Fenixas vs Košmaras (58:46)C lyga, „eSporto baras“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2013 lapkričio 15 d., Penktadienis, 21:10 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Antrojo kėlinio duobė „Košmaro“ komandai buvo nepakeliama

2013 lapkričio 16 d., Šeštadienis, 00:23 val., peržiūros: 1615

Šiandien (11.15d.) Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "C" lygos rungtynės tarp šeimininkų "Fenixas" ir svečių "Košmaras" krepšininkų. Daugiau mažiau šio vakaro komandos buvo verta viena kitos, tačiau antro kėlinio duobė svečiams buvo nepakeliama. Per visą kėlinį jie įmetė vos 4 taškus ir tai buvo momentas, kuris pakeitė pastarųjų žaidimą link skubėjimo ir sudėtingų metimų. Tuo pasinaudoje "Fenixas" jau neprisileido varžovų, ir iškovojo ne itin sudėtingą pergalę rezultatu (58:46).

Pirmasis kėlinukas prasidėjo "Fenixo" komandos taškais, tačiau jau netrukus "Košmaras" atsakė dvejomis sėkmingomis atakomis, taip įsiverždami į priekį. Pirmaujanti komanda pasikeitė kelis kartus, ir taip nebuvo aišku, kuri komanda yra pajėgesnė šįvakar. Visgi kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidę šeimininkai įgijo dviejų taškų persvarą, taip palikdami svečių ekipą su dviejų taškų deficitu po šio kėlinuko (13:11).

Antrasis kėlinukas buvo lemtingas, kaip pasirodė vėliau. "Košmaro" komanda žaidė nesuprantamą krepšinį, tiesiog faktiškai nieko nepataikė, nors jų gynyba buvo dar pusėtina, tačiau puolimas – tragiškas. Iš visų atliktų jų metimų gavosi tik keturi taškai, o tai krepšinyje gerokai per mažai, kad pretenduoti į rungtynių nugalėtojos titulą. Po "Fenixo" spurto jų varžovai ėmė skubėti, mesti sudėtingus metimus per rankas, atrodė, kad pastarieji žaidžia ne 40 minučių, o 20. Kada "Košmaras" atsitokėjo, ir pradėjo suvokti, kad laiko dar daug, jau buvo pakankamas deficitas, kad jį sumažinti būtų ne taip ir lengva, po kėlinio (15:4).

Trečiasis ketvirtis prasidėjo "Košmaro" tritaškiu metimu, ir tai galėjo būti ženklas šeimininkams, kad visgi atsipalaiduoti gali būti pavojinga. "Fenixas" labai arto varžovų neprisileido, tačiau svečiai sužaidė neblogą kėlinuką gynyboje ir šiek tiek priartėjo prie varžovų, po kėlinio (10:15).

Paskutinis kėlinys dar nebuvo formalumas, tačiau tokiose nerezultatyviose rungtynėse ir tai jau buvo nemaža persvara. Paskutinė susitikimo dalis priklausė "Fenixo" komandai, kuri žaidė gerai puolime ir įmetė nemažai taškų. Taigi šiandien "Košmaras" lieka be pergalės, o galutinis rezultatas (58:46).

Po rungtynių nugalėtojų treneris teigė: "šiandien mes sužaidėm gerai, ką gali žinoti, gal ryt sužaistų taip varžovai, tačiau šiandien buvome geresni. Tikiuosi, kad sezono pabaigoje mes kelsime "C" lygos iššūkio taurę į viršų".

Fenixas: Saulius Pakalniškis – 25 tšk. (6 išpr. praž.), Laurynas Chalytovas – 10 tšk., Marius Rudeičiukas – 7 tšk.

Košmaras: Petras Kuzminskas – 13 tšk., Andrius Juravičius – 10 tšk., Andrius Oleckas – 9 tšk.

Paskutiniai komentarai (3 iš 9)

Anonimas2013 lapkričio 22 d., 10:13 val.
Antialchemikas :D. Iš aukso verčia šūdą :D
Oceankonrad2013 lapkričio 18 d., 23:01 val.
Tai jokios naudos iš tavęs, niekam tikęs laido riteris, kuris pasislėpęs tik loti ir temoka.
Anonimas2013 lapkričio 18 d., 20:54 val.
tai neduok preteksto kabintis. žiūriu tau tas žodis labai patinka. turbūt viskas prie ko prisilieti tuo ir virsta. deja, aš ne statistas. kaip ir krepšinio aikštelėj, taip ir čia tu labai netaiklus :)
Tragiškas 3 -iasis kėlinys palaidojo „Košmaro“ viltis iškovoti pergalę (2013 lapkričio 21 d., ketvirtadienis, 22:53 val.)„Lapės“ neprilygo penkiese žaidusiems „Košmaro“ vyrams (2014 vasario 16 d., sekmadienis, 12:58 val.)„Košmaras“ patyrė dar vieną nesėkmę (2014 sausio 16 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)Puikus kėlinys atnešė „Kauno švogeriams“ pergalę (2014 vasario 27 d., ketvirtadienis, 22:19 val.)„Judam“ antrąkart palaužė „Košmarą“ (2014 vasario 04 d., antradienis, 00:06 val.)„ASU“ tik rungtynių pabaigoje palaužė kovingai žaidusį „Košmarą“ (2014 sausio 08 d., trečiadienis, 00:19 val.)Pirmoje akistatoje „Komanda X“ apgynė savo namų sienas (2014 kovo 11 d., antradienis, 22:28 val.)„Košmaras“ nesugebėjo prilygti „Aurelinui“ (2014 sausio 30 d., ketvirtadienis, 00:40 val.)„Fenixas“ ketvirtajame kėlinyje visiškai išdarkė „Savi“ ekipos ginybą ir iškovojo pergalę milžinišku skirtumu (2014 sausio 15 d., trečiadienis, 02:28 val.)BC „Ambi“ iškovojo pergalę prieš „Košmarą“. (2014 sausio 20 d., pirmadienis, 23:25 val.)