ROKŲ KERAMIKA & KROVINIUPERVEZIMAS.LT vs KAUNO RAMI (78:70)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 18:15 val. @ Rokų vidurinė mokykla, Vijūnų g. 2, Rokai

„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė „Kauno Rami“

2011 lapkričio 06 d., Sekmadienis, 22:28 val., peržiūros: 3014

Sekmadienį(11.06), Rokų vid. Mokyklos sporto salėje, įvyko „C“ lygos C pogrupio varžybos, kuriose susitiko „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ (šeimininkai) ir „Kauno Rami“ (svečiai) ekipos. Po gana įtemptos varžybų pabaigos pergalę šventė aikštelės šeimininkai. Varžybų rezultatas – 78:70(25:13, 22:17, 15:21, 16:19).

Pirmajame kėlinuke didesnių problemų neturėję šeimininkai dominavo savo aikštelėje, o svečiams sunkiai sekėsi rasti kelią link varžovo krepšio, taigi rezultatas po pirmo kėlinio – 25:13.

Antrajame kėlinyje kova jau buvo šiek tiek atkaklesnė, tiesa svečių komandoje pirmoje varžybų pusėje taškus rinko du žaidėjai, tai Š.Petraitis ir M.Karauskas. Taigi vien dėl to šeimininkams buvo daug lengviau. Rezultatas po ketvirčio – 47:30.

Trečiasis kėlinys jau buvo sėkmingesnis svečiams, kuriems taškus pradėjo rinkti daugiau žmonių, taigi ir jiems buvo lengviau žaisti ir šeimininkams daug sunkiau apsiginti. Po trečio ketvirčio svečiams pavyko sumažinti skirtumą 6 taškai – 62:51.

Ketvirtajame kėlinuke vyko arši kova, tačiau šeimininkai neišbarstė turėto pranašumo ir išlaikė jį beveik nepakitusį iki rungtynių pabaigos. Rezultatas pasibaigus varžyboms – 78:70.

Rezultayviausi žaidėjai: „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ - Kristupas Rainys 25tšk., Evaldas Jančauskas 15tšk.(17 atk. kam.)

"Kauno Rami" - Mantas Karauskas 23tšk., Šarūnas Petraitis 20tšk.

„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ įveikė dar vieną varžovą (2011 lapkričio 29 d., antradienis, 22:24 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 22:02 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ patyrė pirmąjį pralaimėjimą (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)"Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt" pasiekė nesunkią pergalę (2012 vasario 07 d., antradienis, 20:19 val.)„Rokų Keramika & Kroviniupervežimas.lt“ iškovjo sunkią pergalę prieš "Dumblą" (2012 balandžio 22 d., sekmadienis, 17:07 val.)"BC Rokai & Kroviniupervezimas.lt" įveikė "Bangą & Lyga.eu" (2011 spalio 23 d., sekmadienis, 19:58 val.)"Rokų keramikos & Kroviniupervezimas.lt" ekipa tik po sunkios kovos iškovojo bronzos medalius (2012 gegužės 25 d., penktadienis, 22:07 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" iškovojo nelengvą pergalę namuose (2012 kovo 11 d., sekmadienis, 20:24 val.)Nors ir iššvaistė turėtą pranašumą, „Rokų Keramika & Kroviniupervezimas.lt“ vis tiek iškovojo pergalę (2012 balandžio 03 d., antradienis, 23:14 val.)"Rokų keramika & kroviniupervezimas.lt" puikiai sužaisto pirmo kėlinuko dėka iškovojo pergalę (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 19:36 val.)