BPG & BANGA vs ŠLIENAVOS NANAS (74:70)C lyga » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2011 sausio 08 d., Šeštadienis, 15:15 val. @ J.Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V.Čepinskio g. 7, Kaunas LT-46257

Po itin aršios kovos pergale džiaugėsi "BPG & Banga" ekipa

2011 sausio 08 d., Šeštadienis, 18:03 val., peržiūros: 5969

Šeštadinį, sausio 8 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "C" lygos "Baltik Sport" pirmenybių rungtynės tarp "BPG & Banga" ir "Šlienavos Nanas" ekipų. Pirmaąjį kėlinuką beveik lygiai sužaidusios ekipos nesitikėjo, jog po antrojo kėlinuko šeimininkai jau turės 16 taškų pranašumą. Nors skirtumas ir buvo nemažas, svečiai nesiruošė sudėti ginklų ir laimėjo trečiąjį ketvirtį dešimties taškų skirtumu, sumažindami deficitą iki 6 taškų. Ketvirtąjame kėlinuke užvirė nuožmi kova, kurią, paaukoję labai daug jėgų, laimėjo šeimininkų ekipa "BPG & Banga". 74:70 (19:17, 24:10, 11:21, 20:22).

Rungtynėms optimistiškai savo komandos narius nuteikė svečių ekipos narys M.Karpavičius, pataikydamas tolimą metimą (0:3), į kurį vėliau buvo atsakyta M.Skerbelio dvitaškiu metimu (2:3). V.Valeninas įmetęs du taškus padidino svečių pranašumą iki trijų taškų (2:5). Po vieno iš dviejų taiklaus M.Kerbelio baudos metimo sekė "Šlienavos Nanas" ekipos spurtas, kurį pats vienas surengė R.Gužys, pelnydamas 6 taškus iš eilės, be varžovų atsako, ir padidindamas persvarą iki 9 taškų (3:11). Tačiau šeimininkų ekipa nesiruošė snausti ir spurtavo rezultatu 12:1, bei persvėrė rezultatą savo naudai, įgydami trijų taškų pranašumą (15:12). Kėlinuko pabaigą abi komandos sužaidė beveik vienodai ir rezultatas po pirmojo kėlinio – 19:17.

Antrasis ketvirtis prasidėjo dviem R.Gužio taškais, į kuriuos buvo atsakyta spurtu 8:0, prie šio spurto daugiausiai prisidėjo M.Daraškevičius (27:19). Komandoms apsikeitus baudos metimais, vėl sekė šeimininkų ekipos spurtas 12:0, leidęs dar labiau atitrūkti ir įgyti jau 20 taškų pranašumą. Po šio spurto "BPG & Banga" tesugebėjo pelnyti du taškus, nors iki kėlinio galo dar buvo likę nemažai laiko, tuo tarpu svečiai spėjo pelnyti dar 7 taškus, ir sušvelninti deficitą iki 16 taškų. Prieš ilgąją pertrauką geresnės nuotaikos buvo šeimininkai. 43:27.

Po ilgosios pertraukos, trečiojo ketvirčio pradžioje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, vėliau M.Skerbelis pataikė vieną iš dviejų baudos metimą, D.Kvitka pridėjo dar du taškus ir pranašumas vėl išaugo iki 19 taškų. Šeimininkų komandos nariai jau buvo patikėję lengva pergale, tačiau "Šlienavos Nanas" ekipai reikia pavydėti kovingumo. Jie nesiruošė lengvai pasiduoti ir tarsi įgavę antrąjį kvėpavimą spurtavo rezultatu 12:0, bei sumažino deficitą iki 6 taškų (52:46). Po dviejų taiklių šeimininkų ekipos baudos metimų sekė dar vienas svečių komandos atstovo V.Valentino dvitaškis. Rezultatas po trijų kėlinių – 54:48.

Lemiamoje rungtynių dalyje užvirė arši kova dėl pergalės, ją, 5 taškais iš eilės pradėjo "Šlienavos Nanas" ekipos narys R.Gužys, sumažindamas deficitą iki minimumo (54:53). "BPG & Banga" ekipa, realizavusi 3 iš keturių baudos metimų, šiektiek atitrūko (57:53), tačiau šlienaviečiai buvo žymiai labiau "užsivedę" ir vėl , po komandos kapitono ir trenerio M.Karpavičiaus dvitaškio, sumažino deficitą iki dviejų taškų (57:55). Šeimininkams vėl pavyko truputį atitolti (69:66), tačiau lemiamomis rungtynių akimirkomis, tas pats M.Karpavičius išlygino rezultatą gražiu tolimu šūviu (69:69). Vėliau abi komandos realizavo tik po vieną baudos metimą ir jau atrodė, kad bus pratęsimas, tačiau grubias svečių ekipos klaidas lemiamomis rungtynių akimirkomis, šeimininkai pavertė lengvais taškais ir išplėšė pergalę rezultatu 74:70.

"BPG & Banga": M.Daraškevičius 22 (5 išprov.praž.), G.Pečkaitis 15, T.Buzas 14, D.Kvitka 12 taškų.

"Škienavos Nanas": M.Karpavičius 24 (7 išprov.raž), V.Valentinas 19 (10 išprov.praž.), R.Gužys 16 taškų.

Po runtynių, "Šlienavos Nanas" ekipos treneris M.Karpavičius sakė: " Atleidom labai pradžią, buvom nepasiruošę, visi po švenčių, nesitreniravom, tik dabar susirinkom į varžybas. Paleidom priekį vadžias, tik vėliau truputį pakrito. Lemiamom akimirkom su nervais nelabai susitvarkėm, paskutinė ataka buvo chaosas, tai ir pralaimėjom. Namuose tikimės geresnių varžybų".

Nugalėtojų treneris nebuvo patenkintas teisėjų darbu : "Rungtynių antra pusė labiau priminė muštynes, negu normalias varžybas, taip teisėjavo, ką padarysi. Žinoma ir mum ir jiem , gale jau tarpusavy keikėm teisėjus, vos netraumą gauna tiek jie, tiek mes ir viskas tuo pasakyta. Kad laimėjom tai čia tik šeip, kad laimėjom, esmė tame, kad po tokių teisėjavimų galim traumas gauti, dantis išmušti".

Po permainingos kovos pergalę pasiekė "BPG & Banga" (2010 lapkričio 13 d., šeštadienis, 17:43 val.)"C" lygos varžybose "Korys - 2" nugalėjo "BPG & Banga" komandą (2010 spalio 25 d., pirmadienis, 23:10 val.)Po ilgos ir sunkios kovos pergalę šventė "Kaunas" (2010 gruodžio 10 d., penktadienis, 22:35 val.)Penkiese žaidę "Vaišvydava" ekipos nariai sugebėjo patiesti "BPG & Banga" ekipą (2010 gruodžio 18 d., šeštadienis, 18:35 val.)"Kaunas" įveikė "BPG & Banga" ekipą (2011 kovo 05 d., šeštadienis, 16:59 val.)"Gazuotas pienas" po atkaklios kovos palaužė "Šlienavos Nano" komandą (2010 lapkričio 13 d., šeštadienis, 17:43 val.)Visas rungtynes pirmavusi "BPG & Banga" minimaliu skirtumu palaužė "Renversa" ekipą (2011 sausio 22 d., šeštadienis, 18:20 val.) Inirtingose rungtynėse "Sporto fėja & Internetas visiems" palaužė "BPG & Banga" komandą (2011 sausio 17 d., pirmadienis, 23:34 val.)Pirmoji "Šlienavos Nano" pergalė (2010 lapkričio 06 d., šeštadienis, 00:06 val.)"Šlienavos Nanas" nesunkiai įveikė "Greičio Juosta" ekipą (2010 gruodžio 19 d., sekmadienis, 19:28 val.)