KAUNO KOLEGIJA vs LOKIAI (92:39)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 04 d., Antradienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

"Kauno kolegijos" puolimo mašina pervažiavo "Lokius"

2012 gruodžio 05 d., Trečiadienis, 16:54 val., peržiūros: 1930

Antradienį, gruodžio 4 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės tarp vietos „Kauno kolegija“ ir svečių „Lokiai“ ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios „Kauno kolegija“ pradėjo nesustabdomai atakuoti varžovų krepšį, ko pasekoje jau po pirmojo ketvirčio nugalėtojas tapo aiškus. Likę trys kėlinukai tapo tik formalumu, po kurių, tiesiogine ta žodžio prasme, triuškinančią pergalę iškovojo „Kauno kolegija“ rezultatu 92:39 (33:9, 21:7, 25:8, 13:15).

Rungtynes keturiais taškais iš eilės pradėjo šeimininkai. Į tai svečių krepšininkai atsakė taikliu dvitaškiu metimu, po kurio abi komandos dar apsikeitė taikliais tolimais metimais. Kiek vėliau šeimininkai pelnė dar šešis taškus iš eilės ir įgijo jau aštuonių taškų persvarą, kurią, netrukus „Lokiai“ sugebėjo sumažinti iki šešių taškų. Ilgai nelaukę „Kauno kolegijos“ krepšininkai surengė spurtą 18:0, kuris truko iki pirmojo kėlinuko pabaigos ir suteikė šeimininkams net 24 taškų persvarą. Antrojo kėlinuko pradžioje abi komandos dar apylygiai keitėsi atakomis, tačiau toliau šeimininkų žaidėjai ir vėl spurtavo sužaisdami sausą atkarpą 11:0, ir padidindami skirtumą tarp komandų iki 35 taškų. Į tai „Lokiai“ atsakė tik vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar penki iš eilės šeimininkų taškai, kurie prieš ilgąją pertrauką suteikė jiems 38 taškų pranašumą. 54:16.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė ir jau pirmosiomis trečiojo ketvirčio minutėmis „Kauno kolegijos“ krepšininkai surengė dar vieną įspūdingą spurtą 14:0, po kurio svečių deficitas išaugo daugiau nei iki pusšimčio taškų. Toliau abi komandos apsikeitė trumpomis rezultatyviomis atkarpomis, po kurių „Lokių“ žaidėjai nežymiai sušvelnino savo atsilikimą. Kiek vėliau šeimininkai dar labiau padidino prieš tai turėtą, ir taip triuškinantį pranašumą, tačiau svečiams pradėjo kiek labiau sektis atakuoti krepšį ir jie sušvelnino skirtumą tarp komandų iki 55 taškų. Paskutinioji rungtynių dalis buvo bene sėkmingiausia svečių žaidėjams. Visiško varžovų atsipalaidavimo dėka jie sugebėjo laimėti šį ketvirtį. Viso kėlinuko eigoje abi komandos viena po kitos sėkmingai keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau pergalę vistiek šventė šeimininkai rezultatu 92:39.

Po rungtynių nugalėtojų treneris Kostas Gedminas, paklaustas, ar nenusibodo laimėti varžybas tokiais dideliais skirtumais, sakė : „Koks priešininkas, toks ir skirtumas, kai ateis rimtesnis priešininkas, tai ir skirtumas bus mažesnis. Mes žaidžiame pilna jėga, norime treniruotis, ir atsiradus stipresniam priešininkui norime būti susižaidę. Mes nedarome šou, mes darome tikrą treniruotę. Priešininkas tikrai nėra stiprus, pernai prieš juos žaidėme kitoje lygoje, tai irgi laimėjome apie šešiasdešimt taškų, žinojome, kad jis nėra stiprus, bet reikia ruoštis ir stipresnėm kovom „.

"Kauno kolegija" : M.Latkauskas 21 (6 per.kam.), D.Stankevičius 17 (7 rez.perd.), P.Lekečinskas 16 (16 atk.kam.), I.Grigaravičius (5 rez.perd., 6 per.kam.) ir K.Kliučinskas (13 atk.kam.) – po 14 taškų.

"Lokiai" : R.Kuzas, R.Žebrauskas ir R.Putinas – po 8 taškus.

"Kauno Kolegija" solidžia persvara nugalėjo BC "Straight" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:20 val.)"Kauno Kolegija" sutriuškino "Dice" (2012 lapkričio 24 d., šeštadienis, 18:26 val.)"Kauno Kolegija" pasiekė revanšą prieš "ICE" (2013 vasario 12 d., antradienis, 23:09 val.)"Kauno kolegija" toliau žengia be suklupimų (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 21:00 val.)"Kauno kolegija" nesunkiai triumfavo mažajame finale (2013 gegužės 11 d., šeštadienis, 14:44 val.)"Kauno Kolegija" po atkaklios kovos palaužė SK "Neveronys" (2013 balandžio 18 d., ketvirtadienis, 21:16 val.)"Kauno kolegija" turėjo nemažai vargo su BC "Gazuotu pienu" (2013 kovo 05 d., antradienis, 19:44 val.)"Kauno kolegija" be vargo nugalėjo "Galerą" (2013 vasario 19 d., antradienis, 20:01 val.)Tragišką puolimą pademonstravę "Krepšininkas.net" žaidėjai neprilygo "Lokiams" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:23 val.)Pirmajame pusfinalio serijos trileryje triumfavo "Korys" (2013 gegužės 07 d., antradienis, 22:27 val.)