LCP KK „Partizanas“ vs BK Centre ‒ 2 (53:59)C lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 19:45 val. @ Žiburio pagrindinė mokykla, Verkių g. 30, Kaunas, LT-44480

BK Centre ‒ 2 nukovė LCP KK „Partizanas“

2016 sausio 25 d., Pirmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1307

Sausio 25 dieną, pirmadienį, Kauno Žiburio gimnazijoje vyko C lygos „ALT reklama“ pirmenybės, kuriose susitiko antrojo etapo mažosios taurės O pogrupio komandos, trečioje vietoje esantys ir šeimininkų statusą turėję LCP KK „Partizanas“ (4/4) ir šeštoje vietoje esanti BK Centre – 2 komanda (3/4). Iki ilgosios pertraukos pirmavę šeimininkai antroje rungtynių dalyje pastarieji sostojo ir BK Centre – 2 per likusį laiką nukovė LCP KK „Partizanas“ ekipą. Rungtynės baigėsi rezultatu – 53:59.

Rungtynės prasidėjo taškų badu. Nei viena, nei kita ekipa nesugebėjo atrišti krepšio taikliu metimu. Pirmasis taškus pelnė svečių komandos žaidėjas K.Abramtsov, netrukus K. Čiras prasižengė ir LCP KK „Partizanas“ pirmąjį tašką nuo baudų metimo linijos realizavo D.Blužas. Įsibėgėjus kėlinukui komandos toliau sunkiai rinko taškus. Sužaidus pusę kėlinuko rezultatas – 6:6. J. Kožemiakino tritaškis ir S. Rupšio dvitaškis leido šiek tiek atitrūkti nuo BK Centre – 2. Likus žaisti tris minutes LCP KK „Partizanas“ jau pirmavo – 16:8. Kelias minutes vėl trukęs taškų badas pabaigė kėlinį D. Malinausko tritaškiu ir svečiai šiek tiek sumažino atsilikimą. Po pirmųjų dešimties minučių – 18:11.

Antrajame kėlinuke pirmasis taškus nuo baudų metimo linijos pataikė T.Gudas vėl gražindamas savo komandai devynių taškų pranašumą – 20:11. Ilgai netrukus BK Centre – 2 spurtavo 0:8 ir po taiklių D. Gostve baudos metimų svečių deficitas buvo minimalus – 20:19. Pajutę, kad varžovai lipa pastariesiems ant kulnų, patys iniciavo spurtą – 10:0 ir vėl susigražino saugią persvarą. Per likusį kėlinuko laiką komandos apsikeitė porą taiklių metimų bet rezultato tai iš esmės nekeitė. Po dviejų kėlinukų – 32:23.

Po ilgosios pertraukos įsisiūbavo BK Centre – 2 toliašaudė artilerija. Atkarpa 0:9 sužaidusi BK Centre – 2 ekipa vėl sugrąžino intrigą į rungtynes ir sužaidus penkias kėlinuko minutes rezultatas buvo – 35:32. Likus žaisti dvi minutes svečiams pavyko ir perlaužti rungtynių eigą bei išsiveržti į priekį trim taškais. Kėlinuko pabaigoje P. Puštelnikas realizavo vieną bauda ir sumažino atsilikimą iki dviejų. Prieš paskutinias dešimt minučių rezultatas – 42:44.

Paskutinis kėlinukas prasidėjo S. Rupšio dvitaškiu ir rungtynėse vėl tvyravo lygybė – 44:44. Devynis staigius taškus be atsako pelnę svečiai vėl galėjo šiek tiek lengviau atsikvėpti – 44:53. Likus žaisti porą minučių šeimininkai buvo priartėję iki penkių taškų – 50:55. Tačiau tai buvo viskas ką galėjo padaryti LCP KK „Partizanas“, kurie turėjo pripažinti užtikrinčiau sužaidusią antrąją rungtynių dalį BK Centre – 2 komandą. Rungtynės baigėsi rezultatu – 53:59

BK Centre – 2:

„pirmojoje rungtynių dalyje buksavome, tačiau antroji rungtynių dalis įrodė, kad galime kautis ir laimėti“

Naudingiausi žaidėjai:

LCP KK „Partizanas“: Tomas Gudas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 13 išpr. praž.), Justinas Kožemiakinas – 12 tšk., Simonas Rupšys – 9 tšk.

BK Centre ‒ 2: Kiril Abramtsov – 26 tšk. (8 išpr. praž.), Armandas Čiras – 11 tšk., Nikita Malahov – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„BK Centre ‒ 2“ nesunkiai įveikė „LCP KK „Partizanas“ (S)“ ekipą (2015 lapkričio 28 d., šeštadienis, 17:54 val.)Birštono SC ‒ „Olimpas“ nesunkiai įveikė LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 14 d., šeštadienis, 00:51 val.)„Lejuotransa“ turėjo vargo su LCP KK „Partizanu“ (2015 lapkričio 20 d., penktadienis, 23:30 val.)„Elektrėnų“ penketukas nugalėjo LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 01 d., pirmadienis, 23:11 val.)Šilainiai iškovojo pergalę prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2015 lapkričio 06 d., penktadienis, 00:09 val.)Kovingai nusiteikęs LCP KK „Partizanas“ palaužė „Green Death“ ekipą (2015 gruodžio 14 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Green Death“ nesunkiai atsirevanšavo prieš LCP KK „Partizanas“ ekipą (2016 vasario 15 d., pirmadienis, 22:39 val.)BK „Centre ‒ 2“ iškovojo pirmąją pergalę, įveikdami „Nebajeris“ komandos penketuką (2015 lapkričio 21 d., šeštadienis, 15:01 val.)„BK Centre ‒ 2“ ketvirtame kėlinyje turėjo pripažinti „KMAIK“ pranašumą (2016 vasario 20 d., šeštadienis, 16:34 val.)„KMAIK“ didesnio pasipriešinimo iš LPC KK „Partizanas“ ekipos nesulaukė. (2016 vasario 08 d., pirmadienis, 21:13 val.)