ENERGIJOS SISTEMŲ SERVISAS vs SENOJI VERSMĖ - GEOLOGAS.LT (41:90)Pavasario "Sportturas" taurė 2013 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2013 gegužės 20 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Energijos Sistemų Servisas neturėjo jokių šansų pavasario taurės pusfinalyje

2013 gegužės 20 d., Pirmadienis, 23:59 val., peržiūros: 2699

2013-05-20 dieną, Pavasario Sport turas taurės pusfinalyje, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje susitiko Energijos Sistemų Servisas (šeimininkai) ir Elektrėnų Senoji Versmė – Geologas.lt (svečiai). Pirmasis kėlinys vyko labai nerezultatyviai, tačiau jame vistiek svečiai susikrovė aštuonių taškų pranašumą – 9:17. Antrajį kėlinį Elektrėnų komanda laimėjo net 4:23 ir po dviejų kėlinių pirmavo daugiau nei įtikinamai – 13:40. Trečiasis kėlinys šeimininkams buvo kiek rezultatyvesnis, tačiau Senoji Versmė dar labiau padidino ir taip triuškinantį pranašumą – 26:62. Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir Elektrėnų Senoji Versmė laimėjo labiau nei įtikinamai, bei pateko į finalą, galutinis rungtynių rezultatas – 41:90 (9:17, 4:23, 13:22, 15:28).

Laukite tęsinio...

Po rungtynių pralaimėjusių komandos žaidžiantysis treneris sakė – Šiandien labai trūko Karolio Meiliūno. Jis, jei galima taip pasakyti, yra daugiau nei pusė komandos, o be jo šiandien žaidimas atrodė toks blankus ir statiškas, kaip niekada. Varžovai žaidė puikiai, sveikinimai jiems ir sėkmės finale.

Nugalėtojų komandos atstovas Justas Kučinskas sakė – Na šiandien akivaizdžiai susitiko skirtingo meistriškumo komandos ir nugalėjo geresnė. Gaila, kad čia tik mažoji taurė ir vienas pralaimėjimas po pratęsimo Sporto Fėjai užkirto kelią kovoti didžiojoje taurėje, galbūt ir ten būtume finale.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė – Marius Kaminskas (25, 29 naud. bal.), Karolis Jovaiša (18, 23 naud. bal., 6 išpr. pr.), Darius Bočkovas (13, 22 naud. bal., 14 rez. perd.), Andrius Gumbrevičius (13, 21 naud. bal.), Ruslan Kazarev (10) taškų.

Pralaimėjusių gretose geriausiai pasirodė – Artūras Andriukaitis (17, 20 naud. bal., 6 išpr. pr.), Ernestas Kaminskas (6), Aurimas Tamošiūnas (6, 8 naud. bal.) taškai.

Paskutiniai komentarai (3 iš 6)

TomTJ2013 gegužės 21 d., 11:34 val.

Viskas gerai jei 20*0 komanda laimi varzybas automatiskai visiems zaidejams laimejusios komandai iskaitomos suzaistos varzybos, pralaimejusio nei vienam. Si praktika naudojama jau eile metu. Tiesiog geriausias vaistas nuo tokiu atveju rinktis i varzybas ir kad nebutu 20*0, sekmes.

sportas2013 gegužės 21 d., 11:05 val.

Anonime, o jei pogrupyje visas rungtynes komanda laimi 20:0 tai toliau komanda dalyvauti nebegali, nes nei vienas zaidejas nesuzaide nei vienu rungtyniu?

Linas2013 gegužės 21 d., 10:33 val.

o kaip gali iš jo atimti tas rungtynes, į kurias jis galėjo (net ir tik teoriškai) atvykti?

''Energijos sistemų servisas'' žengė į pusfinalį (2013 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 01:14 val.)Ketvirtame kėlinyje "Energijos sistemų servisas" palaužė "Green Death" (2013 balandžio 15 d., pirmadienis, 23:48 val.)"Senoji Versmė - Geologas.lt" tapo "Pavasario" mažosios taurės čempionais (2013 gegužės 22 d., trečiadienis, 23:24 val.)BC "Straight" po atkaklios kovos pasidabino pavasario "Sportturas" Mažosios taurės bronza (2013 gegužės 22 d., trečiadienis, 21:41 val.)"Compensa" aštuntfinalio mače nusileido "Energijos Sistemų Servisui" (2013 gegužės 13 d., pirmadienis, 23:57 val.)JKK "Fortūna" rungtynių pabaigoje palaužė "Energijos sistemų servisą" (2013 balandžio 08 d., pirmadienis, 22:55 val.)Visas rungtynes pirmavusi "Senoji versmė - Geologas.lt" šventė pergalę (2013 gegužės 15 d., trečiadienis, 21:47 val.)Econsul neprilygo Senoji Versmė - Geologas.lt komandai (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 22:03 val.)"ESS" užtikrintai nugalėjo "Medvėgalio" ekipą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:52 val.)Tik po pratęsimo BC "Sporto fėja" sunkioje kovoje nugalėjo "Senąją versmę - Geologas.lt" (2013 balandžio 23 d., antradienis, 23:20 val.)