VAIŠVYDAVA vs BC STRAIGHT (66:44)C lyga, "TopSport" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 kovo 03 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Vaišvydavos pagrindinė mokykla, Vaišvydo g. 28, Kaunas, LT-45486

"Vaišvydava" iškovojo nesunkią pergalę namuose

2013 kovo 04 d., Pirmadienis, 00:26 val., peržiūros: 2082

Sekmadienį, kovo 3 dieną, Vaišvydavos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „C“ lygos „Top Sport“ pirmenybių rungtynės tarp vietos „Vaišvydavos“ ir svečių BC „Straight“ ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžioje ėmė matytis, jog kiek stipresni yra šeimininkai. Iki ilgosios pertraukos pradžios „Vaišvydva“ įgijo dešimties taškų persvarą, o po pertraukos šeimininkai ėmė žaisti dar sėkmingiau, ko pasekoje buvo pasiekta nesunki pergalė rezultatu 66:44 (13:8, 16:11, 18:9, 19:16).

Rungtynių pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių sekė keturi iš eilės svečių taškai, suteikę jiems dviejų taškų persvarą. Vėliau abi ekipos dar kartą apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, po kurių skirtumas tarp jų išliko du taškai, tačiau kėlinuko pabaigoje „Vaišvydava“ surengė spurtą 7:0, kurio dėka persvėrė rezultatą savo naudai bei įgijo penkių taškų pranašumą. 13:8.

Antrasis kėlinukas prasidėjo vienu taikliu svečių baudos metimu, po kurio sekė keturi taiklūs šeimininkų baudos metimai, suteikę jiems aštuonių taškų persvarą. Kiek vėliau BC „Straight“ dar sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki keturių taškų, tačiau netrukus šeimininkai surengė spurtą 6:0 ir įgijo dešimties taškų pranašumą, kurį sugebėjo išlaikyti iki pat ilgosios pertraukos pradžios. 29:19.

Po ilgosios pertraukos sugrįžusios komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais, po kurių sekė įspūdingas šeimininkų spurtas 12:0, kurio dėka skirtumas tarp komandų išaugo net iki 22-iejų taškų. Į tai BC „Straight“ ekipos krepšininkai atsakė tik vienu taikliu baudos metimu. Kiek vėliau svečiai dar sumažino savo deficitą iki dvidešimties taškų, tačiau į tai šeimininkai atsakė taikliu tolimu metimu, po kurio svečiai pelnė dar tris taškus ir sumažino atsilikimą iki devyniolikos taškų. 47:28.

Paskutinė rungtynių dalis buvo jau tik formalumas, tačiau nei viena, nei kita komanda nusileisti nesiruošė, todėl iki pat ketvirtojo kėlinuko vidurio komandos beveik vienodai keitėsi rezultatyviomis atakomis, po kurių skirtumas tarp jų išliko devyniolika taškų, tačiau vėliau svečiai pataikė du tolimus metimus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki šešiolikos taškų, bet „Vaišvydava“ nepasimetė ir netrukus surengė spurtą 8:0 bei įgijo jau 24-ių taškų persvarą. Rungtynių pabaigoje abi komandos dar apsikeitė rezultatyviais išpuoliais, tačiau jie nieko nepakeitė ir pergalę šventė šeimininkai. 66:44.

Po rungtynių pralaimėtojai tepasakė, kad rezultatas kalba pats už save.

Tuo tarpu nugalėtojų ekipos treneris Audrius Linkus taip pat nedaugžodžiavo : „ Tiesiog žaidėme ir, galbūt, buvome stipresni. Buvo paprastos rungtynės, kaip susiklostė taip, laimėjome ir viskas. Nei labai stengėmės, nei ką, tiesiog žaidėme savo žaidimą ir viskas. Praeitą kartą laimėjome ir šį laimėjome, esame stipresni ir tiek „.

"Vaišvydava" : N.Dunčikas 18, A.Linkus 17, N.Bijaminas 11 (10 atk.kam.) taškų.

BC "Straight" : R.Viskantas 11, M.Kasiulis 10, E.Arbačiauskas 9 (6 rez.perd.) taškai.

"Vaišvydava" pranoko "Compensą" (2013 kovo 25 d., pirmadienis, 00:22 val.)"Vaišvydava" atsirevanšavo "Baldai Jums" ekipai (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 23:57 val.)"ICE" šventė dar vieną pergalę (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 22:26 val.)Vaišvydava pranoko Kauno Švogerius (2013 vasario 17 d., sekmadienis, 23:21 val.)BC "Straight"pasiekė triuškinamą pergalę (2013 vasario 26 d., antradienis, 22:26 val.)Visą susitikimą priekyje buvę "Vaišvydavos" krepšininkai vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 22:21 val.)KK "Persvara-2" buvo sutriuškinta namuose (2013 sausio 30 d., trečiadienis, 20:02 val.)"Vaišvydava" susitvarkė su "Komanda X" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 23:20 val.) Beveik viso susitikimo metu pirmavusi "Forto Amicus - Diktum" iškovojo 5-ąją pergalę iš eilės (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:19 val.)Vaišvydava susitvarkė su BC Straight (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 01:13 val.)