ENVILT / TALGA & BIG vs JUOZO VITKAUS INŽINERIJOS BATALIONAS (62:57)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2011 spalio 21 d., Penktadienis, 21:30 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Adresas: Gėlių g. 2., Ringaudų k., Kauno r.;

"Envilt/Talga & BIG" iškovojo nelengvą pergalę

2011 spalio 21 d., Penktadienis, 23:53 val., peržiūros: 3963

Penktadienį (10.21) Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje susitiko "Envilt/Talga & BIG" (šeimininkai) ir "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" (svečiai). Pirmasis kėlinukas kiek lengvesnis buvo šeimininkų ekipai, kuri neilgai trukus išsiveržė į priekį, tik pabaigoje "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" sugebėjo kiek priartėti. Antrajame ketvirtyje kova buvo truputį atkaklesnė, tačiau savo pajėgumą dar kartą įrodė aikštelės šeimininkai prideję dar 4 taškus. Trečiajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė svečių ekipos žaidėjai ir sugebėjo bendrajame rezultate išsiveržti į priekį. Paskutiniajame kėlinyje pasikartojo antrojo scenarijus, ekipos vėlgi rungtyniavo panašiai ir "Envilt/Talga & BIG" pridėję dar 6 taškus, sugebėjo pelnyti pergalę rezultatu (62:57).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Envilt/Talga & BIG" ekipos spurtu (7:2), tačiau kiek vėliau rezultatas išsilygino, vis tik įpusėjus kėliniui svečiai dar kartelį atsiliko nuo savo varžovų. Nors kėlinio pabaigoje pastariesiems pavyko, kiek sumažinti deficitą, tačiau neženkliai (20:15). Antrajame kėlinuke šeimininkai ir vėl nesnaudė, bei demonstravo kovingumą. Tai lėmė, jog jiems pavyko dar kartelį kiek pabėgti. Svečiai taip pat nesnaudė ir parodė, jog jie irgi sugeba taikliai atakuoti krepšį ir vėlgi atkando dar keletą taškų (36:27).

Antrojoje rungtynių dalyje ragus parodė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" ir pradėjo vis grėsmingiau rengti ataką po atakos, kas leido šiems priartėti jau iki 4 taškų skirtumo. Einant kėliniui į pabaigą, šeimininkams pavyko vos padidinti savo pranašumą, tačiau puikiai sužaidė pabaigą svečiai ir vargais negalais išsiveržė į priekį, minimaliu skirtumu. Paskutiniajame kėlinyje, jau per pirmą ataką, rezultatą savo naudai persvėrė šeimininkų ekipos žaidėjai, bei protingai žaisdami po truputį vis artėjo pergalės link. Likus mažiau negu 2 minutėms "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" žaidėjai priartėjo iki 4 taškų ir taip sukūrė intrigą, tačiau pergalę pasiekė "Envilt/Talga & BIG" ekipa rezultatu (62:57).

"Envilt/Talga & BIG" komandoje naudingiausi buvo Marius Giedraitis (15 tšk. 7 atk.kam) Stepas Butautas (10 tšk. 4 atk.kam) Nerijus Paulauskas (14 tšk. 5 atk.kam)

"Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas" ekipoje pasižymėjo Tadas Ališauskas (21 tšk. 18 atk.kam. dvigubas dublis) Martynas Balkus (12 tšk. 3 atk.kam) Mantas Didžiulis (10 tšk.8 atk.kam).

"Envilt/Talga & BIG" komandos treneris teigė: "Sunkios varžybos buvo, kadangi pirmos rungtynės, pirma kartą žaidėme vieni prieš penkis, bet galvojame, kad susižaisime. Mūsų tikslas propoguoti sveiką gyvenseną "Ringaudų" rajone".

"Envilt/Talga & BIG" įveikė "Kauno Švarą" (2012 vasario 07 d., antradienis, 22:19 val.)"Envilt/talga & big" sutriuškino "Ryterna" ekipą. (2011 gruodžio 17 d., šeštadienis, 01:33 val.)"Envilt/Talga & BIG" po atkaklios kovos palaužė "Elektromontuotoją" (2012 sausio 23 d., pirmadienis, 23:44 val.)"Envilt/Talga & Big" žengia į didžiosios taurės pusfinalį (2012 balandžio 01 d., sekmadienis, 20:24 val.)"Envilt / Talga & Big" nesunkiai susidorojo su "Kauno Tiltais" (2012 vasario 10 d., penktadienis, 23:02 val.)„Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas“ iškovojo sunkią pergalę (2012 sausio 27 d., penktadienis, 21:28 val.)"Envil/Talga & Big" nesunkiai susidorojo su Krasta Auto Kaunas (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 00:54 val.)"Envilt / Talga & Big" po atkaklios kovos palaužė "Kamestą & Freolitus - Doremus" (2012 sausio 09 d., pirmadienis, 22:19 val.)"Celsis" šventė pergalę namuose (2012 vasario 29 d., trečiadienis, 22:42 val.)"Envilt / Talga & Big" nepaliko vilčių "ESS Santermita & Įsp Dnc" (2012 sausio 27 d., penktadienis, 23:54 val.)