LSMU VA & Statybų vizija vs Rapala (82:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 kovo 20 d., Ketvirtadienis, 18:50 val. @ Vydūno pagrindinė mokykla, Šiaurės pr. 57, Kaunas, LT-49264

„LSMU VA & Statybų vizija“ įveikė „Rapalą“

2014 kovo 20 d., Ketvirtadienis, 21:48 val., peržiūros: 927

Ketvirtadienį, kovo 20 dieną, Vydūno pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, reguliaraus sezono rungtynės, kuriose susitiko "LSMU VA & Statybų vizija" (šeimininkai) ir "Rapala" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai atsidūrė priekyje, kur išsaugojo saugų pranašumą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę, rezultatu – 82:60.

Rungtynes lyg ant bangos pradėję "LSMU VA & Statybų vizija" iškart pabėgo nuo varžovų 13:2, o dar po keletos minučių ir 19:4. "Rapalos" ekipai indivualiais veiksmais sunkiai sekėsi rinkti taškus, tačiau besibaigiant kėlinukui pavyko įsivažiuoti ir apmažino skirtumą iki 11 taškų – 22:11.

Antram kėlinukui prasidėjus šeimininkai vėl pradėjo greitomis atakomis ir pranašumas išaugo iki 18 taškų ( 31:13). Toliau ekipų žaidimas suletėjo ir abi komandos apsikeisdavo taikliomis atakomis. Vis dėlto, likus žaisti apie dvi minutes sėkmingiau sužaidė "LSMU VA & Statybų vizijos" ekipa, kuri prieš ilgąją pertrauką turėjo 21 taško pranašumą. Rezultatas – 46:25.

Trečiam kėlinukui prasidėjus "Rapalos" ekipa pradėjo įrodinėti, kad taip lengvai nepasiduos ir apmažino skirtumą iki 16 taškų, tačiau šeimininkai greitomis atakomis atstatė 20 taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki kėlinuko pabaigos. Rezultatas po trijų kėlinių - 63:43.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo "Rapalos" spurtu 7:0 ( 63:50), tačiau šeimininkai vedami M.Pertrausko, kuris pataikė iš eilės 10 taškų leido "LSMU VA & Statybų vizijos" komandai atstatyti 22 taškų pranašumą ( 76:54). Besibaigiant rungtynėmis komandos apsikeitė taikliomis atakomis ir pergalė šventė šeimininkai rezultatu – 82:60.

LSMU VA & Statybų vizija: Neilas Zagorskis – 20 tšk. (10 atk. kam.), Marius Petrauskas – 17 tšk., Tautvydas Švedas – 11 tšk.

Rapala: Jonas Martišius – 18 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Laurynas Kalėda – 16 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Raimundas Mickevičius – 13 tšk.

„LSMU VA & Statybų Vizija“ patiesė ant menčių „Rapalą“ (2014 kovo 02 d., sekmadienis, 18:42 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po atkaklios kovos įveikė „Sweco“ (2013 gruodžio 08 d., sekmadienis, 21:25 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ išlieka nenugalėti (2013 lapkričio 24 d., sekmadienis, 19:05 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ pasiekė užtikrintą pergalę (2014 vasario 11 d., antradienis, 23:14 val.)M.Petrausko vedama „LSMU VA & Statybų vizija“ komanda įveikė „Sanitex“ krepšininkus (2013 gruodžio 15 d., sekmadienis, 22:44 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ užbombardavo „Kauno Švaros“ krepšį (2014 kovo 11 d., antradienis, 21:46 val.)„LSMU VA & Statybų vizijos“ ekipa toliau žygiuoja pergalingai (2013 gruodžio 06 d., penktadienis, 00:10 val.)„Vieningas Kaunas“ neprilygo „LSMU VA & Statybų vizija“ ekipai (2014 sausio 05 d., sekmadienis, 21:07 val.)„Kauno grūdai“ nesunkiai įveikė „Rapalos“ ekipą. (2014 kovo 30 d., sekmadienis, 18:10 val.)Permainingoje kovoje stipresni buvo „LSMU VA & Statybų vizijos“ krepšininkai (2013 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:13 val.)