Dumblas vs MB „Užveža“ (71:52)II lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 lapkričio 14 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Ketvirtajame ketvirtyje atitrūkę „Dumblas“ šventė pergalę

2021 lapkričio 14 d., Sekmadienis, 20:17 val., peržiūros: 330

Lapkričio 14 dieną 14:15 val., Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „C“ rungtynės, kuriose susitiko „Dumblas“ ir MB „Užveža“. Rungtynes laimėjo "Dumblas" rezultatu 71:52 (12:11, 23:17, 20:14, 16:10).

Šios dienos rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai. Komandoms pavykdavo susikurti progų, tačiau metimai skriejo pro šalį ir po pirmų 5 minučių priekyje buvo dumblas rezultatu 5:2. Anroje kėlinio pusėje abiems komandoms pavyko pasižymėti nuo tritaškio linijos ir kėlinys užsibaigė rezultatu 12:11. Antrojo kėlinio pradžioje MB „Užveža“ surengė 6:0 spurtą ir persvėrė rezultatą savo naudai, tačiau šeimininkai nepasimetė. Per kelias minutes varžovų pranašumą panaikino ir iki kėlinio galo patys susikrovė 7 taškų pranašumą 35:28.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė. „Dumblas“ toliau išnaudojo varžovų klaidas peversdami jas taškais greitose atakose ir po truputį didino pranašumą. Prieš lemiamą ketvirtį komandas jau skyrė 13 taškų 55:42. Paskutiniame kėlinyje svečiams nepavyko sukurti nieko ypatingo. Šeimininkai išsaugojo savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 71:52.

6 taškai

„Dumblas“ ketvirtajame ketvirtyje palaužė savo varžovus ir įsirašė pergalę (2021 gruodžio 07 d., antradienis, 21:37 val.)„Dumblas“ iškovojo itin lengvą pergalę (2021 lapkričio 21 d., sekmadienis, 15:20 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Dumblas“ įveikė „Valpainius“ (2022 sausio 30 d., sekmadienis, 15:36 val.)„Dumblas“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „UNO“ (2021 gruodžio 12 d., sekmadienis, 16:48 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse „Dumblas“ įveikė „Kauno Rami“ (2022 balandžio 06 d., trečiadienis, 21:13 val.)KM „Žalgiris“ 2005 nebe vargo palaužė „Dumblas“ penketuko pasipriešinimą (2022 vasario 25 d., penktadienis, 21:39 val.)BC „Game On“ įveikė „Dumblą“ (2022 balandžio 27 d., trečiadienis, 20:24 val.)MB „Užveža“ pasiekė užtikrintą pergalę (2021 gruodžio 20 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Alta transportas” įtemtoje kovoje palaužė MB „Užveža“ krepšininkus (2021 gruodžio 05 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Dumblas“ turėjo vargo su „Gatvės vaikais“ (2021 gruodžio 16 d., ketvirtadienis, 21:46 val.)