VĖJAS vs KMAIK & BREVITRA (47:58)C lyga, "Top sport" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2012 balandžio 17 d., Antradienis, 20:10 val. @ Prienų "Ąžuolo" pagrindinė mokykla, Kęstučio g. 45, Prienai, LT-59129

„KMAIK & Brevitra“ žengė į C lygos "Iššūkio" taurės pusfinalį

2012 balandžio 17 d., Antradienis, 22:42 val., peržiūros: 2548

Antradienį (04.17), Prienų Ąžuolo pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "C" lygos "Top Sport" pirmenybių „Iššūkio“ taurės ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko „Vėjas“ (šeimininkai) ir „KMAIK & Brevitra“ (svečiai). Tai buvo antrosios šių komandų tarpusavio rungtynės, pirmąsias laimėjo „KMAIK & Brevitra“, kurie ir šiandien pasirodė stipresni, iškovojo pergalę ir žengė į pusfinalį . Rungtynių rezultatas – 47:58 (11:16, 15:13, 10:13, 11:16).

Pirmą ketvirtį geriau pradėjo svečiai, kurie kėlinio pradžią laimėjo 2:9. Daugiausiai prie gero svečių komandos žaidimo rungtynių pradžioje prisidėjo E.Gurklys pelnęs 5 taškus. Tačiau iškart po šio spurto sekė taiklus šeimininkų komandos snaiperio Artiomo Marchockio tolimas šūvis, taip pat dvitaškį pridėjo E.Viržaitis ir komandas skyrė jau tik du taškai. Bet kėlinį sėkmingiau užbaigę svečiai sugebėjo padidinti savo persvarą iki 5 taškų. Rezultatas po kėlinio – 11:16.

Antrą ketvirtį vėl geriau pradėjo svečiai, jie pelnė 6 taškus be atsako ir padidino savo persvarą iki 11 taškų. Bet tada vėl sekė geresnė šeimininkų komandos atkarpa, 8 taškus iš eilės pelnė Artiomas Marchockis, o po A. Liuizos dvitaškio skirtumas vėl sumažėjo iki 3 taškų. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis, taigi skirtumas išliko nepakitęs. Rezultatas po antrojo kėlinuko – 26:29.

Trečią ketvirtį tritaškiu metimu pradėjęs Ž.Mikušauskas išlygino rezultatą. Bet tada prabilo E.Pečiulis, jis pelnė 4 taškus iš eilės ir sugražino keturių taškų persvarą savo komandai. O dar po kelių minučių sekė svečių komandos spurtas 0:9, kuris vėl leido jiems įgyti dviženklį pranašumą. Tačiau kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė šeimininkai ir sumažino atsilikimą iki 6 taškų. Rezultatas po ketvirčio – 36:42.

Lemiamą ketvirtį geriau pradėjo šeimininkai. Po E. Viržaičio dvitaškio komandas skyrė jau tik 4 taškai. Bet tada šeimininkai tarsi įkrito į duobę, jų puolimas sustojo, o gynyboje nesisekė stabdyti savo varžovų. Svečiai tuo pasinaudojo ir sužaidė atkarpą 3:14, kuri leido jiems įgyti saugų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo E.Pečiulis pelnęs 8 taškus. Kėlinio pabaigoje šeimininkam pavyko šiek tiek apmažinti skirtumą, tačiau iki pergalės dar buvo toli. Taigi rezultatas po keturių kėlinių – 47:58.

Po rungtynių „Vėjo“ komandos treneris, Aurimas Liuiza sakė: "Gaila, kad sezonas baigėsi. Bet stengėmės ir kovojom. Sezoną vertinu neblogai. Žiūrint pagal komandos sudėtį, tai mes didelių tikslų nekėlė. Pirmiausia susirinkom pažaisti, pabandyt, o gavosi viskas visai neblogai. Su komanda apsitarėm ir planuojam kitais metais pasistiprinę dalyvauti vėl ir pasiekti geresnių rezultatų negu dabar“.

„KMAIK & Brevitra“ komandos treneris, Petras Vyšniauskas sakė: „Pergale esame patenkinti, ji visada turi savo skonį. Šiose rungtynėse buvom nusiteikę rimtai kovai, žinojom, kad bus sunku, kad jie yra greita, kovinga ir taikli komanda. Pusfinaliui esame pasiruošę“.

Šeimininkų komandoje išsiskyrė Artiomas Marchockis 24 tšk. ( 8 rez. perdavimai, 5 išprovokuotos pražangos), Edgaras Viržaitis 8 tšk., Aurimas Liuiza 7 tšk.

Svečius į pergalę vedė Edgaras Pečiulis 18 tšk., Gytis Kriščiūnas 13 tšk., Deividas Dragūnas 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 balandžio 18 d., 00:19 val.

MarchoCkis

"KMAIK & Brevitra" sutriuškino "Simple" ir yra per žingsnį nuo "C" lygos "Iššukio" taurės finalo (2012 gegužės 04 d., penktadienis, 15:52 val.)"KMAIK & Brevitra" šventė nesunkią pergalę išvykoje (2011 gruodžio 20 d., antradienis, 07:32 val.)"KMAIK & Brevitra" negailestingai pakrikštijo lygos debiutantus (2011 spalio 20 d., ketvirtadienis, 21:15 val.)„KMAIK & Brevitra“ be didesnio vargo įveikė „Simple“ ekipą ir pateko į finalą (2012 gegužės 15 d., antradienis, 22:38 val.)KMAIK & Brevitra nesunkiai susidorojo su Kauno Liberalais (2012 vasario 19 d., sekmadienis, 22:03 val.)"KMAIK & Brevitra" sutriuškino "Kauno liberalus" (2012 sausio 15 d., sekmadienis, 21:20 val.)"Robotukų Armija" lemtingu momentu sugebėjo atsitiesti ir po pratęsimo iškovojo "C" lygos "Iššūkio" taurės čempionų vardus (2012 gegužės 26 d., šeštadienis, 18:21 val.)"KMAIK & Brevitra" po pirmojo mačo sukaupė 19 taškų pranašumą (2012 balandžio 02 d., pirmadienis, 02:09 val.)"KMAIK & Brevitra" atsirevanšavo "Robotukų Armijai" (2012 kovo 13 d., antradienis, 23:45 val.)"KMAIK & Brevitra" iškovojo antrąją triuškinamą pergalę per dvi dienas (2012 kovo 15 d., ketvirtadienis, 00:09 val.)