DUMBLAS vs KAUNO SRC (68:82)AUKSO LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ LŽŪU sporto salė, Studentų g. 11, Akademija LT-53361

„Kauno SRC“ svečiuose palaužė „Dumblą“

2008 lapkričio 10 d., Pirmadienis, 00:46 val., peržiūros: 4382

Šiandien (11.09) LŽŪU sporto salėje įvyko „Aukso“ lygos rungtynės tarp „Dumblo“ (šeimininkai) ir Kauno SRC (svečiai). Rungtynių pirmoje pusėje dominavę „Kauno SRC“, trečiąjame rungtynių kėlinyje iššvaistė savo sukauptą pranašumą, tačiau geriau sužaidė paskutinį ketvirtį iškovojo pergalę rezultatu 68-82.

Rungtynės prasidėjo tolimu R.Dabužinsko tritaškiu metimu, po kurio „Kauno SRC“ įsiveržė į priekį 0-3. Kėlinio viduryje svečiams pavyko nutolti net 13 taškų skirtumu. Po susidurimo su priešininku „Dumblo“ komandos žaidėjas L.Steikūnas trumpam iškrito iš rikiuotės ir nušlubavo link atsarginių žaidėjų suolelio. Kėlinys baigėsi rezultatu 13-28.

Antrąjame rungtynių kėlinyje vis dažniau ėmė pataikyti šeimininkų komandos žaidėjai, kurie daugiausiai taškus rinko nuo baudų metimo linijos. Jie tai darė sėkmingai ir sugebėjo sumažinti skurtumą iki 6 taškų. Kėlinys baigėsi rezultatu 42-48, priekyje vis dar buvo „Kauno SRC“ komandda.

Po pertraukos „Dumblas“ pradėjo labai aktyvų puolimą, kuris pasiteisino ir aikštelės šeimininkai priartėjo iki varžovų 52-53. Likus žaisti dvi minutes iki trečiojo kėlinio pabaigos rezultatas tapo lygus, tačiau paskutiniąją kėlinio atkarpą sėkmingiau sužaidė svečiai. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 55-60.

Paskutiniame ketvirtyje „Kauno SRC“ pradėjo labai kibiai gyntis nuo priešininkų atakų ir dažnai perimdavo kamuolius. Svečiai ir vėl pasiekė dviženklį skirtumą 65-55, tačiau „Dumblo“ žaidėjas L.Steikūnas, atsigavęs po mažos traumos pirmąjame kėlinyje, ėmėsi inciatyvos ir po jo kelių taiklių metimų skirtumas sumažėjo iki 4 taškų. Tačiau po sėkmingų V. Undraičio ir R. Dabužinsko metimų rungtynių gale tapo aišku, kad šiandien stipresni svečiai. Rungtynės baigėsi „Kauno SRC“ pergale rezultatu 68-82.

Po rungtynių nugalėtojų komandos treneris A. Žadeikis džiaugėsi pergale. Savo komandos žaidimą jis vertino gerai: „Gerai sužaista pirma rungtynių pusė, trečias kėlinys blogai, o ketvirtas gerai“, teigė treneris. Taip pat A. Žadeikis pagarbiai atsiliepė ir apie savo priešininkus: „Priešininkas stiprus, o su tokiais priešininkais ir žaisti įdomiau“.

„Hidraulinės sistemos“ iškovojo pergalę prieš „Dumblą“ (2008 lapkričio 15 d., šeštadienis, 18:38 val.)"Kauno SRC" iškovojo nesunkią pergalę (2008 lapkričio 05 d., trečiadienis, 20:32 val.)"Kauno SRC" nesunkiai įveikė dar vieną varžovą (2008 gruodžio 11 d., ketvirtadienis, 22:47 val.)"Kauno SRC" patyrė skaudų pirmąjį pralaimėjimą (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 18:00 val.)"Dumblas" rungtynių pabaigoje palaužė "Robotukų Armiją" (2008 lapkričio 06 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)Triuškinanti "Kauno SRC" pergalė (2009 vasario 04 d., trečiadienis, 20:53 val.)"Kauno SRC" su kaupu atsirevanšavo "BC Spurtas" komandai (2009 kovo 11 d., trečiadienis, 21:07 val.)"Kentus" ir antrą kartą palaužė "Kauno SRC" (2009 vasario 21 d., šeštadienis, 19:57 val.)"Kauno SRC" pirmąjį turą baigė pergale (2008 gruodžio 30 d., antradienis, 23:49 val.)"Kauno SRC" sezoną pradėjo įspūdinga pergale (2008 spalio 28 d., antradienis, 23:46 val.)