Chemcentras vs Rapala (43:66)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Rapala“ sutriuškino „Chemcentras“ ekipą

2016 sausio 24 d., Sekmadienis, 20:24 val., peržiūros: 993

Sekmadienį V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių rungtynės, kuriose jėgas surėmė „Chemcentras“ (šeimininkai) ir „Rapala“ (svečiai). Nuo pat pirmų minučių tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau kaip iš natų „Rapala“ sužaidė ketvirtą kėlinuką ir iškovojo pirmą pergalę antrame etape, rezultatu – 43:66.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Abi komandos demonstravo kietą gynybą, kur sunkiai leido pelnyti taškus ( 6:6). Kiekvienas taškas buvo aukso vertės ir pirmieji nuo varžovų atitrūko „Rapala“ ( 7:11). Toliau abi ekipos kovėsi dėl kiekvieno kvadratinio centimetro aikštelės ir svečiai išsaugojo keturių taškų pranašumą – 9:13.

Antrą ketvirtį „Rapala“ pradėjo tolimais metimais , kur per keletą minučių susikrovė dviženklį pranašumą ( 11:21). Po minutės pertraukėlės „Chemcentrui“ pavyko atsigauti ir sušvelnino skirtumą iki 7 taškų (16:23). Likus žaisti apie dvi minutes „Rapala“ užpuolė keletą greitų atakų ir vėl atotrūkis padidėjo iki dviženklio. Paskutinėmis sekundėmis abi ekipos dar spėjo apsikeisti tolimais metimais – 19:30.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus „Rapalos“ puolimas ir gynyba pradėjo buksuoti, o tuo pasinaudoję šeimininkai atako po atakos pradėjo mažinti skirtumą ( 29:33). Po minutės pertraukėlės svečiai toliau neatrado savojo žaidimo, o „Chemcentras“ persvėrė rezultatą į savas rankas ( 34:33). Kėlinuko pabaigoje abi ekipos apsikeisdavo sėkmingomis atakomis ir „Rapala“ išsaugojo minimalų pranašumą – 38:39.

Ketvirtam ketvirčiui prasidėjus svečiai sugebėjo padidini pranašumą iki 5 taškų, tačiau greitai sulaukė atsako iš varžovų ( 41:43). „Rapala“ pademonstravo kovingumą ir didesnį norą laimėti, kur surengė spurtą net 12:0 ( 41:55). „Chemcentras“ toliau nesugebėjo atsigauti po nokdauno, varžovai smaginosi puolime, kur smeigė tris tritaškius metimus paeiliui ir pranašumas išaugo iki 23 taškų. „Rapal“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 43:66.

Po laimėtų rungtynių „Rapalos“ žaidžiantysis treneris, G.Mickevičius, teigė:“ Vyko šiandien banguotas žaidimas, tačiau pasakėm, kad reikia parodyti kaip seniau žaidėme, kaip pradžioje sezono. Gal jau atsibodo šiek tiek būti „lūzeriais“ , pralaimėti dažnai. Visi susirinko šiandien. Sunku po savaitgalio, bet įdirbom kažkaip tas rungtynes.“

Chemcentras: Lukas Šaulevičius – 12 tšk., Saulius Kepežinskas – 9 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Audrius Gagiškis – 8 tšk.

Rapala: Mindaugas Pažėra – 18 tšk. (14 atk. kam., 6 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Andrius Jorudas – 14 tšk. (14 atk. kam.), Laurynas Kalėda – 14 tšk. (5 rezult. perd.)

„Rapala“ įveikė „DNC Eoltas & ISL Santermita“ ekipą (2015 lapkričio 02 d., pirmadienis, 23:19 val.) „Rapala“ nesunkiai susitvarkė su „Dentis team“ ekipa (2015 spalio 22 d., ketvirtadienis, 22:52 val.)„Callcredit“ įveikė „Chemcentrą“ (2015 lapkričio 13 d., penktadienis, 10:31 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 sausio 17 d., sekmadienis, 23:33 val.)„Kauno tiltai“ antroje rungtynių pusėje palaužė „Chemcentras“ ekipą (2016 sausio 13 d., trečiadienis, 00:26 val.)„Ryterna“ ir antrą kartą užtikrintai įveikė „Chemcentrą“ (2016 kovo 02 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Restauratoriai & Hausa“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Chemcentrą“ (2015 gruodžio 01 d., antradienis, 22:57 val.)„Ryterna“ pateisino favorito vardą ir nugalėjo „Chemcentrą“ (2016 vasario 24 d., trečiadienis, 20:41 val.)Antroje rungtynių pusėje „Chemcentras“ įveikė „Enerstenos“ ekipą (2015 lapkričio 08 d., sekmadienis, 19:00 val.)„Chemcentras“ lengvai įveikė „Lemorą“ (2016 sausio 10 d., sekmadienis, 20:38 val.)