KK PERSVARA vs SIMPLE (94:50)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 19:45 val. @ Ažuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas LT-48211

KK Persvara lengvai nugalėjo "Simple"

2011 gruodžio 01 d., Ketvirtadienis, 21:56 val., peržiūros: 4008

Gruodžio pirmą dieną C lygos Top Sport rungtynėse susitiko "KK Persvara (šeimininkai) ir "Simple" (svečiai). Rungtynes nuo pat pradzių šovę į priekį lengvai laimėjo KK Persvaros vyrai.

Galingai rungtynes pradėjo KK Persvara, po jų spurto rungtynių pradžioje 8:0. Tritaškiu į tai atsakė Gediminas Lapinskas. Dar keturis taškus pelnė šeimininkai, dviem atsakė svečiai, du pelnė Nerijus Mockus, o keturis pridėjo Simple ir rezultatas 15:9. Iki ketvirčio pabaigos 8 taškus pelnė Persvara, vos du Simple ir po pirmojo kėlinio 23:11.

Antrąjį kėlinį po du taškus apsikeitė abi komandos ir tada sekė neįtikėtinas šeimininkų spurtas 17:0, po jo skirtumas jau išaugo iki 29 taškų. Tritaškiu į šį spurtą atsakė Gediminas Lapinskas. Kėlinys baigėsi abiem komandoms pelnius dar po penkis taškus ir švilpukas užfiksavo rezultatą po pirmos rungtynių pusės 47:21.

Trečiąjį kėlinį dar vienu galingu spurtu pradėjo KK Persvara 17:2 ir po jo skirtumas jau 41 taškas. Vieną baudą iš dviejų pataikė Mantas Malinauskas. Kėlinio pabaigą dar 8:5 laimėjo šeimininkai ir po trijų kėlinių 72:29.

Ketvirtasis kėlinys buvo tik formalumas ir jį atsipalaidavę žaidė abi komandos, todėl jis buvo labai rezultatyvus. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir sužaidus 3,5 minutės rezultatas 81:41. Toliau sekė greitas žaidimas kuris kainavo nemažai klaidų abiems komandoms, tačiau skirtumas nemažėjo. Pabaigoje komandos išnaudojo komandinių pražangų limitą ir visa pabaiga buvo paremta baudų metimais, o galutinis rezultatas užfiksavo triuškinančią KK Persvara komandos pergalę 94:50.

Po rungtynių nugalėtojų atstovas teigė – Noriu padėkoti visiems komandos nariams kurie žaidė, visi stengėsi, žaidė. Varžovai žinoma taip pat stengėsi, bet mes tiesiog buvom stipresni.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė – Marius Satkevičius (25, 5 rez. perd.), Edgaras Šipila (19), Juozas Kajokas (13), Aivaras Kelpšas (10) taškų.

Pralaimėjusiems daugiausia taškų pelnė – Gediminas Lapinskas (18), Mantas Malinauskas (14), Denis Rožkov (10) taškų.

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2011 gruodžio 02 d., 19:53 val.

nu jo.. krepsiai su lentom,kaip halej pries 20metu...

Anonimas2011 gruodžio 02 d., 18:58 val.

nu persvara tikrai stipri komanda ir buvo zymiai geresne nei simple bet sale tai atleisk marcele :D ypac tie nusvire lankai tai jeginiai :D

KK "Persvara" be didesnių sunkumų nugalėjo "Kauno Liberalus" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 21:48 val.)BC "Gazuotas pienas" nušlavė "Simple" (2011 lapkričio 09 d., trečiadienis, 23:03 val.)"Bevardžiai" neišlaikė "Simple" egzamino (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 01:32 val.)"KK Persvara" įveikė "Legato" pasipriešinimą (2011 lapkričio 24 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)"KK Persvara" susidorojo su "BC Gazuotas pienas" (2011 gruodžio 12 d., pirmadienis, 23:05 val.)"Bevardžiai" po atkaklios kovos palaužė "Simple" (2012 kovo 04 d., sekmadienis, 22:15 val.)"Rykliai" ir antrą kartą lengvai įveikė "Persvarą" (2012 kovo 29 d., ketvirtadienis, 22:01 val.)"Ragai" antroje rungtynių dalyje parklupdė "Simple" (2011 lapkričio 26 d., šeštadienis, 18:30 val.)"KK Persvara" tik po sunkios kovos palaužė "One nuotykių parką" (2012 sausio 14 d., šeštadienis, 20:59 val.)"Sporto Manija & Amici Pizza" nesulaukė pasipriešinimo iš "Simple" (2011 gruodžio 10 d., šeštadienis, 00:12 val.)