ASU vs Elektrėnai (96:75)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2016 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

„ASU“ pirmose šešioliktfinalio rungtynėse nesunkiai įveikė „Elektrėnus“

2016 kovo 03 d., Ketvirtadienis, 22:54 val., peržiūros: 1438

Kovo 3 dieną „ASU“ sporto salėje įvyko „C“ lygos „ALT reklamos“ pirmenybių didžiosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „ASU“ priemė svečius „Elektrėnus“. Tai buvo pirmos šešioliktfinalio serijos rungtynės.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė lygiai. Sužaidus dvi minutes vieno taško persvarą turėjo „ASU“ (5:4). Įpusėjus kėliniui komandas vis dar skyrė vienas taškas (14:13). Prasidėjus antrai kėlinio pusei šešis taškus be atsako pelnė „ASU“ (20:13). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos „ASU“ turėjo šešių taškų pranašumą (24:18). Per likusį laiką šiek tiek geriau sužaidė „ASU“, kuriem pavyko padidinti persvarą iki aštuonių taškų (28:20).

Antro kėlinio pradžioje du iš eilės metimus pataikė „ASU“ (32:20). Antrą minutę tritaškį pataikė „Elektrėnai“ (32:23). Šeštą minutę komandas skyrė aštuoni taškai (34:26), o netrukus „ASU“ pranašumas šoktelėjo iki 13 taškų (39:26). „Elektrėnai“ surengė spurtą, kurio metu pelnė septynis taškus be atsako (39:33). Visgi aštuntą minutę taip pat gerą atkarpą pradėjo „ASU“, kurie pelnė šešis taškus be atsako (45:33). Kėlinio pabaigoje „ASU“ išsaugojo 13 taškų persvarą (49:36).

Per šiek tiek daugiau nei dvi antro kėlinio minutes „ASU“ pranašumas sumažėjo iki aštuonių taškų (51:43). Trečią minutę spurtą pradėjo šeimininkai, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (59:43). „Elektrėnai“ prasidėjus penktai minutei paprašė minutės pertraukėlės. Po jos toliau persvarą didino „ASU“. Šeimininkai pelnė dar septynis taškus be atsako (68:43). Aštuntą minutę „Elektrėnų“ puolimas šiek tiek atsigavo. Jie sumažino varžovų persvarą iki 20 taškų (70:50). Visgi per paskutines dvi kėlinio minutes „ASU“ pranašumas išaugo iki 24 taškų (78:54).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui penkis taškus be atsako pelnė „Elektrėnai“ (78:59). Ketvirtą minutę komandas skyrė 21 taškas (82:61). Šeštą minutę „ASU“ pranašumas padidėjo iki 28 taškų (89:61). Vėliau „ASU“ labai netaikliai metė baudų metimus, o tai neleido jiems padidinti persvaros. Septintą minutę spurtą pradėjo „Elektrėnai“, kurie pelnė aštuonis taškus be atsako (91:71). Paskutinėmis kėlinio minutėmis „ASU“ išlaikė solidžią persvarą (96:75).

Atsakomosios šešioliktfinalio rungtynės vyks Kovo 6 diieną Elektrėnuose.

„ASU“ trenerė R. Liaugminienė: „Šiandien buvome labai nusiteikę kovai, labai norėjome laimėti. Apetitas auga bevalgant. Norėjome laimėti 25 taškais, kad nereikėtų žaisti antrųjų rungtynių Elektrėnuose. Aišku, labai džiaugiamės ir tuo, kad tokia didele persvara išlošėme rungtynes. Žaidėme šiandien labai susitelkę ir gerai, pagal mūsų lygį.“ Paklaustas, ar mano, kad Elektrėnų komanda gali antrose rungtynėse panaikinti didelį pranašumą, trenerė atsakė: „Bus sunkiau, kamuolys apskritas, gali būti jų diena.. Arba mums gali būti labai prasta diena, taip kad bus idomu.“

ASU: Giedrius Šreiberis – 28 tšk. (16 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 perimt. kam.), Marius Trumpickas – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Vaidotas Levanauskas – 15 tšk.

Elektrėnai: Lukas Jurkevičius – 39 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Rytis Kijanskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Artūras Paškevičius – 11 tšk.

„KMAIK“ nesunkiai įveikė „Elektrėnų“ ekipą (2015 lapkričio 17 d., antradienis, 00:01 val.)„Ragai“ be didesnio vargo įveikė „Elektrėnų“ ekipą. (2016 vasario 21 d., sekmadienis, 22:13 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje įveikė A. S. K. „Persvarą“ (2016 sausio 07 d., ketvirtadienis, 20:59 val.)„KMAIK“ užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 balandžio 07 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)„Nebajeris“ ketvirtame kėlinuke užtikrintai įveikė „ASU“ (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Kauno rami“ nesunkiai nugalėjo „Elektrėnų“ ekipą (2015 spalio 18 d., sekmadienis, 22:32 val.)„ASU“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Ragus“ (2015 lapkričio 05 d., ketvirtadienis, 21:03 val.)„Elektrėnai“ nesunkiai įveikė „NTI -PN“ ekipą. (2015 spalio 25 d., sekmadienis, 18:12 val.)Nelengva „Elektrėnų“ pergalė rungtynėse prieš BK „Centre ‒ 2“ (2015 gruodžio 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)„KMAIK“ iškovojo nelengvą pergalę Elektrėnuose. (2016 vasario 14 d., sekmadienis, 18:12 val.)