Kauno švara vs Viešojo saugumo tarnyba (102:97)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 gruodžio 03 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Rezultatyviose rungtynėse „Kauno švara“ įveikė „ Viešojo saugumo tarnybą“

2013 gruodžio 03 d., Antradienis, 22:52 val., peržiūros: 1281

Antradienį, gruodžio 3 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko "Įmonių lygos" "Rind" pirmenybės, kuriose susitiko "Kauno švara" ( šeimininkai) ir "Viešojo saugumo tarnyba" (svečiai). Rungtynes prasidėjo taškas į taškas. Visas rungtynes pirmavę "Viešojo saugumo tarnybos" ekipa rungtynių gale turėjo pripažinti "Kauno švaros" komandos pranašumą. Rezultatas – 102:97.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau svečiai po keletos minučių sugebėjo išlyginti rezultatą ir persverti rezultatą į savas rankas ( 18:19). Likus žaisti apie tris minutes "Viešojo saugumo tarnyba" spurtavo atkarpa 9:0 ir padidino savo pranašumą iki 8 taškų ( 20:28). Kėlinukui besibaigiant M.Brusoko dvitaškis metimas sumažino skirtumą iki 6 taškų. Rezultatas – 22:28.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus ekipos apsikeisdavo taikliais metimais, tačiau du tolimi P.Vosgirdo tritaškiai metimai leido aikštelės šeimininkams sumažinti skirtumą iki 2 taškų ( 32:34), o dar po keletos minučių "Kauno švaros" ekipa spurtavo ir įgijo 4 taškų pranašumą ( 46:42). Kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė "Viešojo saugumo tarnyba", kuri laimėjo pabaigą net 11:0 ir atstatė savo 7 taškų pranašumą. Rezultatas prieš ilgąją pertrauką – 46:53.

Trečiam kėlinukui prasidėjus vėl šeimininkai prisivijo varžovus, bet "Viešojo saugumo tarnyba" pataikė keletą svarbių metimų ir komandas skyrė 8 taškai ( 53:61). Toliau "Kauno švaros" krepšininkai padidino apsukas puolime, kur tai jiems leido laimėti atkarpą net 17:3, ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 70:64). Per likusias minutes šeimininkams pavyko išsaugoti 6 taškų pranašumas – 72:66.

Paskutiniame ketvirtyje tarp komandų vyko greitas krepšinis, mažai gynybinio. Komandos apsikeisdavo greitomis taikliomis atakomis ir likus žaisti apie tris minutes "Viešojo saugumo tarnyba" pirmavo trijais taškais ( 89:92), tačiau likusias minutes aikštelės šeimininkai surengė paskutinį spurtą, kur laimėjo atkarpą 11:0 ir persvėrė rezultatą į savas rankas bei įgijo 8 taškų pranašumą. Paskutinėmis atakomis svečiai dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau jie skriejo pro šalį ir pergalę iškovojo "Kauno švaros" krepšininkai rezultatu – 102:97.

Po pralaimėtų rungtynių "Viešojo saugumo tarnybos" treneris, A.Zadorožnyj, teigė:" Šiandien susirinkome tik septyniese, sunku buvo prisitaikyti prie tokio greito žaidimo. Tiesiog, gale pritrūko jėgų."

Kauno švara: Mykolas Brusokas – 19 tšk. (13 atk. kam.), Ugnius Zasimauskas – 16 tšk. (16 rezult. perd.), Andrius Gasiūnas – 16 tšk., Gediminas Simanavičius – 13 tšk., Dainius Kazlauskas – 11 tšk., Paulius Vosgirdas – 10 tšk.

Viešojo saugumo tarnyba: Nerijus Paulauskas – 25 tšk. (12 atk. kam.), Mindaugas Gilius – 22 tšk., Mantas Gudeliauskas – 20 tšk., Renatas Issak – 10 tšk. (10 atk. kam.)

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Viešojo saugumo tarnybą“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 22:14 val.)Visas rungtynęs pirmavę „Kauno švara“ nugalėjo „Vijora“ (2013 spalio 30 d., trečiadienis, 00:16 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno švara“ susitvarkė su „Rapalos“ ekipa (2014 kovo 19 d., trečiadienis, 00:40 val.)„Kauno grūdai“ be vargo įveikė „Viešojo saugumo tarnybą“, o R. Vainikevičius pasiekė lygos atkovotų kamuolių rekordą (2013 lapkričio 17 d., sekmadienis, 22:53 val.) „Vėjų linija & Garliavos duona“ po atkaklios kovos privertė pasiduoti „Viešojo saugumo tarnybą“. (2014 sausio 22 d., trečiadienis, 23:24 val.)„Hidraulinės Sistemos ‒ eSporto Baras“ per plauką įveikė „Kauno Švarą“ (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 01:02 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ neatsilaikė prieš „Viešojo saugumo tarnybos“ tritaškių lietų (2013 gruodžio 16 d., pirmadienis, 23:46 val.)Į rungtynes vėlavusi „Viešojo saugumo tarnyba“ varžovams priešinosi tik 2 kėlinius (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:05 val.)„Kauno švara“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Sanitex“ (2014 kovo 04 d., antradienis, 22:30 val.)„Kauno Švara“ nepasipriešino „Restauratoriams“ (2014 kovo 15 d., šeštadienis, 17:13 val.)