Sanitex vs Vilmista (71:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmistą“

2014 lapkričio 02 d., Sekmadienis, 18:09 val., peržiūros: 960

Lapkričio 2 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Sanitex" priemė svečius "Vilmistą". "Sanitex" savo sąskaitoje turėjo vieną pergalę ir nei vieno pralaimėjimo. "Vilmista" taip pat buvo laimėjusi vieną kovą ir nė karto nebuvo pralaimėjusi.

Rungtynes dvitaškiu pradėjo " Vilmista". Trečią minutę taškų sąskaitą atidarė "Sanitex". Šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako ir sužaidus keturias minutes pirmavo rezultatu 10:2. Vėliau penkis taškus be atsako pelnė Š.Petraitis (10:7). Šeštą minutę "Sanitex" pranašumas šoktelėjo iki septynių taškų (14:7). Paskutines keturias kėlinio minutes komandos žaidė apylygiai (18:13).

Antrą kėlinį Š.Petraitis pradėjo taikliu tolimu metimu, bet netrukus "Sanitex" į tai atsakė dviem taikliais dvitaškiais (22:16). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Baigiantis pirmai kėlinio pusei, komandas skyrė keturi taškai (24:20), o minutės pertraukėlės paprašė "Sanitex". Po jos beveik dvi minutes komandos taškų nepelnė. Paskutinėmis ketvirčio minutėmis komandos žaidė "taškas į tašką". Įpusėjus rungtynėms, "Sanitex" turėjo dviejų taškų persvarą (32:30).

Pirmas dvi trečiojo kėlinio minutes be klaidų gynėsi "Sanitex", o šeši pelnyti taškai leido jiems šiek tiek atitrūkti (38:30). Įpusėjus šeštajai minutei, "Vilmista" paprašė minutės pertraukėlės (43:36). Po jos svečiai sumažino šeimininkų persvarą iki penkių taškų (43:38). Netrukus spurtą pradėjo "Sanitex". Šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako (50:38). 12 taškų persvarą "Sanitex" išlaikė iki kėlinio pabaigos (53:41).

Sužaidus pirmas dvi ketvirtojo kėlinio minutes, komandas skyrė 12 taškų (57:45). Trečią minutę tritaškį pataikė Š.Orlovas (57:48). Po šio metimo "Vilmistos" puolimas užstrigo, o tuo pasinaudoję "Sanitex" žaidėjai pelnė aštuonis taškus be atsako (65:48). Per likusias keturias rungtynių minutes "Sanitex" išsaugojo solidžią persvarą (71:55).

"Sanitex" treneris Vidas Brazauskas: "Pergalė yra pergalė. Pradžia mums nepaėjo. Taip buvo todėl, nes turime komandoje labai daug žaidėjų. Norėjome visus įtraukti į žaidimą, gavosi labai dažnai keitimai. Dėl to tikriausiai truputi išsibalansavo komandos žaidimas ir nepaėjo tie pirmi du kėliniai. Trečią kėlinį žaidėme praktiškai be keitimų. Davėme žaisti labiausiai patyrusiem žaidėjam. Manau tai pasiteisino, nes įgijome persvarą. Ketvirtame kėlinyje vėl davėme pažaisti daugiau mažiau visiems žaidėjams." Paklaustas, ar pergalę lėmė pranašumas po krepšiu, treneris atsakė: "Šeip mūsų sudėtis yra stipresnė. Tik sakau, daug keitimų buvo, vyrai gal daug cepelinų pavalgė savaitgalį. Turime aukštų žaidėjų, jie sakyčiau stipresni, bet ir mažesni žaidėjai stipresni. Varžovai iš principo vieną tik žaidėją turi, kuris gali per aikštę kamuolį persivaryti tvirtai. Mes neleidome varžovams įžaidinėti kamuolio ir tai tikriausiai davė savo. Pirmoje pusėje varžovai pataikė sudėtingus metimus."

"Vilmistos" treneris Mantas Vilimas: "Šiandien varžovai buvo stipresni, o mums trūko vidurio puolėjo. Atostogauja, bet manau kitose rungtynėse jau bus. Turėtų būti lengviau iš tikrųjų. Kai nėra centro, sudėtinga iš tikro žaisti." Paklaustas, ar kova po krepšiu lėmė varžovų pergalę, treneris atsakė: "Taip gavosi. Tris kėlinius lygiai žaidėme, o vėliau varžovai pabėgo. Gal daugiau jėgų turėjo, centrai aukštesni ir stipresni. Dėl to ir laimėjo, sveikiname."

Sanitex: Paulius Vaškevičius – 17 tšk. (17 atk. kam., 6 išpr. praž.), Tadas Chramelia – 15 tšk. (10 atk. kam.), Tadas Bubliauskas – 13 tšk. (19 atk. kam.), Giedrius Katliorius – 10 tšk.

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 25 tšk. (7 išpr. praž.), Mantas Vilimas – 8 tšk., Šarūnas Orlovas – 7 tšk.

„Chemcentras“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmista“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:55 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Sanitex“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:00 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Vilmista“ ekipą (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 00:31 val.)„Baubilas“ įveikė „Vilmistą“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Sanitex“ nesunkiai įveikė „Lesto“komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:59 val.)„Vilmista“ po pratęsimo įveikė „Chemcentrą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 01:23 val.)Pirmą rungtynių pusę galingai sužaidus „Sanitex“ komanda įveikė „Omegą“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 20:17 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ pervažiavo per „Vilmista“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 23:53 val.)Antrojoje rungtynių pusėje atsigavę „Sweco“ krepšininkai iškovojo pergalę (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 23:07 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ sutriuškino „Vilmistos“ ekipą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)