Ryterna Group vs Kauno SRC ‒ 2 (69:53)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Užtikrintai žaidusi „Ryterna Group“ komanda iškovojo pirmąją pergalę

2015 lapkričio 17 d., Antradienis, 23:23 val., peržiūros: 1260

Lapkričio 17 dieną, antradienį, įvyko C lygos, „ALT reklamos“ pirmenybių, A grupės pirmojo turo rungtynės tarp aikštės šeimininkų – „Ryterna Group“ bei svečių statusą turėjusių – Kauno SRC – 2 komandų. Iki šių rungtynių „Ryterna Group“ pralaimėjo visas ketverias žaistas rungtynes, o tuo tarpu Kauno SRC – 2 komandai sekėsi kur kas geriau – iškovotos 2 pergalės ir patirti 2 pralaimėjimai. Vis dėl to skirtinga padėtis turnyrinėje lenteleje šiose rungtynėse nebuvo rodiklis – komandiškai žaidusi šeimininkų komanda iškovojo pirmąją pergalę pirmenybėse įtikinamu rezultatu 69-53 (19:11, 16:14, 15:13, 19:15).

Jau nuo pat rungtynių pradžios tapo aišku, jog šeimininkai apie penktąjį pralaimėjimą iš eilės nėra linkę galvoti. Puikiai tiek puolime, tiek gynyboje žaidę „Ryternos Group“ komandos žaidėjai jau įpusėjus pirmajam kėliniui susikrovė dviženklį pranašumą (15:3). Galingai rungtynes pradėjęs M.Andriušaitis jau po pirmųjų 5 žaidimo minučių savo sąskaitoje turėjo 8 taškus ir 5 atkovotus kamuolius. Kėlinio pabaigoje 8 iš eilės pelnyti L. Matulaičio taškai leido svečiams sumažinti atsilikimą iki vienženklio ir taip užbaigti kėlinį rezultatu 19:11.

Prasidėjus antrajam kėliniui „Kauno SRC – 2“ komandos žaidėjas E.Karmazinas smeigė tritaškį metimą ir taip sumažino atsilikimą jau iki 5 taškų. Vis dėl to, šeimininkai nepanikavo, išlaikė ramybę ir į tai sugebėjo atsakyti taikliais metimais. Po D. Stanaičio dvitaškio penktąją antrojo kėlino minutę skirtumas vėl šoktelėjo iki dviženkio (29:18). Svečių gretose iniciatyvos ir vėl ėmėsi tas pats L.Matulaitis. Vis dėl to, 15 pelnytų L. Matulaičio taškų per pirmąją rungtynių dalį neužteko – jo komanda ilgąją rungtynių pertrauką pradėjo atsilikdama 10 taškų skirtumu (35:25).

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Į kiekvieną svečių bandymą priartėti „Ryterna Group“ atsakydavo tuo pačiu. Po R. Žiupsnio dvitaškio greitoje atakoje komandas skyrė vėl viso labo tik 5 taškai, tačiau kėlinio pabaiga priklausė šeimininkams. Paskutinę kėlinio minutę po J. Mozerskio taiklaus tritaškio metimo šeimininkai ir vėl įsiveržė į priekį dviženkliu tašku skirtumu. Tai buvo paskutinis metimas kėlinyje skrodęs tinklelį. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas 50-38.

Ketvirtajame kėlinyje svečiams niekaip nepavyko pralaužti „Ryterna Group“ komandos gynybos. Tuo pasinaudoję šeimininkai savo persvarą padidino iki šiose rungtynėse rekordinės 22 taškų atžymos. Besibaigiant rungtynėms „Kauno SRC – 2“ ekipa dar šiek tiek sugebėjo sumažinti savo atsilikimą, tačiau turėjo pripažinti – varžovai šiandien buvo geresni. Rungtynės baigėsi rezultatu – 69:53.

„Ryterna Group“: Mindaugas Andriušaitis 12 tšk. (10 atk. kam.), Darius Karosas 11 tšk. (12 rez. perd., 6 prarast. kam.), Darius Stanaitis 11 tšk. (5 prarast. kam.), Antanas Silvestravičius 8 tšk. (16 atk. kam.).

„Kauno SRC -2“: Lukas Matulaitis 22 tšk. (6 išprov. praž., 6 atk. kam.), Rūtenis Žiupsnys 12 tšk.

Po rungtynių pakalbintas „Ryternos Group“ komandos kapitonas Justas Mozerskis sakė:

Varžybos šiaip „ne kažkokios“, nelabai jau buvo geros, tačiau matome, jog varžovai nesusirinko visi, nebuvo pilnos sudėties, pasisekė, jog pradėjo naudoti zoninę gynybą, gerai „išsipasavom“ ir įmetėm taškus. Labai džiaugiames pirmąją pergalę ir norime perduoti linkėjimus mūsų treneriui Viliui (red. past. Viliui Marcinkevičiui) tapus tėvu!

Visas KKL kolektyvas prisideda prie linkėjimų „Ryternos Group“ komandos žaidžiančiajam treneriui Viliui Marcinkevičiui ir sveikina tapus tėvu!

„Ryterna group“ iškovojo 5 pergalę iš eilės (2015 gruodžio 22 d., antradienis, 23:51 val.)„OnRoll“ netikėtai lengvai susitvarkė su „Ryterna Group“ krepšininkais (2016 sausio 24 d., sekmadienis, 18:10 val.)BC „BOOM“ sutriuškino „Ryterna Group“ ekipą (2015 lapkričio 04 d., trečiadienis, 07:43 val.)Net 38 kartus suklydusi Kauno „SRC-2“ vis tiek iškovojo pergalę prieš „BK Centre“ (2015 spalio 27 d., antradienis, 22:46 val.)„Šilainiai“ susitvarkė su „Ryternos“ pasipriešinimu (2016 kovo 01 d., antradienis, 23:31 val.)„Akademija“ nesunkiai susitvarkė su „Ryterna group“ ekipa (2015 spalio 20 d., antradienis, 22:42 val.)Tik po atkaklios kovos „Ryterna Group“ nugalėjo „OnRoll“ (2015 gruodžio 08 d., antradienis, 22:30 val.)„Ryterna Group“ nesunkiai susitvarkė su „Lapių“ ekipa (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 23:52 val.)„Ryterna Gruop“ vos neprisižaidė prieš „Lapių“ ekipą (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Resmila & SmeliavimoDarbai.lt“ ekipa atidavė pergalę „Ryterna Group“ komandai. (2016 vasario 11 d., ketvirtadienis, 23:50 val.)