IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs ESS Santermita & ĮSP DNC (54:69)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 vasario 16 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

Visas rungtynes pirmavę „ESS Santermita & ĮSP DNC“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“

2014 vasario 16 d., Sekmadienis, 18:17 val., peržiūros: 988

Vasario 16 dieną VDU "Rasos" gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ priemė svečius „ESS Santermitą & ĮSP DNC“. „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ buvo iškovoję šešias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. „ESS Santermita & ĮSP DNC“ savo sąskaitoje turėjo šešias pergales ir šešis pralaimėjimus.

Rungtynėms prasidėjus pirmus taškus pelnė svečiai (0:2). Sužaidus dvi minutes rezultatas buvo lygus (4:4), o prasidėjus penktai minutei „ESS Santermita & ĮSP DNC“ pradėjo tolti nuo varžovų. Svečiai pelnė 18 taškų be atsako ir likus minutei iki kėlinio pabaigos pirmavo rezultatu 4:22. Baigiantis ketvirčiui svečių spurtą nutraukė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (6:22).

Antro kėlinio pirmomis minutėmis komandos žaidė lygiai. Sužaidus tris minutes komandas vis dar skyrė 16 taškų (12:28). Septintą minutę E. Kaminsko tritaškis padidino svečių persvarą iki 19 taškų (17:36). Vėliau aštuonis taškus be atsako pelnė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (25:36). Baigiantis pirmai rungtynių pusei P.Valentukonis padidino svečių persvarą iki 13 taškų (25:38).

Per pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandos pelnė po du taškus (27:40). Trečią minutę spurtą pradėjo „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“, kurio metu šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako (35:40). Septintą minutę „ESS Santermita & ĮSP DNC“ padidino persvarą iki septynių taškų (35:42). Į tai taikliu tolimu metimu atsakė E.Girčys (38:42). Įpusėjus devintai minutei svečių persvara buvo padidėjusi iki 10 taškų (38:48), o kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais metimais (40:50).

Ketvirto kėlinio pradžioje V.Jucius pelnė du taškus su varžovo pražanga (43:50). „ESS Santermita & ĮSP DNC“ neleido varžovams labiau priartėti. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė devyni taškai (46:55). Prasidėjus antrai kėlinio pusei dar šešis taškus be atsako pelnė „ESS Santermita & ĮSP DNC“ (46:61). Rungtynių pabaigoje „ESS Santermita & ĮSP DNC“ žaidė užtikrintai ir padidino persvarą iki 15 taškų (54:69).

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ iškovojo septintą pergalę, „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ pralaimėjo devintą kartą.

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ treneris M.Kadakauskis:

Varžovai šiandien buvo stipresni, aukštesni, greitesni. Varžovai perėmė daug kamuolių, mes daug praradome. Pradžioje jie labai gerai tritaškius pataikė, gal tai ir nulėmė rungtynių baigtį. Gale rungtynių buvo sunku prisivyti.

Paklaustas, ar varžovų pergalę lėmė gerai sužaistas pirmas kėlinys, treneris atsakė: "Taip. Pirmas kėlinys ir antro pradžia."

„ESS Santermita & ĮSP DNC“ žaidėjas D.Budginas:

Pradžioje atėjome susikaupę. Viskas gavosi, gerai gynėmės, puolėme. Vėliau atsipalaidavome, puolėme į paniką. Varžovai pradėjo žaisti savo žaidimą, pakrito metimai jiems. Mūsų zoninė gynyba nepasiteisino ir gryžo intriga.

Paklaustas, ar atrodė, kad po pirmo kėlinio lengvai pavyks laimėti, žaidėjas atsakė: "Taip atrodė, bet atsipalaidavome ir teko toliau kovoti."

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Tautvydas Buzas – 12 tšk., Vidas Jucius – 9 tšk., Egidijus Kumža – 8 tšk. (6 perimt. kam.)

ESS Santermita & ĮSP DNC: Žydrūnas Kaminskas – 19 tšk., Paulius Valentukonis – 16 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Ernestas Kaminskas – 16 tšk. (5 rezult. perd.)

Visas rungtynes priekyje buvusi „Rapala“ nugalėjo „IT-Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:16 val.)„CallCredit“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.LT Kompiuteriai & Festo“ (2014 vasario 02 d., sekmadienis, 19:46 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neturėjo vargo su „Ekskomisarais“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 00:43 val.)„Eoltas“ susitikimo pabaigoje palaužė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 00:41 val.)Po permainingos kovos pergale džiaugėsi „Saonio krepšinio centras“ nugalėję „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą (2013 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 00:48 val.)„Vijora“ neprilygo „ESS Santermita & ĮSP DNC“ ekipai (2014 sausio 27 d., pirmadienis, 23:13 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nugalėjo „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2013 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:49 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ nesunkiai įveikė „Autotoja & Ekodora“ komandą. (2014 balandžio 09 d., trečiadienis, 23:47 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ neprilygo „Acme“ komandai (2014 vasario 10 d., pirmadienis, 22:49 val.)„ESS Santermita & ĮSP DNC“ įrodė pranašumą prieš „Acme“ (2014 sausio 07 d., antradienis, 23:35 val.)