VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs NO MAGIC EUROPE (89:39)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2012 sausio 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Aukuro (Pilėnų) vidurinė mokykla, Ašigalio g. 23, Kaunas LT-49151

Vėjų linija & Garliavos duona tiesiog nubloškė No magic europe

2012 sausio 16 d., Pirmadienis, 23:48 val., peržiūros: 2191

Sausio 16 dieną, Pirmadienį, įmonių "Sporto Fėja" lygoje susitiko Vėjų Linija & Garliavos duona (šeimininkai) ir No Magic Europe (svečiai). Rungtynes visiškai be intrigos, labai lengvai laimėjo šeimininkai rezultatu 89:39 (22:11, 23:15, 25:2, 19:11).

Pirmasis kėlinys prasidėjo Duonininkų spurtu 11:2. Po minutės pertraukėlės, jie dar pratęsė geresnį žaidimą ir dar padidino persvarą – 20:6. Iki ketvirčio pabaigos Europe komanda sumažino skirtumą iki 11, 22:11.

Antrąjį kėlinį 11:7 pradėjo Garliaviečiai. Abi komandos apsikeitė po keturis taškus, vėliau dar po du ir rezultatas jau – 39:25. Kėlinį 6:1 užbaigė šeimininkai ir po dviejų kėlinių rezultatu 45:26.

Trečiąjį kėlinį 17:0 pradėjo Vėjų Linija ir rezultatas 62:26. Į tai pirmuoju ir vieninteliu dvitaškiu šiame kėlinyje atsakė Europe ekipa, tačiau skirtumas net 34 taškai. Kėlinį 8:0 užbaigė šeimininkai ir po trijų ketvirčių – 70:28.

Ketvirtasis kėlinys buvo labiau nei aiškus. Tačiau jį vistiek įtikinamai laimėjo Vėjų Linija ir rungtynės baigėsi rezultatu 89:39.

Po rungtynių nugalėtojų atstoas sakė – nėra ką labai komentuot, tiesiog varžovas buvo kur kas sipnesnis, tas matosi ir rezultate.

Geriausiai nugalėtojų gretose pasirodė – Vytautas Vaškevičius (22, 44 naud. bal., 19 atk. kam.), Laurynas Varnas (14, 8 rez. perd.), Andrius Raila (12, 11 atk. kam.), Martynas Varnas (10) taškų.

Pralaimėjusių – Laimonas Kaselis (11), Gediminas Kvietkauskas (10), Marius Montvydas (9) taškai.

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" užtikrintai įveikė "No Magic Europe" (2012 vasario 06 d., pirmadienis, 22:46 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" nusileido "Elektromontuotojui" (2011 lapkričio 15 d., antradienis, 00:14 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" antroje rungtynių pusėje palaužė "Dobilą" (2011 lapkričio 28 d., pirmadienis, 23:45 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" įsirašė lengvą pergalę į savo sąskaitą" (2011 gruodžio 13 d., antradienis, 00:08 val.)"Vėjų Linija & Garliavos Duona" jau pirmosiose aštuntfinalio rungtynėse eliminavo "Ryterną" (2012 kovo 19 d., pirmadienis, 22:16 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" žengė pirmą žingsnį link pusfinalio (2012 kovo 25 d., sekmadienis, 22:03 val.)Užtikrinta "Vėjų linijos & Garliavos duonos" pergalė (2012 vasario 20 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Vėjų linija & Garliavos duona" išbarstė turėtą pranašumą, bet išsaugojo pergalę (2012 vasario 27 d., pirmadienis, 22:23 val.)"Lietuvos dujos" nepasigailėjo " No magic Europe" (2011 gruodžio 06 d., antradienis, 01:11 val.)"Statybų Vizija & LSMU VA" negailestingai nubaudė "No Magic Europe" (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 23:30 val.)