KAUNO ENERGIJA vs DENTIST TEAM & WORLD COUTURE (90:97)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 18 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energijos sporto salė, Raudondvario pl. 84, Kaunas LT-47179

"Dentist team & world couture" po pratęsimo palaužė Kauno Energiją

2011 lapkričio 19 d., Šeštadienis, 00:40 val., peržiūros: 4023

Lapkričio 18 dieną, Kauno energijos sporto salėje susitiko Kauno Energija (šeimininkai) ir "Dentist team & world couture" (svečiai). Po labai atkaklios ir permainingos kovos, prireikus net pratęsimo, nugalėjo "Dentist team & world couture" 97:90 (17:25, 30:26, 19:10, 14:19, 17:10).

Rungtynės prasidėjo svečių atkovotu ginčo kamuoliu ir pirmaisiais D.Stašaičio taškais. Rungtynių pradžioje dominavo puolimas, todėl sužaidus pusę kėlinuko 16:13 buvo priekyje Kauno energija. Dar po kelių sėkmingų abiejų komandų atakų ir R.Kišono tritaškio, bei M.Juškos dvitaškio pirmasis kėlinys baigėsi 8 taškų skirtumu pirmaujant šeimininkams.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dar sėkmingesniu Energijos žaidimu ir po Deivydo Čereškos dvitaškio jau 13 taškų persvarą turėjo Kauno energija. Po minutės pertraukėlės įspudingai susikaupę grįžo "Dentist team" ir laimėjo atkarpą 16:5, bei sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Iki kėlinuko pabaigos komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis ir rezultatas po antrojo labai rezultatyvaus kėlinio 51:47 priekyje Kauno Energija.

Trečias kėlinys prasidėjo rezultatyviomis atakomis ir po K.Matukaičio dviejų dvitaškių rezultatas po labai ilgos pertraukos lygus. Dar po 6 šio puolėjo taškų svečiai jau priekyje. Iki kėlinio pabaigos šio krepšininko pastangomis Dentist team susikrovė 5 taškų persvarą. Per šį ketvirtį Karolis Matukaitis pelnė 13 iš 19 komandos taškų.

Ketvirtas kėlinys jau geriau sekėsi Kauno energijos komandai, netrukus jie ne tik išlygino rezultatą, bet ir įgijo trijų taškų persvarą. Kėlinio pabaiga priminė tikrą trilerį. penkiais taškais pirmaujant Kauno energijai, pražangą išprovokavo Raimondas Krasnickas. Jo taiklus baudos metimas iš dviejų persvarą sumažino iki keturių. Atakuodama Kauno energija suklydo ir perėmęs kamuolį pražangą išpravokavo Arvydas Kunčius. Jo dvi taiklios baudos sumažino persvarą iki dviejų ir tada sekė dar viena klaida kurią padarė Andrius Iškauskas. Dar du baudų metimus sumetė tas pats A.Kunčius ir energija paskutinei atakai turėjo pakankamai laiko. Andrius Iškauskas išpravokavo pražangą, tačiau nepataikė abiejų baudos metimų.

Pratesimas prasidėjo lygiai ir sužaidus porą minučių 87:86 priekyje buvo "Dentist team & world couture". Sėkminga jų sausa atkarpa 8:0 užtvirtino pergalę, o paskutinis taiklus Deivydo Čereškos tritaškis nieko nepakeitė. 97:90 nugalėjo "Dentist team & world couture".

Nugalėtojų atstovas po rungtynių teigė – Varžybos buvo labai įtemptos, kovėmės iki galo, pergalė iš tikrųjų sunki. Nelabai ėjosi žaidimas kaip norėjom, bet laimėjom, smagu.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose pasirodė – Deivydas Čereška (21, 11 rez. perd., 10 atk. kam., 10 išpr. pr., trigubas dublis), Karolis Zoluba (18, 16 atk. kam., 5 rez. perd., 5 per. kam.), Rimantas Kišonas (18), Mindaugas Juška (13), Nerijus Jankauskas (12) taškų.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė – Karolis Matukaitis (30, 5 per. kam.), Donatas Stašaitis (22, 12 atk. kam., 6 išpr. pr.), Arvydas Kunčius (15, 16 atk. kam.), Karolis Ryla (12), Raimondas Krasnickas (10) taškų.

"Ryterna" po sunkios kovos palaužė "Kauno Energiją" (2012 sausio 17 d., antradienis, 19:54 val.)"Dentist team & world couture" ekipa nugalėjo "Omega" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 23:28 val.)"Minordija" įveikė "Dentist team & World coulture" penketuką (2012 sausio 26 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)"Agava & ASS Termolink" ketvirtajame kėlinyje palaužė "Kauno energiją" (2012 sausio 13 d., penktadienis, 23:42 val.)"Dentist team & World couture" nepaliko jokių vilčių "Viči Banzai" komandai (2011 gruodžio 04 d., sekmadienis, 19:51 val.)"Kamesta & Freolitus-Doremus" be didesnio vargo įveikė "Kauno energiją" (2011 gruodžio 16 d., penktadienis, 21:52 val.)"Achema & Telemax" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 00:59 val.)"Celsis" įveikė "Dentist team & World Couture" (2011 gruodžio 21 d., trečiadienis, 20:55 val.)"Omega" po atkaklios kovos įveikė "Kauno energiją" (2012 kovo 23 d., penktadienis, 21:29 val.)"Sweco hidroprojektas" nugalėjo "Dentist team & World couture" ekipą (2012 sausio 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)