Korys vs Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (63:66)30+ lyga, „Jabra“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Asociacija Krepšinio Pasaulis“ laimėjo nervingą vėlyvo vakaro trilerį prieš „Korį“

2016 sausio 04 d., Pirmadienis, 23:48 val., peržiūros: 942

Sausio 4-ąją dieną, pirmadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „30+“ lygos „Jabra“ pirmenybių susitikimas tarp aikštės šeimininkų rolėje buvusių „Korio“ krepšininkų ir svečių statusą turėjusios „Asociacijos Krepšinio Pasaulis“.

Rungtynių pradžioje vyko permaninga kova. Pirmieji savo taškų sąskaitą atidarė „Korio“ krepšininkai (2:0), bet į tai prabilę svečiai atsakė 6 taškais ir perėmė estafetę (2:6). Vis dėlto, tuomet G.Smuikio armija surengė dvi tikslias 3 taškų vertės atakas ir nusvėrė dvikovos svarstykles savo pusėn (8:6), o po D.Bakano tolimo šūvio „Korio“ atotrūkis padidėjo iki 3 taškų (11:8). Tiesa, antroje ketvirčio pusėje komandos apsikeitė vaidmenimis ir savo pasirodymą pradėjo „Asociacija Krepšinio Pasaulis“. Svečiai pirmąjį kėlinį baigė laimėta atkarpa 2:9 ir ne tik panaikino turėtą deficitą, bet ir laimėjo pirmąsias 10 minučių rezultatu 13:17.

Antrąjį ketvirtį tiksliau pradėjo „Korys“, kuris surinko 5 taškus be atsako ir įgijo minimalią persvarą (18:17). Tiesa, tuo aikštelės šeimininkai džiaugėsi ne ilgai ir vėliau rezultatas tarsi svarstyklės svyravo tai vienos, tai kitos komandos pusėn ir vyko atkakli kova taškas į tašką. Likus žaisti beveik 4 minutes, rezultatas tapo lygus (25:25), bet tuomet į priekį vėl šovė „Asociacija Krepšinio Pasaulis“. Svečiai susigrąžino persvarą į savas rankas ir bent jau minimalų pranašumą savo pusėje iki didžiosios pertraukos – 29:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Korio“ snaiperiai dukart iššovė iš toli ir išvedė savo ekipą į priekį (35:30). Visgi, tuomet savo žodį vėl tarė „Asociacija Krepšinio Pasaulis“ ir ši komanda smogė atsaką 0:6, po kurių rungtynių svarstyklės vėl nusviro į kitą pusę (35:36). Permainingas žaidimas nesiliovė ir vėliau. Estafetę vėl perėmę „Korio“ krepšininkai, smaigė dar porą tritaškių, iniciavo spurtą 8:0 ir nutolo 7 taškais (43:36). Tiesa, paskutinėmis minutėmis svečiai ėmė sparčiai tirpdyti šį skaičių ir po trijų ketvirčių „Korys“ tenkinosi minimalia persvara – 45:44.

Įdomiausiai ir karščiausi įvykiai prasidėjo lemiamame kėlinyje. Po S.Skruodžio blykstelėjimo „Korys“ atitrūko 4 taškais (53:49), tačiau tuomet savo žodį tarė „Asociacija Krepšinio Pasaulis“. Svečiai poros minučių atkarpą laimėjo rezultatu 0:7 ir pakreipė įvykius sau naudinga linkme (53:56). Kėlinio viduryje S.Skruodys dar vienu taikliu tritaškiu priminė apie save ir atstatė pusiausvyrą (56:56), o rungtynių finiše užvirė tikro krepšinio trilerio atomazga. Likus žaisti 49 sekundes, tolimą šūvį realizavo D.Budginas ir išvedė į priekį „Korį“ (62:61). Vis dėlto, jau sekančios atakos metu T.Kmitas sugrąžino minimalų pranašumą savo komandai (62:63), o sekančios atakos metu „Asociacija Krepšinio Pasaulis“ sėkmingai apsigynė ir T.Kmitas stojo prie baudų metimo atžymos dar kartą. Tiesa, šį kartą abu metimai skriejo pro šalį, bet atšokusį kamuolį puolime sugriebė M.Mažeika ir šio žaidėjo ranka prie baudų metimo linijos nedrebėjo (62:65). Po dar vienos nesėkmingos „Korio“ atakos, A.Budrys pataikė svarią paraišką pergalei (62:66), tačiau paskutinėmis sekundėmis aikštės šeimininkai dar patampė varžovams nervus. 1 iš 2 taiklus P.Valentukonio baudos metimą sumažino atstumą iki 3 taškų, o po antrojo netaiklaus metimo „Korys“ atsikovojo kamuolį ir susikūrė progą tolimam metimui, bet jis tikslo nepasiekė ir sunkią pergalę rezultatu 63:66 išvargo „Asociacija Krepšinio Pasaulis“.

Šarūnas Karūnaitis („Asociacija Krepšinio Pasaulis“):

Atkaklios, nervingos ir garsios rungtynės. Kas padėjo pabaigoje?

„Galbūt mūsų nervai buvo šiek tiek šaltesni, nei varžovų. Aišku baudų metimai mūsų silpnoji vieta, bet kažkaip ištraukėm. Gal net sėkmė padėjo.“

„Asociaciją Krepšinio Pasaulį“ į pergalę vedė A.Budrys (15 tšk., 8 atk. k.), E.Jančauskas (14 tšk., 11 atk. k.), T.Kmitas (13 tšk., 7 atk. k.), M.Mažeika (7 tšk.), K.Pėkis (6 tšk.) ir R.Žebrauskas (5 tšk.).

„Korio“ ekipoje pasižymėjo D.Bakanas (17 tšk., 12 atk. k.), P.Valentukonis (15 tšk., 17 atk. k., 2 bl., 11 išpr. pr.), S.Skruodys (13 tšk.), D.Budginas (11 tšk., 8 rez. p.) ir S.Rudzinkas (5 tšk.).

„Asociacija Krepšinio Pasaulis“ „+30“ lygos „Jabra“ pirmenybėse iškovojo penktąją pergalę ir žengia su trimis pralaimėjimais (5-3). „Korio“ padėtis identiška (5-3).

Asociacija „Krepšinio Pasaulis“ iškovojo lengvą pergalę prieš „Makroflex“ ekipą (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:18 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK „Vertigo“ (2015 gruodžio 10 d., ketvirtadienis, 23:04 val.)Asociacija „Krepšinio pasaulis“ namuose sutriuškino „Remza“ ekipą (2016 sausio 22 d., penktadienis, 00:42 val.)„Sena Skrynia & Asociacija Krepšinio Pasaulis“ pasiekė solidų revanšą ir atstate pusiausvyrą pusfinalio serijoje (2016 balandžio 21 d., ketvirtadienis, 22:57 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „Šernai“ ekipą (2016 vasario 25 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 kovo 01 d., antradienis, 22:06 val.)Pratęsimą išplėšusi Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė keturiese likusius „RBnuoma ‒ IVnet“ (2016 sausio 26 d., antradienis, 00:26 val.)Tik po pratęsimo Asociacija „Krepšinio pasaulis“ įveikė SK“Vertigo“ (2016 vasario 07 d., sekmadienis, 18:39 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių dalyje palaužė „Šilainiai“ ekipą (2016 vasario 18 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Užtikrintai žaidusi „Sena skrynia & Asociacija Krepšinio pasaulis“ gana lengvai susitvarkė su „Uno“ komandos šešetuku (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 22:58 val.)