Dumblas vs Krepsininkas.net (68:84)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 09 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Beveik visas rungtynes pirmavus „Krepšininkas.NET“ komanda šventė pergalę prieš „Dumblas“ ekipą

2014 vasario 09 d., Sekmadienis, 19:04 val., peržiūros: 1077

Vasario 9 dieną Kauno Energijos sporto salėje įvyko C lygos reguliariosios N pogrupio rungtynės tarp "Dumblas" (šeimininkai) ir „Krepšininkas.NET“ (svečiai).Pirmame kėlinyje pranašesni buvo svečiai kurie pirmavo 24:17. Antrame kėlinyje „Krepšininkas.NET“ komanda pasivijo varžovus ir po pirmosios rungtynių pusės atsiliko tik vienu tašku 39:38. Trečiajame kėlinyje svečiai neleido šeimininkams išsiveržti į priekį, o gera atkarpa kėlinio antroje pusėje leido pirmauti 59:52 Paskutiniame rungtynių ketvirtyje "Dumblas" komanda nesugebėjo pasivyti ir aplenkti varžovų. „Krepšininkas.NET“ šventė pergalę rezultatu 84:68.

Geriau primąjį rungtynių kėlinį pradėjo "Dumblas" krepšininkai, kurie pirmavo 7:0, tačiau tada svečiai atsakė laimėta atkarpa 8:0 ir jau pirmavo 8:7. Tada dar vieną gerą atkarpą sužaidę „Krepšininkas.NET“ krepšininkai išsiveržė į priekį beveik dviženklė persvara (18:10). Per liksuią kėlinio dalį svečiams pavyko išlaikyti panašią persvarą ir po kėlinio pirmavo rezultatu 24:17.

Antrojo kėlinio pradžioje atotrūkis tarp komandų beveik nesikeitė (29:21). Maždaug kėlinio viduryje svečių laimėta atkarpa 10:6 leido išsiveržti į priekį jau dviženkle persvara (39:27), tačiau tada šeimininkai atsakė "sausai" laimėta atkarpa 11:0 ir baigiantis kėliniui atsilikinėjo minimalia persvara 39:38

Trečiojo kėlinio pradžioje šeimininkų krepšininkai buvo išsiveržę į priekį dėka taiklaus D. Baltrušio tritaškio metimo, tačiau tada „Krepšininkas.NET“ ekipa spurtavo 12:2 ir pirmavo 51:43. Nieko nelaukdami šeimininkų krepšininkai atsakė savo atkarpa 7:2 ir skirtumas tarp komandų buvo tik 3 taškai (53:50). Iki kėlinio pabaigos svečiai sugebėjo šiek tiek atitrūkti ir po trečiojo kėlinio rezultatu 59:52 pirmavo „Krepšininkas.NET“.

Ketvirtajame kėlinuke šeimininkai sugebėjo išlyginti rezultatą laimėję atkarpą 7:0 (59:59). Tada svečiai laimėjo puikią atkarpą 14:2 ir pirmavo 73:61.Per likusį kelinio laiką rungtynių baigties "Dumblas" krepšininkai nesugebėjo ir „Krepšininkas.NET“ ekipa šventė pergalė rezultatu 84:68.

Po rungtynių nugalėtojų treneris sakė: "Daug klaidų darėmė tiek mes tiek varžovai. Mūsų suoliukas, galbūt buvo ilgesnis, geriau individualiai sužaidė mūsų ekipos krepšininkai. Šiandien nedemonstravome komandinio žaidimo, bet tiesiog svarbiausiais rungtynių momentais geriau sužaidę mūsų krepšininkai leido susikrauti persvarą, kurią sugebėjome išlaikyti iki rungtynių pabaigos"

"Dumblas" ekipos treneris sakė: "Pralaimėjimą lėmė mūsų labai prastas pataikymas, prasta gynyba"

Dumblas: Lukas Steikūnas – 27 tšk. (19 atk. kam., 11 išpr. praž.), Deimantas Baltrušis – 15 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Pukelevičius – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

Krepsininkas.net: Dovydas Baranauskas – 29 tšk., Osvaldas Sarpalius – 21 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Andrius Urmulevičius – 16 tšk., Lukas Šukutis – 14 tšk. (10 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Malovani2014 vasario 09 d., 20:47 val.
Ateitim gyvenu ;D. Atsiprašau už klaidą. Statistas.
Anonimas2014 vasario 09 d., 19:16 val.
Ateities varžybos buvo sužaistos, vasario 14
Rezultatyviose rungtynėse Birštono „Olimpas“ nugalėjo „Krepsininkas.net“ ekipą (2014 sausio 18 d., šeštadienis, 20:51 val.)Lyderiai atnešė pergalę „Krepšininkas.net“ ekipai (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 13:42 val.)„Krepsininkas.net“ atsirevanšavo „J. Dobkevičiaus mokykla“ ekipai (2014 vasario 01 d., šeštadienis, 21:59 val.) „Krepšininkas.net“ nusileido ryžtingai žaidusios „J.Dobkevičiaus mokyklos“ ekipai (2014 sausio 04 d., šeštadienis, 22:30 val.)„Krepsininkas.net“ prikėlė intrigą, tačiau pergale džiaugėsi SK „Mattas“ (2014 vasario 20 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)BC „Gazuotas Pienas“ krito kovoje prieš „Dumblą“ (2013 spalio 29 d., antradienis, 00:05 val.)„Garliava“ nepajėgė pasipriešinti „Dumblui“ (2013 lapkričio 10 d., sekmadienis, 12:18 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „FORTO AMICUS – Diktum“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 22:39 val.),,Akademija“ nušlavė ,,Krepšininkas.net“ ekipą. (2014 kovo 11 d., antradienis, 00:51 val.)Negausiai susirinkusių komandų dvikovą laimėjo „Dumblas“ (2014 sausio 19 d., sekmadienis, 17:32 val.)