė į kitą etapą (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 16:40 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai nugalėjo „Komanda X“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 00:14 val.)„Hidraulinės sistemos“ pusfinalį pradėjo pergale (2015 balandžio 01 d., trečiadienis, 00:13 val.)„Hidraulinės Sistemos“ ketvirtfinalį pradėjo įtikinama pergale (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 23:58 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Aleksotą“ (2014 lapkričio 08 d., šeštadienis, 23:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ lengvai įveikė „Lituanicą“ (2015 sausio 16 d., penktadienis, 21:32 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Partizano“ (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Darbiečių“ ekipą. (2015 vasario 27 d., penktadienis, 22:13 val.)„Hidraulinės sistemos“ antrojoje rungtynių pusėje susitvarkė su „Green Death“, kurie pralaimėjo ketvirtą kartą iš eilės (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 23:44 val.)Grupės lyderių dvikovoje „Hidraulinės Sistemos“ pratęsime įveikė „ICE“ (2014 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:30 val.)