ESS Santermita & ĮSP DNC vs Autotoja & Ekodora (102:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 balandžio 09 d., Trečiadienis, 21:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą.

2014 balandžio 09 d., Trečiadienis, 23:47 val., peržiūros: 1321

Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Iššūkio" taurės aštuntfinalyje buvo žaidžiamas lemiamas trečiasis mačas, kuriame susitiko "ESS Santermita & ĮSP DNC" ir "Autotoja & Ekodora". Nuo rungtynių pradžios "ESS Santermita & ĮSP DNC" komanda ėmė diktuoti sąlygas. Tarp komandų greitai dingo intriga ir po pirmų dviejų kėlinių priekyje buvo "ESS Santermita & ĮSP DNC" komanda – (46:22). Antroje rungtynių pusėje "Autotoja & Ekodora" komandai sugrąžinti intrigos nepavyko ir rungtynes lengvai laimėjo "ESS Santermita & ĮSP DNC" komanda – (102:63).

Rungtynėse pirmieji 5 taškus pelnė "ESS Santermita & ĮSP DNC", vėliau ir savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir "Autotoja & Ekodora" komandai. Sužaidus apie 3 minutes – (7:5) priekyje buvo šeimininkai. Sužaidus dar vieną ataką svečiams pavyko pelnyti 3 taškus, kurie leido įsiveržti į priekį – (7:8). Per likusį kėlinio laiką "ESS Santermita & ĮSP DNC" komandai pavyko surengti spurtą (14:2) ir skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 11 taškų – (21:10).

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų galingu spurtu (17:4), kuris truko beveik visą kėlinį. Per likusias 3 antro kėlinio minutes abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis ir po dviejų kėlinių priekyje buvo "ESS Santermita & ĮSP DNC" komanda – (46:22).

Trečiame kėlinyje komandos žaidė atkarpomis. Pirmieji į priekį šovė šeimininkai, kurie pelnė 11 taškų iš eilės. Vėliau 8 sausus taškus pavyko pelnyti ir svečių ekipai. Kėliniui baiginėjantis "ESS Santermita & ĮSP DNC" komandai pavyko pelnyti dar 5 sausus taškus, o "Autotoja & Ekodora" kėlinį užbaigė dviems tolimais metimais. Po trijų kėlinių rezultatas buvo – (72:41).

Ketvirtame kėlinyje kėlinyje niekas iš esmės nesikeitė, pirmaujanti komanda toliau didino skirtumą. Sužaidus apie 5 minutes skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 34 taškų, vėliau net iki 39 taškų. Per likusį laiką daugiau nieko nepavyko nuveikti nei vienai komandai ir rungtynės baigėsi rezultatu – (102:63).

Po laimėtų rungtynių "ESS Santermita & ĮSP DNC" komandos žaidėjas kalbėjo: "Šiandien sužaidėme geras rungtynes, kas metė tas pataikė. Varžovai turbūt nesitikėjo jog visa komanda gali pataikyti. Šiandien įspūdingai tritaškius pataikėme, tai tas ir nulėmė manau pergalę. Šiandien nebuvo keleto varžovų lyderių, tai tas palengvino mums žaidimą. Varžovams linkėjimai."

ESS Santermita & ĮSP DNC: Ernestas Kaminskas – 27 tšk., Aurimas Girskis – 23 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Žydrūnas Kaminskas – 20 tšk. (19 atk. kam., 5 rezult. perd.), Tomas Každailis – 20 tšk.

Autotoja & Ekodora: Edvinas Karpavičius – 22 tšk., Darius Adomaitis – 14 tšk., Marius Žitkus – 13 tšk., Erikas Slabačiauskas – 10 tšk.

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neprilygo „Acme“ komandai (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Lietuvos dujos“ nesunkiai įveikė „Autotojos & Ekodoros“ ekipą. (2014 sausio 23 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo prieš „Vijora“ (2014 vasario 18 d., antradienis, 00:09 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo su „Ekskomisarais“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 00:43 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2014 balandžio 03 d., ketvirtadienis, 00:10 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ įrodė pranašumą prieš „Acme“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:35 val.)Visas rungtynes pirmavę „ESS Santermita & ĮSP DNC“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 18:17 val.)„Sanitex“ palaužė „Autotojos & Ekodoros“ pasipriešinimą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ iškovojo pergalę prieš „Kauno energiją“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 23:01 val.)