Kauno aerouostas & Lana lecta vs Trukmė & Kautra – DB (54:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Trukmė & Kautra ‒ DB“ antrame etape išlieka nesuklupę

2014 sausio 26 d., Sekmadienis, 23:07 val., peržiūros: 1143

Sekmadienį, sausio 26 dieną, LSMU sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno aerouosto & Lana lecta" ir svečių "Trukmė & Kautra - DB" ekipų. Nors pirmosiomis susitikimo minutėmis žaidimas dar klostėsi apylygiai, tačiau ilgai netrukus svečiai išsiveržė į priekį ir atitrūko nuo varžovų. Antrojo kėlinuko eigoje svečių krepšininkams ir toliau puikiai sekėsi atakuoti krepšį, ko pasekoje skirtumas prieš ilgąją pertrauką siekė net 22 taškus. Po pertraukos "Trukmės & Kautros - DB" puolimas kiek sulėtėjo, tačiau jie vistiek buvo rezultatyvesni, ko pasekoje skirtumas tarp komandų išaugo iki 27-ių taškų. Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, todėl pergale džiaugėsi svečiai. 54:77 (9:21, 11:21, 11:16, 23:19).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, po kurių rezultatas buvo lygus, tačiau ilgai netrukus aikštės svečiai surengė spurtą 0:8 ir šiek tiek atitolo nuo varžovų. Į tai šeimininkai atsakė vos vienu taikliu metimu iš dviejų taškų zonos, po kurio sekė dar viena "Trukmės & Kautros - DB" spurtas 0:6, kuris būtų buvęs ilgesnis, jeigu svečiams būtų pavykę pataikyti visus baudos metimus. Ši atkarpa truko iki pirmojo kėlinuko pabaigos ir suteikė svečiams dvylikos taškų pranašumą. 9:21.

Antrasis ketvirtis ir toliau nieko gero šeimininkų ekipai nežadėjo. Jau pirmosiomis šio kėlinuko minutėmis "Kauno aerouosto & Lana lecta" deficitas išaugo iki septyniolikos, o dar šiek tiek vėliau ir iki devyniolikos taškų. Šeimininkams vis sunkiau sekėsi prasibrauti pro varžovų gynybos sieną, kai, tuo tarpu, "Trukmė & Kautra - DB" sėkmingai rinko taškus, ko pasekoje po dviejų kėlinukų skirtumas tarp komandų siekė jau net 22 taškus. 20:42.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė ir tai puikiai įrodė svečių atkarpa sužaista trečiojo kėlinuko pradžioje, kurios dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki 29-ių taškų. Į tai šeimininkai atsakė vos vienu taikliu dvitaškiu metimu, po kurio sekė dar vienas svečių tritaškis. Einant kėlinuko laikui į pabaigą "Kauno aerouostas & Lana lecta" šiek tiek atsigavo ir surinko penkis taškus iš eilės, tačiau "Trukmė & Kautra - DB" neliko pėsti, ko pasekoje po trijų kėlinukų komandas skyrė 27 taškai. 31:58.

Paskutinė rungtynių dalis buvo jau tik formalumas, ir tai puikiai atsispindėjo pirmaujančios komandos žaidime. Pačioje kėlinuko pradžioje keturis iš eilės taškus pelnė šeimininkų ekipos žaidėjas J.Pacevičius, tačiau iškart po jo taškų sekė svečių spurtas 2:10, kurio dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki 31 taško. "Kauno aerouostas & Lana lecta" sugebėjo taip pat spurtuoti bei šiek tiek sušvelninti atsilikimą. Per likusį laiką šiek tiek geriau žaidė šeimininkai, tačiau viskas ką jiems pavyko pasiekti, tai tik laimėti paskutinį ketvirtį, bet, vis dėlto, pergale džiaugėsi svečių krepšininkai. 54:77.

Po rungtynių nugalėtojų ekipos treneris Robertas Turskis kalbėjo : " Mes šiandien buvome stipresni. Nebuvo dar vieno mūsų lyderio, tačiau vis tiek mes tikėjomės laimėti šiandien, nes pas varžovus buvo tik du žmonės, kurie tempė komandą, o pas mus devyni žmonės žaidė. Uždengėm jų lyderi, kuris, turbūt, įmetė ne daugiau kaip dešimt taškų, viską tai ir pasako, nuo gynybos prasideda ir pergalės ". P.S. komandos draugas pridūrė : " Treneris mums pažadėjo labai gražių mergaičių atvežti, jeigu šiandien laimėsime, tai... ".

"​Kauno aerouostas & Lana lecta" : Jonas Pacevičius – 25 tšk. (5 išpr. praž.), Tautvydas Žioba – 9 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Giedrius Šiupinas – 6 tšk.

"Trukmė & Kautra – DB" : Žilvinas Danielius – 20 tšk. (11 atk. kam., 6 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 16 tšk., Tomas Petrošius – 15 tšk. (10 rezult. perd.), Paulius Grėbliūnas – 10 tšk.

„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija tęsiasi (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 20:23 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ priartėjo prie finalinio ketverto (2014 balandžio 23 d., trečiadienis, 22:32 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ sutrypė „Agavą & Automatinių Sistemų Servisą“ (2014 kovo 20 d., ketvirtadienis, 00:21 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ iškovojo įtikinamą pergalę (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 01:33 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ peržengė „Ryternos“ barjerą (2014 balandžio 16 d., trečiadienis, 21:57 val.)„Trukmė & Kautra – DB“ nepasigailėjo „Lietuvos dujų“ (2013 lapkričio 13 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ pergalių seriją pratęsė iki septynių (2013 gruodžio 11 d., trečiadienis, 23:08 val.)Sunkiai pasiekta „Trukmės & Kautros ‒ DB“ pergalė (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Trukmė & Kautra ‒ DB“ aštunfinalio seriją pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2014 kovo 26 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Trukmės & Kautros ‒ DB“ pralaimėjimų serija nusidrėkė iki šešių (2014 kovo 12 d., trečiadienis, 23:23 val.)